Avatar użytkownika

Krakofonia Chór

5
patronów
325 
miesięcznie
3 675 
łącznie
5
patronów
325 zł 3 675 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Fajnie, że z nami jesteś! Wielkie dzięki! Twoja pomoc ma dla nas ogromne znaczenie!
10 zł miesięcznie
Fajnie, że z nami jesteś! Wielkie dzięki! Twoja pomoc ma dla nas ogromne znaczenie!
15 zł miesięcznie
Fajnie, że z nami jesteś! Wielkie dzięki! Twoja pomoc ma dla nas ogromne znaczenie!
20 zł miesięcznie
Wybierz 20 zł
100 dostępnych miejsc
WOW! To już dla nas ogromne wspracie!
Dziękujemy Ci we wszystkich językach, w jakich śpiewamy:
dzięki
thank you
merci
gracias
tack
palikeripe
շնորհակալություն
Дякую
30 zł miesięcznie
Wybierz 30 zł
50 dostępnych miejsc
Wielkie dzięki! Jesteś super! Dostaniesz od nas gadżety Krakofonii! W zamian za minimum pół roku subskrybcji mamy dla Ciebie przypinki, wlepki z naszym logo oraz torbę z naszą maskotką - urokliwą foczką. Podziękujemy Ci również w mediach społecznościowych.
50 zł miesięcznie
Wybierz 50 zł
48 dostępnych miejsc
DZIĘKUJEMY! Twój wkład w nasz rozwój jest ogromny!
Dotyczą Cię wszystkie benefity z poprzednich progów. Jesteś zaproszony na nasze kolejne koncerty, w podzięce za pół roku subskrybcji zarezerwujemy Ci miejsce w pierwszym rzędzie oraz otrzymasz koszulkę Krakofonii groupies.
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
50 dostępnych miejsc
DZIĘKUJEMY! Twój wkład w nasz rozwój jest ogromny!
Dotyczą Cię wszystkie benefity z poprzednich progów. Jesteś zaproszony na nasze kolejne koncerty, w zamian za minimum pół roku subskrybcji zarezerwujemy Ci miejsce w pierwszym rzędzie, dostaniesz od nas serdeczne podziękowania ze sceny oraz zaproszenie na imprezę po koncercie.
200 zł miesięcznie
Wybierz 200 zł
9 dostępnych miejsc
DZIĘKUJEMY! Twój wkład w nasz rozwój jest ogromny!
Dotyczą Cię wszystkie benefity z poprzednich progów.
Po roku subskrybcji za Twoje niezwykle hojne wsparcie chętnie zorganizujemy prywatny 30-minutowy koncert Krakofonii na terenie Małopolski.
Termin koncertu do ustalenia. Pokrycie ewentualnych kosztów podróży chóru poza Kraków - do uzgodnienia.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Krakofonia Chór w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Krakofonia jest pierwszym w Krakowie chórem dla osób LGBTQ+ i sojuszniczych. TUTAJ KAŻDY GŁOS MA ZNACZENIE!
KRAKOFONIA 🌈 jest chórem amatorskim, zrzeszającym osoby identyfikujące się jako LGBTQ+ oraz sojusznicze. Jest to pierwszy tego rodzaju chór w Krakowie, a drugi w Polsce. Chór działa od listopada 2014 roku.

Tworzymy przestrzeń przyjazną wszystkim, dlatego wśród nas są nie tylko osoby LGBTQ+, ale także inni ludzie szukający zrozumienia i dobra w dzisiejszym świecie.
 
Jesteśmy podzieleni na 4⃣ głosy: sopran, alt, tenor, bas. W naszym repertuarze posiadamy utwory z czasów renesansu aż po współczesną muzykę rozrywkową, a to wszystko kilkunastu językach. Koncertujemy sami oraz z innymi chórami w Polsce i zagranicą.
 
Wierzymy, że każda osoba potrafi śpiewać, dlatego zapraszamy do naszego zespołu wszystkich niezależnie od umiejętności i dotychczasowego doświadczenia muzycznego.
❤
 
 
fot. Klaudyna Schubert  Koncert Queerowizja z okazji 5-lecia Krakofonii, fot. Klaudyna Schubert 

 

Korzystając z zaproszenia od TEDxKazimierz opowiedzieli_łyśmy czym jest dla nas chór oraz zaśpiewały_liśmy nasze ulubione utwory. Zachęcamy do posłuchania. 😊

 
W czerwcu 2019r. wystąpili_łyśmy na Tattoofest Convention w Krakowie, czyli na jednym z największych na świecie konwentów tatuażu. To było niesamowite, bo spotkały_liśmy zupełnie nową publiczność, co dało niesamowicie dobry efekt.
 
 
W czasie pandemii, gdy nasze próby nie mogły odbywać się w standardowy sposób, spotykali_łyśmy się wirtualnie. Występowały_liśmy wtedy w formie Virtual Choir. Poniżej jedno z nagrań z tego okresu. 
 
 

Przeżyli_łyśmy wspólnie wiele przygód - najlepsze chwile i dźwięki jeszcze przed nami!

Nadchodzący rok także będzie pełen wrażeń. Aktualnie przygotowujemy się do koncertu z nowym repertuarem oraz do międzynarodowego festiwalu tęczowych chórów Various Voices. 
 
Naszą działalność możecie śledzić za pomocą naszych sociali! Linki poniżej. 
 
Strona internetowa: https://krakofonia.org
 
 
 
 

 

Cele Autora

🏳‍🌈 Podstawowe potrzeby chóru 🏳‍🌈
  • 3 000 zł miesięcznie
  • 2 675 zł brakuje
10%
Nasz chór w ostatnim czasie mocno się rozrósł, co oznacza, że potrzebujemy odpowiednio dużego miejsca na próby. Osiągnięcie tego progu wesprze nas w regularnym opłacaniu wynajmowanej sali.

Do śpiewania potrzebujemy także... nut! Pomagają nam one w szybszej i skuteczniejszej nauce wykonywanych dla Was piosenek.

Będziemy również mogli pomóc osobom chóralnym pokryć koszty związane z wyjazdami.

Spełnienie tego progu sprawi, że cały czas będziemy mogli się dla Was rozwijać, śpiewać coraz piękniej i coraz donośniej!
🏳‍🌈 Regularne koncerty w całej Polsce i poza nią! 🏳‍🌈
  • 6 000 zł miesięcznie
  • 5 675 zł brakuje
5%
To jest wciąż nasze wielkie marzenie - koncertować we wszystkich dużych miastach w Polsce oraz w tych, gdzie wprowadzono "Strefy wolne od LGBTQ+", by wyrazić wsparcie i wesprzeć naszą społeczność. Im częściej, tym lepiej.

Każdy koncert oznacza jednak koszty związane z wynajmem odpowiedniej sali, obsługą techniczną, ewentualnym dojazdem chóru oraz promocją.

Ponieważ zależy nam na dostępności, wstęp na nasze koncerty zawsze jest bezpłatny dla publiczności. Dlatego każde wsparcie jest dla nas bardzo cenne! To dzięki Tobie Krakofonia będzie mogła realizować swoje cele! Pomożesz?

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Krakofonia Chór już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Magdalena Stonawska
Magdalena Stonawska
10 zł
Richard Tucker
Richard Tucker
200 zł
Anonimowy patron
50 zł
Anonimowy patron
15 zł
Konrad Marcińczak
Konrad Marcińczak
50 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.