Avatar użytkownika

krytyczniemuzycznie.com

0
patronów
0 
miesięcznie
0 
łącznie
0
patronów
0 zł 0 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Pięć - to maksymalna liczba gwiazdek, które może dostać ode album muzyczny. Gwiazdki mogą być zielone lub czerwone - im więcej zielonych, tym lepsza płyta! Jeżeli trafiłaś/trafiłeś na mojej stronie na recenzję, którą oceniasz na pięć zielonych gwiazdek, możesz wrzucić mi symbolicznego, motywacyjnego piątaka :)
10 zł miesięcznie
Dycha będzie dla mnie sygnałem, że na stronie powinno być zdecydowanie więcej rankingów i muzycznych ciekawostek. Będzie to dla mnie powód do umieszczenia Twojego nazwiska (za Twoją zgodą) na liście patronów wspierających rozwój mojej strony w specjalnej stworzonej zakładce :)
20 zł miesięcznie
Będzie to dla mnie największy możliwy motywator - sygnał, że to co robię zdecydowanie ma sens i ktoś chce wspierać oraz trwale uczestniczyć w dalszym trwałym rozwoju mojej pasji. Twoja obecność w specjalnej zakładce będzie dla mnie obowiązkowa! Jeżeli także masz jakąś swoją stronę, może muzyczną, może inną, również chętnie wspomnę o niej u siebie :)

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora krytyczniemuzycznie.com w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Jestem Mateusz. Prowadzę niezależnego bloga muzycznego. Piszę autorskie recenzje/retrospektywy płytowe, artykuły, tworzę rankingi muzyczne a także umieszczam na stronie ciekawostki muzyczne, o których mogłeś nie mieć pojęcia! :)

Cześć!

Moja przygoda z muzycznym blogowaniem zaczęła się pod koniec 2015 roku. Postanowiłem stworzyć miejsce w którym mógłbym pisać o swojej największej pasji - muzyce. Moje recenzje i artykuły są mieszanką tego, co tak naprawdę mnie interesuje. Nie piszę na zamówienie, nie piszę także nic na siłę. Czasem jestem krytyczny, mam ochotę po prostu coś ocenić, ale tak naprawdę wolę i chcę polecać albumy i numery, których warto posłuchać, które są jakieś. 

Strona przypomina wirtualną płytotekę - przewijasz i klikasz w album czy innego typu wpis, który Cię zaciekawi. Zainteresowanie stroną rośnie z roku na rok, co pozwala mi wierzyć w to, że faktycznie dobrze się to wszystko czyta. Sam muzyką interesuję się właściwie od zawsze. Mam wieczną słabość do Madonny i całej rewii diw/ikon muzyki pop, do metalu symfonicznego z damskim wokalem na froncie czy starego dobrego Depeche Mode oraz do ogólnie pojętego mainstreamu, list przebojów, zagadnień związanych z rynkiem muzycznym. Do tej pory napisałem ponad 100 recenzji. Wszystkie wraz z innymi wpisami możecie znaleźć na krytyczniemuzycznie.com

Dlaczego wybrałem Patronite? Chciałbym z biegiem czasu rozwinąć ten projekt w kierunku strony, na której polecałbym także jakościowych, niszowych i/lub wschodzących artystów z Polski i zagranicy. Utrzymanie i promowanie każdej strony jednak kosztuje. Nie mam zamiaru zamęczać moich czytelników reklamami, wręcz chciałbym takowe w ogóle zlikwidować - wiąże się to z corocznym wykupieniem odpowiedniego planu WordPress.com. Chciałbym także organizować na fanpage'ach różne konkursy dla moich czytelników z jakimiś fajnymi muzycznymi nagrodami oraz wprowadzić z czasem ekstra treści dla zalogowanych użytkowników. Jeżeli ktoś będzie miał ochotę wesprzeć mnie w mojej pasji, w rozwoju tego muzycznego zagłębia, Patronite będzie idealnym miejscem, w którym będzie mógł to zrobić :)

 

Cele Autora

Rozszerzenie subskrypcji w WordPress.com
  • 1 150 zł
  • 1 150 zł brakuje
0%
Rozszerzenie subskrypcji w WordPress.com by usunąć ze strony reklamy, uzyskać dostęp do fajnych wtyczek, ulepszyć wygląd motywu, zintegrować stronę z Google Analytics oraz wprowadzić opcję kontentu dla subskrybentów strony. Rozszerzenie planu pozwoli mi także na poprawę pozycjonowania w wyszukiwarkach oraz dostęp do wielu innych, technicznych opcji strony. Wszystko po to, by moim czytelnikom było u mnie jak najlepiej!

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora krytyczniemuzycznie.com już teraz!

Zostań Patronem

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.