Marcin Zieliński

W Patronite od 26.03.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 7

Liczba Patronów: 32

Zostań Patronem
Kup na prezent
624 patronów
38 870 miesięcznie
877 805 łącznie
Pewnego dnia na swojej drodze spotkałem żywego Jezusa. Od tamtego czasu wszystko się zmieniło. Dziś docieram do wielu ludzi, na różne sposoby dzieląc się z nimi Słowem Bożym i zachęcając ich do osobistej relacji z Bogiem. Więcej na: www.rozpalwiare.pl

O Autorze

 

Wszystko, o czym tutaj przeczytasz, zawdzięczam doświadczeniu wyjątkowego spotkania,
które cały czas jest aktualne. 

 

*będzie długo : )
Jeden wieczór, który nie miał różnić się od poprzednich - sprawił, że powiedziałem Bogu TAK. 
On przyszedł do mojego życia i całkowicie je zmienił. 
Co mam na myśli? Jak dziś wygląda moje życie? Może to zupełnie nie Twój klimat? Może jesteś niewierzący, a może po prostu nigdy nie miałeś okazji usłyszeć o tym, że z Bogiem można żyć inaczej? Mieć relację, przyjaźnić się. Bóg nie jest tym, który karze i liczy na Twoje niepowodzenie na każdym kroku.

Wiedziałeś o tym?


W filmiku poniżej opowiadam swoją historię, która, jak wierzę, na swój sposób może być dla Ciebie inspirująca.
​​​​​I właśnie to robię w życiu!

...


Ja i YouTube!

Ponad cztery lata temu ruszył mój youtubowy kanał, który był odpowiedzią na propozycje od wielu z Was, aby wspólnie spotykać się online na rozważaniu Słowa Bożego.
Korzystając z wszelkich możliwych domowych sposobów, ustawiając aparat na kartonach, ograniczając rodzinie swobodny dostęp do kanapy w salonie - udało się!

Odcinek nr 1 z serii „Kwadransik ze Słowem” 4 stycznia 2018 r. ujrzał światło dzienne : )Dziś licznik „Kwadransika ze Słowem” przebił 300 odcinków!

Szustak u Zielińskiego...? Dokładnie! Tak świętowaliśmy naszą setkę!
Od początku istnienia kanału, wraz z zespołem, bez którego byłoby ciężko cokolwiek zrobić, przygotowaliśmy dla Was kilkanaście nowych serii:

 

 „Słowo z Mocą” i „Góra Modlitwy” (2018 r.)

"Góra Ośmiu Błogosławieństw" i aż dwa, a nie jeden kwadransik tygodniowo (2019r.)

"Bóg nieznany", "Między cierpieniem a uzdrowieniem" (2020 r.)

Rozpal Wiarę - Podcast (2020/2021 r.) 

i wiele, wiele więcej...

Podcast "Rozpal Wiarę" to seria pełna inspirujących historii, poruszających świadectw życia oraz treści, które jak ufam umocnią Waszą wiarę! Podcast na kanale zawiera rozmowy z: - Elżbietą i Czesławem Lang, Tomaszem Rożkiem, Golec uOrkiestrą, Jackiem Magierą, Michałem Miśkiem Koterskim, Wojciechem Modestem Amaro,  Mateuszem Ziółko, Krzyśkiem Iwaneczko, Rafałem Szałajko i Magdaleną Lamparską.
 

Zostawiam Wam linka: https://www.youtube.com/playlist?list=PL-gA5Jv9ev2DHsh8nNDiiSw-k3pL5Z6VZ

 

To wszystko kosztowało wiele wysiłku, ale przyniosło dobre owoce i fajne wspomnienia. 

Pamiętam te wyjątkowe chwile, jak podczas nagrywania „Góry Modlitwy” zjadały nas wszystkie możliwe leśne robaki.

Zdjęcie nr 1 - moją prawą rękę zjada mucha. Zdjęcie nr 2 - nie pozuję bicepsem, a po raz kolejny coś odganiam. Dlaczego to piszę? To był ważny odcinek o rozproszeniach na modlitwie!

Niżej znajdziecie do niego video. Koniecznie zobaczcie!
 Nie mogło zabraknąć oczywiście znanych i lubianych Q&A, gdzie Wy pytaliście, a ja odpowiadałem. Tak wiem... twarz na zdjęciu poniżej mówi "hmmm i co mam powiedzieć, jak nie wiem" , ale ostatecznie nie było tak źle!

A tu jeden z odcinków:Kolejna bardzo ważna pozycja na kanale to świadectwa uzdrowień z miejsc, w które byłem zapraszany, aby dzielić się swoim doświadczeniem wiary. 

Jeśli słuchałeś mojego świadectwa, w pierwszym filmie z tego opisu, to już to wiesz:

Jezus nigdy nie skończył czynić wyjątkowych rzeczy!
Chciałbym, żebyście usłyszeli o kilku z nich:


W ciągu ostatnich kilku lat miałem również niezwykły przywilej głosić Słowo Boże na PGE Narodowym podczas wydarzenia „Jezus na Stadionie” wraz z Ojcem Johnem Bashoborą,
a także podczas spotkania rekolekcyjnego „Stadion Młodych” dedykowanego wielu tysiącom młodych ludzi.
A prywatnie?

Zmierzając ku końcowi...

Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Sport był od zawsze nieodłączną częścią mojego życia. Jako dziecko i młody chłopak kochałem grać w piłkę. Wiedziałem, że moja gra w Barcelonie jest tylko kwestią czasu.

Dziś jest troszkę inaczej. 

Student teologii, od ponad 15 lat lider Wspólnoty Uwielbienia „Głos Pana” ze Skierniewic.
To właśnie wspólnota jest dla mnie miejscem poznania wyjątkowych ludzi, wspaniałych przyjaźni i łączącej nas miłości do Boga. 

Jak wspominałem wyżej - od kilku lat prowadzę rekolekcje, wieczory chwały oraz modlitwy o uzdrowienie w całej Polsce i wielu innych krajach, gdzie jestem zapraszany zarówno przez świeckich liderów, świeckie wspólnoty, jak i duchownych, by często wraz z księżmi czy biskupami dzielć się świadectwem wiary ku zbudowaniu innym. Od ostatniego roku wchodzę w skład zespołu Krajowej Służby Komunii Charis Polska.

 Książki mojego autorstwa to m.in. „Rozpal wiarę a będą działy się cuda”, „77 moc przebaczenia”, „To Bóg uzdrawia i czyni cuda”, „Wytrwaj do końca”, "Góra ośmiu błogosławieństw", "Między cierpieniem a uzdrowieniem", "Modlitwa w blasku Boga" czy najnowsza pozycja z 2022 r. - "Życie w łasce".

Marzę, by każdego dnia swoją ewangelizacyjną służbą przyprowadzać serca ludzi do osobistej relacji z Panem Jezusem.

Koniec.
 Ewangelia wg św. Marka 16, 15 

I rzekł do nich: Idźcie na cały świat i głoście Ewangelię wszelkiemu stworzeniu!
 
*Poniższe informacje o ryzyku są formułą od administratorów Patronite.pl

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Bozena  Depinska-Gontarczyk
Bozena Depinska-Gontarczyk
Próg: 500 zł
Przemek Wojtynek
Przemek Wojtynek
Próg: 100 zł
Anna Roesler
Anna Roesler
Próg: 20 zł
Jadwiga Wielgus
Jadwiga Wielgus
Próg: 20 zł
Pawel Banik
Pawel Banik
Próg: 50 zł