zbiórka na materiały, wynajem pracowni i stronę www

1 500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 500 zł

brakuje

Zbieram na farby, płótno i ramy oraz media strukturalne, które są niezbędne do rozwoju twórczego.

Planuję również wynajem pracowni, która pozwoli mi się w pełni rozwinąć. Większa przestrzeń pozwoli mi na zwiększenie produkcji i przede wszystkim będę mogła zabezpieczyć zdrowie swoje i innych współmieszkańców (dwa koty). Niektóre prace potrzebują na całkowite wyschnięcie nawet 4 dób zabierając nam przestrzeń do życia ;) . Poza tym pracuję na substancjach takich jak żywica, do wylania której potrzebne są specjalne warunki - wentylacja, maska, zestaw rękawiczek itd. Chciałabym pożyć i tworzyć jak najdłużej ;)
Jestem w trakcie tworzenia strony internetowej (mam nadzieję że rozumiesz jakie to jest istotne w tych czasach ), która pochłonie znaczną część funduszy i obawiam się że bez pomocy innych może być cięzko.

Mam nadzieję że zachęciłam Cię do zostania moim Patronem. Będę dozgonnie wdzięczna za wsparcie, nawet jeżeli zdecydujesz się na minimalną kwotę. DZIĘKUJĘ!

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)