Light Keeper

W Patronite od 24.06.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2562

Liczba Patronów: 2614

Zostań Patronem
Kup na prezent
2 patronów
33 miesięcznie
9 093 łącznie
Light Keeper to przestrzeń, gdzie dzielę się swoją fotografią, filmem i rozwojem osobistym. Przecież każdy tak naprawdę fotografuję i filmuje siebie.

O Autorze

Jestem wdzięczny za każde wsparcie. To, jaką kwotą wesprzesz projekt, zależy od Ciebie. Dziękuję. 

Nazywam się Krystian Bielatowicz. Fotografuję i filmuję. Uczę fotografii i filmu. Ale sam też się uczę. Nieustannie. Light Keeper powstał z pasji do fotografii i filmu. Przez 12 lat realizowałem wywiady z fotografami i wideoporadniki o fotografii dla Szerokiego Kadru. To był wspaniały czas. Dużo się nauczyłem. Teraz tą pasją dzielę się z Wami w tej przestrzeni. Stworzyłem stronę internetową, kanał na YouTube i fanpage na Facebooku. Na Instagram wrzucam ujęcia z życia codziennego. 

Light Keeper ewoluuje. Cały czas. A to dopiero początek.

Patronite to miejsce, które umożliwia wsparcie tego projektu. A projekt jest darmowy. Udostępniam materiały bez opłat, bez logowania. Przez cały czas uczę się nowych narzędzi, uczę się docierać do większej grupy ludzi. Chciałbym, aby wiedza i doświadczenie, którym się dzielę, mogły dotrzeć do Was. Do osób, które zainspirują się, zmienią swoje spojrzenie na to co już znają. 

Na Light Keeper znajdziecie filmy edukacyjne o fotografii i filmie. Znajdziecie filmy dokumentalne. Klipy wideo. Dla Patronów stworzyłem specjalną przestrzeń - grupę zamkniętą na Facebooku. Light Keeper Network. Tam publikuję materiały, których nigdzie nie zobaczycie. Filmy zza kulis. Tam odpowiem na Wasze pytania. Tam możemy się dzielić i dyskutować.

Strona Light Keeper. https://www.lightkeeper.pl/

Oto wywiad ze mną dla Szerokiego Kadru:

Film, który zrealizowałem na Kamczatce. Czyta Krystyna Czubówna. Takie produkcje czekają teraz na Wasze wsparcie:

 

Dwa przykłady filmów edukacyjnych:

 

O fotografii, edukacji i zmianie:

 

Dziękuje

Krystian / Light Keeper

https://www.lightkeeper.pl/

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika