W Patronite od 09.04.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
3 497 łącznie
Twórczyni sztuk wizualnych oraz asystentka planów produkcyjnych. Na co dzień zajmuje się malarstwem abstrakcyjnym oraz grafiką wydawniczą, a od września 2022 jest prowadzącą polsko-angielskiego podcastu o sztuce What The Arts?!.

O Autorze

 

Mila Starzyńska (1993) jest absolwentką wydziału fotografii. Dzięki doświadczeniu w projektowaniu oraz grafice, jej prace czerpią z wrażeń z własnego życia poprzez abstrakcyjne soczewki.

Jej intuicyjne obrazy zawierają wielowarstwowe plamy oraz różnorodne tekstury, tworząc ruch i emocje dzięki odważnym pigmentom. Stale ewoluująca paleta sprawia, że Mila lubi eksperymentować i rzucać wyzwanie nowym metodom ekspresji poprzez technikę. Każda gotowa praca odzwierciedla konkretny i osobisty moment w czasie.

We wrześniu 2022 wystartowała ze swoim dwujęzycznym podcastem What The Arts?!.

 

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika