Light Keeper

W Patronite od 24.06.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 548

liczba Patronów: 524

15 patronów
352 zł miesięcznie
990 zł łącznie
Light Keeper to przestrzeń, gdzie dzielę się swoją fotografią, filmem i rozwojem osobistym. Przecież każdy tak naprawdę fotografuję i filmuje siebie. Moje życiowe mottem: Żyj według życiorysu, który sam chciałbyś sobie napisać

O Autorze

Nazywam się Krystian Bielatowicz. Fotografuję i filmuję. Uczę fotografii i filmu. Ale sam też się uczę. Nieustannie. Light Keeper powstał z pasji do fotografii i filmu. Przez 12 lat realizowałem wywiady z fotografami i wideoporadniki o fotografii dla Szerokiego Kadru. To był wspaniały czas. Dużo się nauczyłem. Teraz tą pasją dzielę się z Wami w tej przestrzeni. Stworzyłem stronę internetową, kanał na YouTube i fanpage na Facebooku. Na Instagram wrzucam ujęcia z życia codziennego. 

Light Keeper ewoluuje. Cały czas. A to dopiero początek.

Patronite to miejsce, które umożliwia wsparcie tego projektu. A projekt jest darmowy. Udostępniam materiały bez opłat, bez logowania. Przez cały czas uczę się nowych narzędzi, uczę się docierać do większej grupy ludzi. Chciałbym, aby wiedza i doświadczenie, którym się dzielę, mogły dotrzeć do Was. Do osób, które zainspirują się, zmienią swoje spojrzenie na to co już znają. A zmieniamy się cały czas. 

Na Light Keeper znajdziecie filmy edukacyjne o fotografii. Będą również o filmie. Znajdziecie filmy dokumentalne. Klipy wideo. Dla Patronów stworzyłem specjalną przestrzeń - grupę zamkniętą na Facebooku. Light Keeper Network. Tam publikuję materiały, których nigdzie nie zobaczycie. Filmy zza kulis. Tam odpowiem na Wasze pytania. Tam możemy się dzielić i dyskutować.

Strona Light Keeper. https://www.lightkeeper.pl/

 

Oto wywiad ze mną dla Szerokiego Kadru:

Film, który zrealizowałem na Kamczatce. Czyta Krystyna Czubówna. Takie produkcje czekają teraz na Wasze wsparcie:

 

To jeden z filmów edukacyjnych:

Przykładowe produkcje dla Szerokiego Kadru, które zrealizowaliśmy z moją żoną:

https://www.szerokikadr.pl/poradnik+najnowsze+wideo

Bardzo często będę mówić o tym wszystkim jako jednym. Dla mnie fotografia i film są kluczem do naszych serc i do naszego wnętrza. Tak wiele możemy zmienić w swoim życiu rozpoznając siebie w środku. 

Każda zmiana to wielka odwaga. Każdy strach to brama, która otwiera nas na nowe. 

​Zakres tego, czego nie doświadczamy, a co chcemy mieć, to ten zakres, w jakim mamy opór.

O fotografii, edukacji i zmianie:

 

Dziękuje

Krystian / Light Keeper

https://www.lightkeeper.pl/

 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem