W Patronite od 26.03.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 654

Liczba Patronów: 438

Zostań Patronem
Kup na prezent
44 patronów
840 miesięcznie
37 280 łącznie

STWORZYĆ SPOŁECZNOŚĆ

1 000 zł

miesięcznie

84%

osiągnięto

160 zł

brakuje

Droga jest celem - niech to wspaniałe grono świadomych fanów rośnie i współtworzy ze mną!

Na naszej grupie dyskutujemy o muzyce, literaturze, o tym co nas zachwyca i inspiruje. Moi Patroni dowiadują się o moich codziennych perypetiach, a także o planach, które staną się publicznie jawne za kilka miesięcy.

Moi Patroni mogą mnie pytać o co chcą :)

Moi Patroni są wspaniali!!!

Czekamy na Ciebie :)

Rozbudowa studia nagraniowego

2 000 zł

miesięcznie

42%

osiągnięto

1 160 zł

brakuje

Możliwość nagrywania w profesjonalnych studiach nagraniowych z pomocą inżynierów dźwięku i producentów na swoje zalety, ale też i wady. Nie zawsze akurat tego dzień, kiedy zespół ma zarezerwowany swój czas w studiu pełnym najdroższego sprzętu jest właśnie "tym dniem", kiedy artysta nagra arcydzieło.

Dlatego to właśnie w domowych, stosunkowo skromnych studiach nagraniowych często rodzą się prawdziwe perełki! Dzięki co miesięcznym sesjom nagraniowym dla moich Patronów moje domowe studio znacząco się rozwinęło. Dzięki Waszym wpłatom mogę co jakiś czas kupić dodatkowy mikrofon, korektor graficzny czy choćby gitarę basową. Większa ilość wpłat co miesiąc równa się więcej gadżetów i instrumentów w moim studiu - a to równa się ciekawszym nagraniom, które lądują w Waszych skrzynkach mejlowych!

Całkowita niezależność artystyczna

4 000 zł

miesięcznie

21%

osiągnięto

3 160 zł

brakuje

Kwota 4000zł miesięcznie pozwoliłaby mi na tworzenie i nagrywanie muzyki bez konieczności współpracy z wydawnictwami. W swojej karierze współpracowałem zarówno z małymi, niezależnymi wydawnictwami jak i z dużą korporacją medialną, a także z instytucjami państwowymi. Zawsze taka współpraca wiąże się z utratą jakiejś części decyzji co do finalnego efektu w postaci wydanej płyty czy singla.

Dzięki bezpośrednim wpłatom od Was, moich słuchaczy, możliwe jest osiągnięcie wymarzonej sytuacji, kiedy to odbiorcy, fani, sympatycy artysty są jego mecenasami i po prostu umożliwiają mu tworzenie nowych rzeczy.

Czasy wytwórni muzycznych minęły i pomóżmy im odejść w mroki historii na zawsze! Wyjdzie to muzykom i muzyce na dobre, wierzcie mi.

Myślę, że 4000zł to wystarczająca kwota, dzięki której w ciągu roku mógłbym nagrać i wydać w postaci płyty winylowej autorski album muzyczny!
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Agnieszka Rujner
Agnieszka Rujner
Próg: 20 zł
Martyna Wacławska
Martyna Wacławska
Próg: 10 zł
Scarlet Pimpernel
Scarlet Pimpernel
Próg: 10 zł
Dariusz Pałęza
Dariusz Pałęza
Próg: 40 zł
Marta Hejnar
Marta Hejnar
Próg: 40 zł