Light Keeper

W Patronite od 24.06.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 711

liczba Patronów: 635

10 patronów
198 zł miesięcznie
198 zł łącznie
Light Keeper to przestrzeń, gdzie dzielimy się swoją fotografią, filmem i rozwojem osobistym. Przecież każdy tak naprawdę fotografuję i filmuje siebie. Naszym życiowym mottem jest: Żyj według życiorysu, który sam chciałbyś sobie napisać

O Autorze

Opowiadamy historie o niesamowitych ludziach, o naszej Planecie. Wyruszyliśmy całą rodziną w świat, aby dzielić się pięknem, które nas otacza. Spotykamy ludzi, którzy zmieniają nas na lepsze. W ich opowieściach, poprzez nasze odczuwanie świata dzielimy się z Wami tym wszystkim. Dzielimy się swoimi doświadczeniami i pasją. Teraz jest czas na zmiany. Teraz jest czas na dobro, na wsparcie, na dzielenie się między sobą. Chcielibyśmy dzielić się fotografią, filmem, doświadczeniem w zmianie. Przez kilka lat doświadczamy bardzo dużych zmian w swoim życiu. Warsztaty, kursy, ceremonie szamańskie. 

1 stycznia opuściliśmy Warszawę. Po 20 latach. Z czwórką naszych dzieci. Wyruszyliśmy zacząć nowe życie. Pierwszym krokiem był Meksyk. Tutaj jesteśmy w czasie Covid19. Podejmowaliśmy próby wylotu, ale loty były odwoływane. Raz, drugi, trzeci. W końcu nie było lotów. Czekamy. Tworzymy. Coraz więcej tworzymy. Po 10 latach nagrywania filmów i wideoporadników dla Szerokiego Kadru, przyszedł czas na nowe miejsce - Light Keeper. https://www.lightkeeper.pl/

Na stronie stworzyliśmy przestrzeń na VLOGowanie i blogowanie. Na youtube stworzyliśmy kanał na nasze filmy. Na Facebooku i Instagramie filmy i fotografie. Nasze życie, obserwacje, kreacja.

Im dłużej tu jesteśmy, tym zmiany i transformacja są mocniejsze. Z każdym miesiącem odkrywamy coraz więcej. Kręcimy film dokumentalny z naszej podróży. O nas. Niedługo opublikujemy zwiastun "Nasze prawdy". Już czeka na Was dokument o uzdrowicielce na Jukatanie, medytacja z pięknymi obrazami i wiele innych. Ale do zakończenia produkcji potrzebne jest wsparcie.

I teraz czujemy, że nadszedł czas, abymśmy podzielili się z Wami tym wszystkim - doświadczeniem i ciągłą nauką poprzez życie. Z tego powodu ogłaszamy się na Patronite. Chcielibyśmy tworzyć dla Was nowe treści, ale potrzebujemy wsparcia i pomocy finansowej. Dzięki temu będziemy mogli pracować i dzielić się swoją pasją i naszą podróżą.

Strona internetowa: https://www.bielatowicz.com/

Oto twórczość Krystiana w wywiadzie dla Szerokiego Kadru:

Film, który zrealizował Krystian na Kamczatce. Czyta Krystyna Czubówna. Takie produkcje czekają teraz na Wasze wsparcie:

 

To jedna z produkcji, które już zaczeliśmy robić. Filmy edukacyjne:

Przykładowe produkcje dla Szerokiego Kadru, które zrealizowaliśmy:

https://www.szerokikadr.pl/poradnik+najnowsze+wideo

Bardzo często będziemy mówić o tym wszystkim jako jednym. Dla nas fotografia i film są kluczem do naszych serc i do naszego wnętrza. Tak wiele możemy zmienić w swoim życiu rozpoznając siebie w środku. 

Każda zmiana to wielka odwaga. Każdy strach to brama, która otwiera nas na nowe. 

​Zakres tego, czego nie doświadczamy, a co chcemy mieć, to ten zakres, w jakim mamy opór.

Krystian o fotografii:

 

Dziękujemy

Edyta i Krystian / Light Keeper

https://www.lightkeeper.pl/

 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni