Monika Górska

W Patronite od 26.02.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 866

liczba Patronów: 902

3 patronów
80 zł miesięcznie
3 280 zł łącznie

“Odpuść i zaufaj” - nowa książka, której wcale nie chciałam napisać

8 000 zł

miesięcznie

1%

osiągnięto

7 920 zł

brakuje

Zostaniesz mecenasem mojej nowej książki? To będzie najważniejsza książka w moim życiu. Wierzę, że także w Twoim, jeśli tylko wiara, nadzieja i miłość są ważnym drogowskazem Twojego życia.

O czym będzie? O tym, żeby czasem zaufać Jezusowi, że może ma dla Ciebie lepszy plan. I o tym, że jeśli ustawisz na niego swój kompas i tak zwyczajnie pójdziesz za nim, to zaprowadzi Cię tam, dokąd nie marzysz dojść nawet w najśmielszych Twoich marzeniach.

A to, co Cię po drodze spotka, sprawi, że uwierzysz w cuda. I że one naprawdę i bez żadnych ograniczeń wydarzają się w Twoim życiu. Nawet na co dzień! Jeśli tylko masz oczy do patrzenia i uszy do słuchania.

Dzięki Twojemu wsparciu – i modlitewnemu i finansowemu, będę w stanie wygospodarować czas na pisanie i środki na wydanie książki, czyli projekt okładki i layout'u, skład, korektę językową i druk. Może się właśnie dziwisz - Jak to, ona mnie prosi o pieniądze, a przecież prowadzi swoją działalność? No właśnie – wiążą się z tym co miesiąc stałe i spore koszty na jej utrzymanie , więc… albo pisanie, albo zarabianie…

PS. Z ostatniej chwili
Wiesz, co się stało? Przeczytałam komuś wstęp do mojej książki – ten z opowieścią o moim nowym życiu, podarowanym mi po wypadku, dokładnie 10 lat temu.. Na drugi dzień o świcie słyszę pukanie do drzwi. - Kto? O tej porze? Otwieram ostrożnie. Na wycieraczce leży 50 zł i tylko trzy słowa: Pisz! Pisz! Pisz! Wieczorem mój mentor daje mi drugie tyle. A następnego ranka robi to mój współpracownik. Wczoraj, moja prawa ręka Ania, daje mi piękny bukiet tulipanów, a na każdej łodyżce jest zawinięty zielony lub niebieski banknot na książkę.

I jak tu nie wierzyć w cuda!

Ta książka już się zaczęła „sama” pisać. A jakie dopiero zaczną się dziać CUDA dzięki Twojemu wsparciu!
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni