Avatar użytkownika

Maya Stefanowska

Opcja wsparcia finansowego jest niedostępna!

O autorze

Wszystko o Chinach, od turystyki i pięknych miejsc, aż po biznes, rozrywkę, kuchnię i kulturę.

你好

?

Nazywam się Maja Stefanowska (玛雅) skończyłam 4 letnie studia w Chinach w miejscowości Linhai i Jinhua na kierunku chiński biznes i od dwoch lat prowadzę w miejscowości Yiwu swoją działalność gospodarczą. Od  2017 prowadzę kanał na platformie Youtube pod nazwą: Maya Stefanowska, gdzie pokazuję swoje codzienne życie w Chinach, opowiadam o tematach związanych z Chinami, od beauty, biznes,challenge, podróże, aż po chińską kuchnię. Byłam klientką, turystką, studentką, pracownikiem i szefem w Chinach. Na swoim kanale pokazuję jakie Chiny z mojej perspektywy, Chiny okiem Mai.

Całe moje życie związane jest z Chinami, jako mała dziewczynka zawsze czekałam na powrót rodziców z Chin, nadzorowałam rozpakowywanie kontenerów, aż jako nastolatka moi rodzice zabrali mnie do Chin, aby pokazać czym się zajmują i jak wyglądają Chiny. 

W 2014 roku zdecydowałam się na studia w Chinach, pierwszy rok był to kurs języka mandaryńskiego w miejscowosci Linhai, a pozniej przeniosłam się do innego miasta, aby ukończyć kierunek studiów chiński biznes, w międzyczasie odbywałam praktyki w firmie tradingowej i miałam również epizod bycia nauczycielem języka angielskiego w chińskich przedszkolach.

Gdy ukończyłam studia poczułam, że to jest ten moment, aby otworzyć swoją działalność i pomagać klientom w sprowadzaniu produktów z Chin i tak jest do teraz.

Jako kobieta i młody przedsiębiorca prowadzący firmę w innym kraju nie jest łatwo. Chcę się spełniać nie tylko na podłożu biznesowym, chcę również się rozwijać w innych branżach, a Youtube i Patronite dają mi taką możliwość.

Zakładam PATRONITE, aby dać Wam możliwość wsparcia mnie, co wiążę się z tym, że wspólnie zobaczymy więcej pięknych miejsc, usłyszycie więcej ciekawych rzeczy na temat Chin. Dzięki PATRONITE będę mogła nagrywać więcej filmów, lepszej jakości filmy, żebyście to co ja widzę zobaczyli sami.  

DZIĘKI WASZEMU WSPARCIU BĘDĘ MOGŁA REALIZOWAĆ WIĘCEJ FILMÓW

DZIĘKUJĘ