Maya Stefanowska

W Patronite od 21.04.2020

Wszystko o Chinach, od turystyki i pięknych miejsc, aż po biznes, rozrywkę, kuchnię i kulturę.

O Autorze

你好

?

Nazywam się Maja Stefanowska (玛雅) skończyłam 4 letnie studia w Chinach w miejscowości Linhai i Jinhua na kierunku chiński biznes i od dwoch lat prowadzę w miejscowości Yiwu swoją działalność gospodarczą. Od  2017 prowadzę kanał na platformie Youtube pod nazwą: Maya Stefanowska, gdzie pokazuję swoje codzienne życie w Chinach, opowiadam o tematach związanych z Chinami, od beauty, biznes,challenge, podróże, aż po chińską kuchnię. Byłam klientką, turystką, studentką, pracownikiem i szefem w Chinach. Na swoim kanale pokazuję jakie Chiny z mojej perspektywy, Chiny okiem Mai.

Całe moje życie związane jest z Chinami, jako mała dziewczynka zawsze czekałam na powrót rodziców z Chin, nadzorowałam rozpakowywanie kontenerów, aż jako nastolatka moi rodzice zabrali mnie do Chin, aby pokazać czym się zajmują i jak wyglądają Chiny. 

W 2014 roku zdecydowałam się na studia w Chinach, pierwszy rok był to kurs języka mandaryńskiego w miejscowosci Linhai, a pozniej przeniosłam się do innego miasta, aby ukończyć kierunek studiów chiński biznes, w międzyczasie odbywałam praktyki w firmie tradingowej i miałam również epizod bycia nauczycielem języka angielskiego w chińskich przedszkolach.

Gdy ukończyłam studia poczułam, że to jest ten moment, aby otworzyć swoją działalność i pomagać klientom w sprowadzaniu produktów z Chin i tak jest do teraz.

Jako kobieta i młody przedsiębiorca prowadzący firmę w innym kraju nie jest łatwo. Chcę się spełniać nie tylko na podłożu biznesowym, chcę również się rozwijać w innych branżach, a Youtube i Patronite dają mi taką możliwość.

Zakładam PATRONITE, aby dać Wam możliwość wsparcia mnie, co wiążę się z tym, że wspólnie zobaczymy więcej pięknych miejsc, usłyszycie więcej ciekawych rzeczy na temat Chin. Dzięki PATRONITE będę mogła nagrywać więcej filmów, lepszej jakości filmy, żebyście to co ja widzę zobaczyli sami.  

DZIĘKI WASZEMU WSPARCIU BĘDĘ MOGŁA REALIZOWAĆ WIĘCEJ FILMÓW

DZIĘKUJĘ

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)