Strefa Patrona:

20

patronów

371 zł

miesięcznie

  mindbodyspirit.pl to projekt z którego dowiesz się jak tworzyć swoje zdrowie w oparciu o integrację duszy ciała i umysłu. To pomost do świata, w którym odnajdziesz swoją ścieżkę poznasz czym jest Twoje wewnętrzne naturalne zdrowie. Wiedza przekazywana jest w formie WEBINAR-ów i PODCAST-ów z ekspertami i praktykami holistycznego stylu życia.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
37 %
100%
osiągnięto 37%
cel: 1000 zł miesięcznie
brakuje 629 zł
Utrzymanie projektu
Ta kwota pozwoli funkcjonować w standardzie taki jaki jest obecnie:
1. Utrzymanie profesjonalnej platformy webinarowej na 500 uczestników.
2. Opłata za serwisy do tworzenia mailingów, stron wydarzeń.
3. Hosting i utrzymanie domeny mindbodysprtit.pl
4. Subskrypcja kanału RSS do archiwizacji podcastów.
5. Pozostałe oprogramowanie narzędziowe do tworzenia grafiki, obróbki i publikacji.
6. Amortyzacja sprzętu używanego do tworzenia nagrań i montażu.
7. No i najważniejsze - nagrody dla Patronów i uczestników webinarów ;)
0%
18 %
100%
osiągnięto 18%
cel: 2000 zł miesięcznie
brakuje 1629 zł
Rozwój projektu
Dzięki tej kwocie, będę mógł wyruszyć w Polskę poznając najlepszych praktyków holistycznego stylu życia. Odwiedzę najciekawsze wydarzenia (konferencje, targi i warsztaty) przeprowadzając wywiady i zapraszając najciekawsze osoby na webinary :)
0%
12 %
100%
osiągnięto 12%
cel: 3000 zł miesięcznie
brakuje 2629 zł
Pomoc techniczna
Nie jestem dziennikarzem, grafikiem, filmowcem, informatykiem lecz zwykłym inżynierem budownictwa :) Stąd potrzebna mi pomoc w tym aby projekt wchodził na nowe poziomy jakości.

Zatrudnię freelancera, który pomoże mi ogarnąć jeden z tych tematów: obróbkę audio i montaż podcastów, obsługę www, obróbkę video, obróbkę graficzną i estetyczną, copywriting.
0%
100%
osiągnięto 7%
cel: 5000 zł miesięcznie
brakuje 4629 zł
Żywy przykład
Dzięki tej kwocie będę mógł dogłębnie poznać jedną z metod pracy z ciałem, umysłem lub jeszcze głębiej ... Odbędę przynajmniej kilkumiesięczną praktykę jednej ze ścieżek. Ścieżka ta będzie wybrana przeze mnie zgodnie z etapem rozwoju w którym obecnie będę się znajdował.
Kilka przykładów praktyk obecnie mnie interesujących:
- przejście ścieżki medytacyjnej (np.. vipassana)
- przejście kursu Ajurwedy lub TCM w wprowadzenie jej w 100% w życie przez minimum rok
- seria procesów Kambo (kilkanaście sesji) w ciągu kilku miesięcy
- przejście ścieżki Kundalini Joga - codzienna praktyka przez minimum rok
- Kria Joga przez rok
- przejście kursu ziołolecznictwa i wprowadzenie w życie odżywiania na bazie chwastów i ziół przez minimum rok
- odkrycie tajników swojego ciała - intensywne kursy i warsztaty pracy z ciałem wraz z codzienną praktyką ruchową przez minimum rok

Ze ścieżki, którą będę przechodził otrzymacie szczegółowy raport w postaci zdjęć , video, nagrań, wpisów na blogu osobnych webinarów. Przed rozpoczęciem zrobię komplet badań parametrów swojego ciała.... i chyba tylko bo umysłu i duszy obecna nauka do końca nie ogarnia ;-)O Autorze

Witaj przyjacielu :)  Nazywam się Paweł Dempc i prowadzę obecnie (od początku roku 2016) projekt mindbodyspirit.pl zrzeszający praktyków holistycznego rozwoju opartego o integrację i wzajemne przenikanie się ciała, umysłu i ducha.

 

Moje życie to ciągły proces, jednak obecne doświadczenia i świadomość tego co jest możliwe dla ciała, duszy i umysłu skłoniło mnie żeby przekazywać tę wiedzę dalej. Nie uważam się za specjalistę od żadnej z tych dziedzin dlatego moją intencją jest przekazywanie jej od ekspertów, którzy stanęli na mojej ścieżce. 

 

Forma w jakiej przekazuję tą wiedzę to przede wszystkim webinary (szkolenia online), na których każdy może wysłuchać na żywo i zadać pytanie ekspertowi, a dodatkowo do wiedzy tej można wracać za pomocą udostępnionych nagrań Video.

 

Drugim filarem projektu jest Podcast "Rozmowy o Zdrowiu" , czyli nagrane audycje audio do których zapraszam moich gości. Są to często te same osoby, które występują później podczas webinarów na żywo.

 

Sporadycznie zamieszczam też wpisy na blogu i zaczynam tworzyć kanał na YouTube z fragmentami webinarów oraz dedykowanymi materiałami.

 

Przed zaproszeniem gościa na podcast lub webinar często doświadczam i weryfikuję na sobie jego praktykę/wiedzę w stopniu takim na ile pozwala mi na to czas. Dodatkowym weryfikatorem są opinie niezależnych osób, które miały do czynienia z danym prelegentem/ekspertem. 

 

Patronite powstał aby finansowanie projektu odbywało się w sposób transparentny, dzięki temu będę mógł ograniczyć lub całkiem zrezygnować z płatnych treści. Co więcej pozwoli mi to na rozwój projektu i dotarcie do jeszcze ciekawszych prelegentów i rozpropagowanie tej wartościowej wiedzy szerzej i w lepszej jakościowo formie.

 

Nie promuję tutaj swojej osoby tylko ideę holistycznego podejścia i jednoczenia ludzi. Docieram do wspaniałych osób, które często nie potrafią  dotrzeć ze swoją ideą do szerszego grona. Często latami pracują nad bardzo wartościowymi tematami, o których  słyszy tylko ograniczone grono ludzi.

 

Są to techniki i podejścia zazwyczaj "niepopularne" w mediach mainstreamowych oraz środowiskach medycznych, farmaceutycznych i uniwersyteckich. Brak im wsparcia finansowego i sponsorów; co więcej są często szykanowani i wyśmiewani za swoje poglądy mimo iż stoją za nimi świadectwa uzdrowionych ludzi zarówno wpłaszczyźnie chorób natury fizycznej jak i umosłowo-emocjonalnej i duchowej.

 

Dzięki wsparciu dla projektu przyczynisz się do popularyzacji idei zmieniających świat oraz nowego spojrzenia na zdrowie i człowieka.

Człowieka, który jest zdrowy z natury, a jego leczenie nie polega na maskowaniu objawów i bólu lecz dotarciu do głębszych warstw jego wnętrza i zajęciu się przyczyną leżącą bardzo często w czymś więcej niż w reakcjach biochemicznych organizmu ...

 

 

 

 

 

 


Kilka słów o mnie ...

 

Do roku 2011 żyłem w matriksie tworzonym przez nasze otoczenie, edukację, "normy społeczne" . Szkoła, studia, praca w korporacji i co więcej na delegacji. Po pracy: TV, junk food, alkohol, imprezy, lub bezczynność ... Proces zmiany zacząl się, po jednym z traumatycznych wydarzeń... Zacząłem wtedy od rezygnacji z alkoholu i rozpoczęciu porannego wstawania, budowania mininawyków porannych i skupieniu się na rozwoju zdrowego ciała i motywacji. Proces z każdym miesięcem przebiegał z większą siłą i przez kolejne lata doświadczyłem wrażeń i obserwacji więcej niż przez ostatnie 33 lata...

 

 ... Doświadczyłem między innymi:

 

- ponad 3  lat regularnych treningów Spinning budując swoją wytrzymałość, kondycję i świadomość ciała

- radykalnej zmiany diety od fastfood - do świadomego wegetarianizmu

- regularnej praktyki tańca spontanicznego

- regularnej praktyki medytacji OM oraz mantr

- tańca afrykańskiego

- gry na Djembe

- rytuału przejścia przez ogień

- kilku detoksów warzywno-owocowych i postu w tym rezygnacja z używek

- ceremonii Kambo

- rytuałów szamańskich

- różnych ścieżek medytacji

- dwa lata intensywnie współprowadziłem projekt internetowy prowebinar.pl zrzeszający ekspertów inwestycyjnych i zakończyłem w czerwcu 2017:)

- poznałem różne metody inwestycji w oparciu o lewarowane rynki inwestycyjne, surowce, giełdę akcji, bitcoin

- przede wszystkim zacząłem doświadczać życia nie w sensie rozrywki lecz w postaci codziennej uważności i wdzięczności za wszystko to co dobre i złe mi się przytrafia

 

Obecnie coraz bardziej zbliżam się do 40-ki i czuję, że dopiero teraz zacząłem naprawdę odkrywać swoje życie.

 

Wcale nie stałem się przez to osobą idealną, nie jestem też "ortodoksem" żywieniowym. Zwracam uwagę na to co jem, ale w moim menu znajdziesz także kawę, przetworzone jedzenie, chemię, słodycze i o zgrozo okazjonalnie nawet alkohol - oczywiście jest to 5-10% tego co jadłem jeszcze kilka lat temu ...

 

Moją główną praktyką duchową jest samo życie i jego obserwacja, wgląd w siebie dostarcza mi wielu  aspektów do rozwoju. Swojego wewnętrznego ja (duszę, boga, enegię serca) wzmacniam dodatkowo poprzez praktyki takie jak: mantry i praca z dźwiękiem, joga kundalini (wcześniej Iyengara) oraz praca z ciałem (ruch intuicyjny spontaniczny + asany).

 

Żyję wśród dwójki wspaniałych dzieci. Dziękuję im ze to że są i mogę doświadczać w nich swojego obrazu. Uczą mnie życia - jego zmienności, ograniczeń i nieprzewidywalności. To największy poligon doświadczalny i miejsce do pracy dla mnie... <3

 

Uważnie obserwuję swój umysł i jego kreacje nie pozwalając mu przejąć kontroli nad moimi działaniami. Ja jestem częścią was a wy częścią mnie i centrum jest pomiędzy a jednocześnie w każdym z nas.

 


 

 

 

 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 1
To naprawdę ważne dla mnie, że zdecydowałeś się wesprzeć moją inicjatywę :)

Dzięki Twojem wsparciu będę mógł dotrzeć do ciekawszych osób i przeprowadzić wywiady na żywo oraz pojawić się na konferencjach i warsztatach w całej Polsce :)

Zostajesz oficjalnie wpisany na listę patronów zamieszoną na stronie www.mindbodyspirit.pl
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 9
Limit: 25
Świetnie że zdecydowałeś się na 10 zł. Zapraszam Cię do zamkniętej grupy na Facebooku przeznaczonej TYLKO dla patronów :) Na grupie będę zamieszczał niepublikowane video i wpisy z moich osobistych doświadczeń. Jak pewnie wiesz, często osobiście przechodzę metody czy rozwiązania przekazywane przez moich gości. Będziesz więc mieć z pierwszej ręki informację jak mój organizm, umysł lub dusza zareagowały na daną praktykę... Ciekawe?

Oprócz tego będzie to grupa do dzielenia się osobistymi doświadczeniami świadomego życia - co działa, co nie działa, czego można się spodziewać w danej ścieżce rozwoju, metodzie uzdrawiania lub terapii... Nic nie wychodzi poza grupę.

DODATKOWO otrzymujesz dostęp do strony z archiwalnymi webinarami mindbodyspirit.pl , dzięki której szybko będziesz mógł wrócić do zapisu historycznych spotkań (dotyczy to tylko warsztatów bezpłatnych).
Zostań patronem
27 zł / miesiąc
patroni: 8
Limit: 50
Wsparcie 27zł to już niebagatelna kwota, dlatego dołączasz do specjalnej grupy dyskusyjnej (spotkania na żywo online).

Spotkania będą organizowane w formie webinarów 1-3 razy w miesiącu po minimum godzinie. Na spotkaniu poruszamy tematy związane z holistycznym stylem życia, rozwojem świadomości, metodami pracy z ciałem, umysłem, energią i odżywianiem. Każdy patron, po wcześniejszym uzgodnieniu ze mną i w zależności od liczebności grupy, będzie mógł udzielić się na żywo i zaprezentować swoje przemyślenia lub wiedzę i liczyć na wsparcie pozostałych członków grupy :)

Otrzymujesz także możliwość wyboru tematu podcastu "Rozmowy o Zdrowiu". Skontaktuję się z najlepszym możliwym ekspertem w tej dziedzinie i przeprowadzę wywiad. Możesz zasugerować konkretne pytania, które mam zadać. Uwaga, zastrzegam sobie odmowy przeprowadzenia wywiadu jeżeli temat nie wpisuje się w ramy projektu mindbodyspirit.pl lub z innych przyczyn.

Oprócz tego otrzymujesz dostęp do wszystkich przywilejów niższych progów (5zł i 10zł)
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 1
Limit: 30
Jesteś prestiżowym patronem mindbodyspirit.pl :) W uzgodnieniu z moimi gośćmi otrzymasz specjalne warunki cenowe na konsultacje indywidualne, warsztaty, specjalne dedykacje na książkach i informacje z pierwszej ręki.

Możesz też raz w miesiącu skorzystać z mojej pomocy w formie konsultacji Skype (minimum 30 minut). Z chęcią pomogę zarówno w kwestiach związanych ze zdrowiem jak i doradzę w kwestiach związanych z prowadzeniem webinarów, tworzeniem podcastów, bloga oraz na dowolny inny temat w którym będę mógł Ci pomóc i na ile pozwala mi moja obecna wiedza.

Otrzymujesz dodatkowo możliwość wystąpienia jako gość mojego podcastu :) Oczywiście jeżeli Twoja historia wpisuje się w filary projektu mindbodyspirit.pl :)

Kolejnym prezentem jest możliwość uczestniczenia w warsztatach dla patronów (próg 100zł) za 50% jej kosztów. Możliwość dołączenia do warsztatu tylko w przypadku wolnych miejsc. Z tego przywileju możesz skorzystać po minimum 6 miesięcznym wsparciu z tego progu.

Masz także dostęp do wszystkich nagród z niższych progów (27zł, 10zł i 5zł)
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 20
Dołączasz do ekskluzywnej grupy VIP projektu mindbodyspirit.pl :) Wielkie dzięki za tak duże wsparcie!!!

Jeżeli Twoje wiedza lub praktyczne doświadczenie pozwala Ci poprowadzić webinar to otrzymujesz taką możliwość :) Będziesz mógł przekazać swoją wiedzę do szerokiego audytorium webinarów (nawet 500 osób może oglądać Twoje wystąpienie na żywo!!). Zastrzegam jednak, że nastawiamy się na przekaz praktycznej wiedzy związanej z holistycznym stylem życia. Nie dopuszczane jest wykorzystywanie webinaru jako reklamy swoich usług i produktów.

Spotkajmy się na żywo :) Raz w roku wspólnie z jednym z ekspertów zorganizuję spotkanie na żywo dla Patronów z tego progu. Będzie to bezpłatny dwudniowy warsztat , który poprowadzi jeden z ekspertów występujących na webinarach. Z tego przywileju możesz skorzystać po minimum 8 miesięcznym wsparciu z tego progu. Uwaga: Zastrzegam sobie wybór konkretnego terminu i miejsca wycieczki.

Otrzymujesz oprócz tego wszystkie przywileje niższych progów. (5zł, 10zł, 27zł i 50zł)
Zostań patronem
150 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 10
Otrzymasz paczkę niespodziankę raz na 6 miesięcy. Możesz znaleść w niej książki z autografami autorów, amulety duchowe, ręcznie wyrabianą biżuterię lub kosmetyki, naturalne łakocie, zioła, kadzidła, olejki, kryształy lub inne skarby :)

+ otrzymujesz wszystkie przywileje niższych progów
Zostań patronem

Najnowsi Patroni