Marcin Zieliński

W Patronite od 26.03.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 15

liczba Patronów: 54

181 patronów
9 805 zł miesięcznie
154 385 zł łącznie
Pewnego dnia na swojej drodze spotkałem żywego Jezusa. Od tamtego czasu wszystko się zmieniło. Dziś docieram do wielu ludzi, na różne sposoby dzieląc się z nimi Słowem Bożym i zachęcając ich do osobistej relacji z Bogiem. Science fiction? Nieee! Droga, Prawda, Życie!

O AutorzePozwolę sobie zacząć od słów o Autorze, któremu zawdzięczam najwięcej!

 

Ewangelia wg św. Jana 3, 16-17

Tak bowiem Bóg umiłował świat, że Syna swego Jednorodzonego dał, aby każdy, kto w Niego wierzy, nie zginął, ale miał życie wieczne. Albowiem Bóg nie posłał swego Syna na świat po to, aby świat potępił, ale po to, by świat został przez Niego zbawiony. 

 
List do Rzymian 8, 32

On, który nawet własnego Syna nie oszczędził, ale Go za nas wszystkich wydał,  jakże miałby wraz z Nim i wszystkiego nam nie darować?
 

List do Efezjan 2, 8-10

Łaską bowiem jesteście zbawieni przez wiarę. A to pochodzi nie od was, lecz jest darem Boga: nie z uczynków, aby się nikt nie chlubił. Jesteśmy bowiem Jego dziełem, stworzeni w Chrystusie Jezusie dla dobrych czynów, które Bóg z góry przygotował, abyśmy je pełnili.

Psalm 100,5

Albowiem dobry jest Pan, łaskawość Jego trwa na wieki, a wierność Jego przez pokolenia. 
Jeden wieczór, który nie miał różnić się od poprzednich - sprawił, że powiedziałem Bogu TAK. 
On przyszedł do mojego życia i całkowicie je zmienił. 
Co mam na myśli? Jak dziś wygląda moje życie? Może to zupełnie nie Twój klimat? Może jesteś niewierzący,  a może po prostu nigdy nie miałeś okazji usłyszeć o tym, że z Bogiem można żyć inaczej? Mieć relację, przyjaźnić się. Bóg nie jest tym, który karze i chce dla Ciebie zła.
Wiedziałeś o tym?


W filmiku poniżej opowiadam swoją historię, która, jak wierzę, na swój sposób może być dla Ciebie inspirująca.
​​​​​Materiał wyżej na pewno trochę pomógł Ci zrozumieć, co robię w życiu.

Idźmy dalej...


Ja i YouTube!

Ponad rok temu ruszył mój youtubowy kanał, który był odpowiedzią na propozycje od wielu z Was, aby wspólnie spotykać się online na rozważaniu Słowa Bożego.
Korzystając z wszelkich możliwych domowych sposobów, ustawiając aparat na kartonach, ograniczając rodzinie swobodny dostęp do kanapy w salonie - udało się!

Odcinek nr 1 z serii „Kwadransik ze Słowem” 4 stycznia 2018 r. ujrzał światło dzienne : )Dziś licznik „Kwadransika ze Słowem” przebił już 100 odcinków!

Szustak u Zielińskiego...? Dokładnie!
W międzyczasie zrobiliśmy też dla Was 2 nowe serie: „Słowo z Mocą” i „Góra Modlitwy”.

Do dziś pamiętam te wyjątkowe chwile, jak podczas nagrywania „Góry Modlitwy” zjadały nas wszystkie możliwe leśne robaki 😄

Zdjęcie nr 1 - moją prawą rękę zjada mucha. Zdjęcie nr 2 - nie pozuję bicepsem, a po raz 30 coś odganiam. Dlaczego to piszę? To był ważny odcinek o rozproszeniach na modlitwie!

Niżej znajdziecie do niego video. Zobaczcie to!Nie mogło zabraknąć oczywiście znanych i lubianych Q&A, gdzie Wy pytaliście, a ja odpowiadałem. Tak wiem... twarz na zdjęciu poniżej mówi "hmmm i co mam powiedzieć, jak nie wiem" , ale ostatecznie nie było tak źle!

A tu jeden z odcinków:Kolejna bardzo ważna pozycja na kanale to świadectwa uzdrowień z posług. 

Jezus nigdy nie skończył czynić wyjątkowych rzeczy!
Chciałbym, żebyście zobaczyli kilka z nich:


W ciągu ostatnich 2 lat miałem również niezwykły przywilej głosić Słowo Boże na PGE Narodowym podczas wydarzenia „Jezus na Stadionie” wraz z Ojcem Johnem Bashoborą,
a także podczas spotkania rekolekcyjnego „Stadion Młodych” dedykowanego wielu tysiącom młodych ludzi.
A prywatnie?

Zmierzając ku końcowi...

Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Sport był od zawsze nieodłączną częścią mojego życia. Jako dziecko i młody chłopak kochałem grać w piłkę. Wiedziałem, że moja gra w Barcelonie jest tylko kwestią czasu.

Dziś jest troszkę inaczej.
Od 11 lat jestem liderem Wspólnoty Uwielbienia „Głos Pana” ze Skierniewic.
Wspólnota jest dla mnie miejscem poznania wyjątkowych ludzi, wspaniałych przyjaźni i łączącej nas miłości do Boga.

Jak wspominałem wyżej - od kilku lat prowadzę rekolekcje, wieczory chwały oraz modlitwy o uzdrowienie w całej Polsce i wielu innych krajach. W tym czasie pojawiły się też książki mojego autorstwa m.in. „Rozpal wiarę a będą działy się cuda”, „77 moc przebaczenia”, „To Bóg uzdrawia i czyni cuda”, „Wytrwaj do końca”, "Góra ośmiu błogosławieństw", a także najnowsza książka "Między cierpieniem a uzdrowieniem". Tematykę książek pozostawiam Wam jako zagadkę.

Marzę, by każdego dnia swoją ewangelizacyjną służbą przyprowadzać serca ludzi do osobistej relacji z Panem Jezusem.

Koniec.
 


Ewangelia wg św. Marka 16, 15 

I rzekł do nich: Idźcie na cały świat i głoście Ewangelię wszelkiemu stworzeniu!
 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem