Aleksander Biesiada

W Patronite od 14.04.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
279 łącznie

Regularna publikacja

400 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

400 zł

brakuje

Dwa wpisy w miesiącu. Merytoryczne. Wymagające przygotowania i opracowania treści medycznych (a więc np. dostępu do literatury naukowej, podręczników). Ciekawe i bazujące na faktycznych problemach Pacjentów i Ich Bliskich - na Waszych problemach z opieką i leczeniem w ciężkiej chorobie, w terminalnej jej fazie.

Jestem aktywnym zawodowo lekarzem, by pisać i tworzyć treści muszę wygospodarować czas. Twoja pomoc daje mi komfort pracy - mogę skupić się na napisaniu najlepszego materiału i opracowaniu go na najwyższym poziomie. Z góry dziękuję!

Podcast i video Mistrza Polikarpa

800 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

800 zł

brakuje

Blog stoi tekstem. Kilkadziesiąt artykułów, które dla Was napisałem w ostatnich dwóch latach, ebooki i materiały do pobrania. Ostatnio także wyszukiwarka wyrobów medycznych. Jednak tematy związane z opieką nad cieżko chorymi, opieką i medycyną wspierającą i paliatywną są bardzo ważne! Moim zdaniem wymagają omówienia także w formie podcastu i video - by mogły łatwiej dotrzeć do wszystkich, którzy takiej wiedzy potrzebują. Wiem, że to wiele osób spośród Was.

Kwota 800 zł miesięcznie pozwala mi na opracowanie i przygotowanie odcinka podcastu i video omawiającego treści związane z medycyną paliatywna, wspierającą, opieką nad ciężko chorymi Pacjentami.

Książka o opiece wspierającej w domu

1 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 000 zł

brakuje

Jak mam poradzić sobie w domu z ciężko chorym Bliskim? Co mogę zrobić? Jak pomóc Jemu i sobie? Na jakie wsparcie mogę liczyć? - to tylko niektóre z pytań, które otrzymuję jako lekarz pracujący w hospicjum domowym. Chciałbym bardzo zebrać na nie wszystkie odpowiedzi w jednym, dobrze opracowanym i prosto napisanym miejscu. Tym jest blog mistrzpolikarp.pl

To jednak nie wszystko. Przygotowuję książkę w formie ebooka i audiobooka - aby najważniejsze sprawy zebrać w jednym miejscu. By Tobie, Twoim Bliskim lub Opiekunom ciężko Chorego ułatwić odnalezienie się w trudnej sytuacji. Często zupełnie nowej.

Kwota 1000 zł miesięcznie przez 6 miesięcy pozwoli mi swobodnie zebrać materiały, przygotować treści i opracować e-booka i audiobooka o opiece wspierającej w domu.
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 26 zł
Anonimowy patron
Próg: 5 zł
Anonimowy patron
Próg: 5 zł