Mila Starzyńska

W Patronite od 09.04.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
3 497 łącznie
Absolwentka londyńskiego Middlesex University (Photography). Twórczyni grafiki użytkowej, malarka oraz fotograf. Po latach spędzonych za obiektywem odkryła możliwości farb akrylowych. Aktualnie swoje życie zawodowe związała całkowicie z malarstwem. Tworzy głównie wielkoformatowe abstrakcje.

O Autorze

 


 

Jako artystka z wieloletnim doświadczeniem posiadam na swoim koncie dziesiątki sprzedanych prac. Obrazy zawisły w domach i biurach prywatnych kolekcjonerów oraz entuzjastów sztuki na całym świecie m.in. w: Polsce, Hiszpanii, Królestwie Niderlandów, Niemczech, UK oraz USA.

Abstrakcje można zobaczyć nie tylko w internecie na moim Instagramie czy stronie www, ale także na licznych wernisażach czy aukcjach, podczas których można również je nabyć.

Wspierając mnie, poza wdzięcznością, otrzymasz specjalną zniżkę dla Patronów oraz wiele innych upominków, o których możesz przeczytać w dziale „Progi”.

Po co komuś obraz na własność?

Wspierając polskich artystów inwestujesz w jakość kultury w kraju i na świecie, a także nabywasz coś dla siebie. Coś, co zainspiruje Ciebie, Twoich gości, a także doda Twojej przestrzeni luksusu i estetyki.

Poza walorem estetycznym będziesz mógł w każdej chwili spojrzeć na obraz (lub w obraz). Będziesz mógł kontemplować, inspirować się, szukać rozwiązań, przemyśleć różne strategie i wiele innych spraw.

Dopiero, gdy ujrzysz obraz na żywo, dostrzeżesz nie tylko jego walory wizualne, ale także poczujesz jego pozytywną energię.

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika