Madame de Minou burlesque artist

Nowe show! Burleska w torcie!

2 000 zł

8%

osiągnięto

1 825 zł

brakuje

Rozpoczęłam pracę nad nowym, niesamowicie filmowym projektem! Klasyka starego Hollywood - tancerka wyskakująca z tortu! Po pokonaniu wielu logistycznych, artystycznych i burleskowych problemów udało mi się doprowadzić projekt do punktu gorączki portfela. Tutaj - Drodzy Patroni - cała nadzieja w Was! Sama zebrałam już ponad połowę kwoty całego pokazu, jestem w trakcie kończenia kostiumu, który przyczynił się do kaszlu i torsji w obrębie kart kredytowych. Im szybciej będę mogła opłacić profesjonalistom wykonanie tortowej konstrukcji, tym szybciej będę mogła na tym pokazie zarabiać i dawać ludziom radość wyskakując z gigantycznego dzieła sztuki cukierniczej, co znacznie rozwinie całą moją burleskową działalność, a Wy otrzymacie możliwość rezerwowania pokazu na Wasze prywatne uroczystości! Dodam tylko, że dla Patronów ceny są preferencyjne ;) Do dzieła Patroni!

Fundusz festiwalowy

2 500 zł

7%

osiągnięto

2 325 zł

brakuje

Nie wiem czy wiecie, ale Polska może poszczycić się kilkoma koronowanymi głowami w świecie burleski. Tytuł Królowej Burleski zdobywa się na międzynarodowych festiwalach, które niestety są dość kosztowne. Przelot, nocleg, wyżywienie, opłata wpisowa... sporo tego. Niestety burleska nie przynosi aż takich dochodów, żebym mogła na ten moment pozwolić sobie na udział w festiwalu. Czy uda mi się z Waszym wsparciem pojechać do cudownej krainy cekinów i brokatu? Czy uda mi się powrócić w wielkim stylu, z tytułem, zasilając skromne szeregi zwyciężczyń festiwali? Czy uda mi się godnie reprezentować nasz kraj? To zależy w dużej mierze od Was!
Festiwale otwierają wiele drzwi, również dla publiczności. Jeśli pomożecie mi rozwinąć skrzydła za granicą, z pewnością nie zapomnę o Was, gdy będziecie wybierać się na moje show! Patroni otrzymają specjalną cenę na wydarzenia, podczas których będę miała przyjemność występować.
Ja obiecuję, że na scenie międzynarodowej dam z siebie wszystko! Z resztą, jak zawsze...

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)