Książki pod lupą

W Patronite od 29.11.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie:

liczba Patronów:

0 patronów
0 zł miesięcznie
0 zł łącznie

Opłata za Internety

50 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

50 zł

brakuje

Książki pod lupą działają na zasadach niekomercyjnych- za tworzenie audycji nie dostajemy żadnego wynagrodzenia. Dzięki wsparciu Ośrodka Kultury Ochoty w Warszawie, możemy korzystać z profesjonalnego studia. Jednak media i utrzymanie strony internetowej opłacamy regularnie z własnej kieszeni. Domena, hosting, promocja w social mediach - to wszystko może uda nam się opłacić dzięki Wam.

Góscie, goście !:)

200 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

200 zł

brakuje

Przez ograniczone środki finansowe, do naszego studia docierają głównie artyści z Warszawy i okolic. Jednak w innych regionach Polski też ukrywają się znakomici twórcy, którzy chętnie by nas odwiedzili. Byłoby bardzo uprzejmym gestem, gdybyśmy zapraszając gości, mogli im zafundować dojazd na nagranie naszej audycji. Jeśli nas wesprzecie, chętnie podzielimy się z Wami dłuższymi wersjami nagrań z tych niesamowitych spotkań !:)

NIezależne Wydawnictwo

1 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 000 zł

brakuje

Czytamy i rozmawiamy, ale od lat marzy się nam niewinnie, by też móc wesprzeć promocyjnie oraz wydawniczo artystów, którzy ciągle ukrywają się gdzieś ze swoimi niezwykłymi talentami. Śledząc od lat drogi twórców, którym kibicujemy od pierwszych ich kroków, możemy śmiało i nieskromnie powiedzieć, że mamy nosa do wyjątkowych talentów ! :)))