krytyczniemuzycznie.com

W Patronite od 06.05.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
0 łącznie
Jestem Mateusz. Prowadzę niezależnego bloga muzycznego. Piszę autorskie recenzje/retrospektywy płytowe, artykuły, tworzę rankingi muzyczne a także umieszczam na stronie ciekawostki muzyczne, o których mogłeś nie mieć pojęcia! :)

O Autorze

Cześć!

Moja przygoda z muzycznym blogowaniem zaczęła się pod koniec 2015 roku. Postanowiłem stworzyć miejsce w którym mógłbym pisać o swojej największej pasji - muzyce. Moje recenzje i artykuły są mieszanką tego, co tak naprawdę mnie interesuje. Nie piszę na zamówienie, nie piszę także nic na siłę. Czasem jestem krytyczny, mam ochotę po prostu coś ocenić, ale tak naprawdę wolę i chcę polecać albumy i numery, których warto posłuchać, które są jakieś. 

Strona przypomina wirtualną płytotekę - przewijasz i klikasz w album czy innego typu wpis, który Cię zaciekawi. Zainteresowanie stroną rośnie z roku na rok, co pozwala mi wierzyć w to, że faktycznie dobrze się to wszystko czyta. Sam muzyką interesuję się właściwie od zawsze. Mam wieczną słabość do Madonny i całej rewii diw/ikon muzyki pop, do metalu symfonicznego z damskim wokalem na froncie czy starego dobrego Depeche Mode oraz do ogólnie pojętego mainstreamu, list przebojów, zagadnień związanych z rynkiem muzycznym. Do tej pory napisałem ponad 100 recenzji. Wszystkie wraz z innymi wpisami możecie znaleźć na krytyczniemuzycznie.com

Dlaczego wybrałem Patronite? Chciałbym z biegiem czasu rozwinąć ten projekt w kierunku strony, na której polecałbym także jakościowych, niszowych i/lub wschodzących artystów z Polski i zagranicy. Utrzymanie i promowanie każdej strony jednak kosztuje. Nie mam zamiaru zamęczać moich czytelników reklamami, wręcz chciałbym takowe w ogóle zlikwidować - wiąże się to z corocznym wykupieniem odpowiedniego planu WordPress.com. Chciałbym także organizować na fanpage'ach różne konkursy dla moich czytelników z jakimiś fajnymi muzycznymi nagrodami oraz wprowadzić z czasem ekstra treści dla zalogowanych użytkowników. Jeżeli ktoś będzie miał ochotę wesprzeć mnie w mojej pasji, w rozwoju tego muzycznego zagłębia, Patronite będzie idealnym miejscem, w którym będzie mógł to zrobić :)

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika