Maya Stefanowska

W Patronite od 21.04.2020

Lpeszy sprzęt, lepsza jakość!

3 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

3 000 zł

brakuje

Często moja kamera i mikrofon się psują, są szmery i czasami muszę nagrywać kilka razy to samo, aby jakość filmu i jakość dzwięku była znośna. Dzięki finansowaniu będę mogła kupić lepszy sprzęt do nagrywania, dzięki temu filmy będą ładniejsze, a dzwięk czysty, jestem pewna, że takie filmy będzie się przyjemnie oglądać, a ja nagrywając nie będę wyrzucać połowy nagranych filmików do folderu kosz przez słabą jakość i dzwięk, będzie więcej ujęć i więcej mojego dialogu na zewnątrz.

Jest to dla mnie bardzo ważny cel, przez to, że muszę nagrywać coś wiele razy albo połowę filmów wyrzucać do kosza dopada mnie irytacja i niechęć do nagrywania, ale NIE PODDAJĘ SIĘ i wierzę, że uda nam się kiedyś uzbierać pieniążki na lepszy sprzęt.
Dziękuję

Zwiedzaj ze mną Azję!

3 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

3 000 zł

brakuje

Azja to piękny kontynent, dlatego chciałabym Wam go pokazać. Zaczynając od chińskich wiosek, aż po miasta małe i te wielkie! Chciałabym Wam pokazać zabytki i piękno natury w Chinach oraz przeciwieństwo natury - ogromne metropolie, wysokie budynki, betonowy świat. Chcę Was zabrać w inne kraje Azji, aby pokazać ich kulturę, piękno, kuchnię i porównać je do chińskich realiów. Dzięki finansowaniu będę mogła nagrywać więcej filmów typu vlog, które bardzo lubicie.

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)