Kryminał na talerzu

W Patronite od 25.01.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1472

Liczba Patronów: 1668

Zostań Patronem
Kup na prezent
6 patronów
210 miesięcznie
3 620 łącznie

Kryminał na talerzu po godzinach

750 zł

miesięcznie

28%

osiągnięto

540 zł

brakuje

Pierwszy krok do szczęścia! Co prawda jeszcze nie jest to kwota, która pozwala mi ograniczyć zlecenia zawodowe, jednak już nie muszę szukać dodatkowego źródła zarobku, jak i mam spokojniejszą głowę - to znaczy, że kierunek w jakim rozwija się Kryminał na talerzu się Wam podoba!
Dzięki takiemu wsparciu mogę też być mniej zależna od współprac z wydawnictwami, a bardziej kierować się Waszymi polecajkami książek, które powinnam przeczytać i zrecenzować, w szczególności, gdy mowa o starszych tytułach, które do tej pory nie są mi znane lub ich recenzja nie pojawiła się na blogu, a Waszym zdaniem być powinna.
Myślę, że jest to też pułap, w którym mogłabym powoli wrócić też do dbania o tą drugą stronę bloga - kulinarną, przede wszystkim częściej i systematyczniej publikować ciekawe przepisy, a kto wie? Może i coś więcej w tym temacie.

Kryminał na talerzu na pół etatu

1 500 zł

miesięcznie

14%

osiągnięto

1 290 zł

brakuje

Jesteśmy już w połowie drogi do głównego celu! Mogę w końcu więcej czasu w tygodniu poświęcić na blog i towarzyszące mu sprawy, co jest równoznaczne z systematyczną publikacją postów i większą obecnością w mediach.
W tym pułapie 4 recenzje książek w tygodniu wydają się w pełni osiągalne, a i może zostanie też czasu na organizację specjalnych akcji czytelniczych, w których wspólnie ze mną będziecie mogli się udzielać? Na pewno też chciałabym wtedy wrócić do czytelniczych cykli, które zapoczątkowałam w pierwszym roku istnienia bloga, przede wszystkim #przegladpolki na IG, który chciałabym przemianować na #przeglądbiblioteczki i umieścić również w zakładkach na blogu.Kryminał na talerzu na pełny etat!

3 000 zł

miesięcznie

7%

osiągnięto

2 790 zł

brakuje

Główny cel osiągnięty! Teraz mogę w pełni skupić się na prowadzeniu i rozwoju bloga, a także doskonalić się w prowadzeniu profili w mediach społecznościowych i swoje umiejętności fotograficzne. Wy dostajecie profil spójny i nastawiony na działanie, pełen ciekawych aktywności i artykułów ogólnych w temacie czytelniczym, jak i systematycznych recenzji. Przy Waszym wsparciu wiem, że wszystko jest możliwe, a zatem mogę w końcu zastanowić się nad kolejnymi, bardziej już profesjonalnymi krokami, które Kryminał na talerzu powinien podjąć!
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Monika G
Monika G
Próg: 30 zł
Katarzyna Kipias
Katarzyna Kipias
Próg: 50 zł
Jadwiga Chmiel
Jadwiga Chmiel
Próg: 50 zł
AGATA Kozielska
AGATA Kozielska
Próg: 20 zł
Angela Węcka
Angela Węcka
Próg: 30 zł
Anonimowy patron
Próg: 30 zł