Konwenty Południowe

W Patronite od 27.08.2016

Profil redakcji Konwenty Południowe. Dzięki portalowi Patronite, możesz wspomóc nasze działania i sprawić, że będziemy w stanie dać z siebie jeszcze więcej dla Was. Wszystko zależy właśnie od Ciebie!

O Autorze

 

 

Jesteśmy redakcją, która powstała z pasji i potrzeby zapełnienia pewnej dziury powstałej w miejscu Anime.com.pl. Nikt nie planował, że zabrnie to tak daleko jak teraz. Zaczynaliśmy od prostego Fanpage, na którym udostępniane były luźne materiały informacyjne o wydarzeniach w pobliżu Krakowa. Dziś jesteśmy pełnoprawną, trzydziestoosobową redakcją, informującą i promującą wydarzenia popkulturalne z dziedziny mangi i anime, fantastyki, gier planszowych, komiksu czy e-sportu. Każdy z nas daje z siebie ile tylko się da, aby wszyscy inni mogli dostać najwyższej jakości materiał foto, wideo oraz pisemny. Bez żadnych przychodów z naszej pracy, której poświęcamy masę czasu, osiągnęliśmy punkt, w którym możemy nazwać się największym portalem o konwentach w naszym kraju. I wciąż chcemy dać z siebie jeszcze więcej!

 

I tutaj pojawiacie się Wy! Nasi odbiorcy. To Wy możecie sprawić, że będziemy w stanie sięgnąć jeszcze dalej. Rozwinąć nasz kanał na YouTube, dodać nowe, przydatne funkcjonalności na naszą stronę www, nagrywać lepszy materiał, robić lepsze zdjęcia czy wypuścić aplikację mobilną na nowe platformy. Tym, co nas powstrzymuje, są koszta. Wszystko idzie z naszych prywatnych środków, a przecież są jeszcze koszta utrzymania, które również musimy opłacić. Możecie nam pomóc, wpłacając symboliczną złotówkę (właściwie to pięć) lub więcej, co sprawi, że będziemy mogli zainwestować w rzeczy ważne i rozwojowe, na których skorzystacie Wy – nasi odbiorcy. Szczególnie że jesteśmy bardzo podatni na sugestie rozwojowe ;-).

 

Tym z Was, którzy nas nie znają, udostępniamy linki do naszych fotorelacji i galerii zdjęć:

https://www.konwenty-poludniowe.pl/konwenty/galerie/zdjecia-rok-2016

https://www.konwenty-poludniowe.pl/konwenty/galerie/zdjecia-rok-2015

https://www.konwenty-poludniowe.pl/konwenty/galerie/zdjecia-rok-2014

 

Oraz do kanału na YouTube:

https://www.youtube.com/channel/UCW0gOZT131d3DiFoia30vwA

 

Ostatnio na Pyrkonie, udało nam się nawet zrobić testową wideorelację, którą możecie obejrzeć poniżej. Chcielibyśmy zamieszczać więcej takich materiałów, ale nie jest to możliwe ze względu na brak środków.


 

To Wy decydujecie. My będziemy nadal dawać z siebie wszystko i z Waszą pomocą po prostu będziemy w stanie więcej niż tylko istnieć. A jeżeli chcecie po prostu dołączyć do naszej ekipy, to zapraszamy pod adresem:
https://www.konwenty-poludniowe.pl/redakcja/rekrutacja

 

PS. Jeżeli ktoś ma jakiekolwiek zastrzeżenia do zdjęć z galerii, zapraszamy do kontaktu poprzez wiadomość prywatną na nasz Fanpage lub mailowo na info@konwenty-poludniowe.pl


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)