Avatar użytkownika

Motoryzacyjny Skrót Tygodnia

1
patron
20 
miesięcznie
2 270 
łącznie
1
patron
20 zł 2 270 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Po pierwsze, dziękujemy za wsparcie!
Twoje 10 złotych pomaga nam tworzyć nowy odcinek każdego tygodnia!
Serwery, kamery, edycja, to wszystko niestety kosztuje...
Twoje pieniądze wesprą nas w codziennych kosztach związanych produkcją!

20 zł miesięcznie
Pomagasz nam realizować TESTY MST! Dzięki!
Dorzucisz się nam do paliwa, hot dogów w trasie i myjni bezdotykowych, żeby zdjęcia jakoś wyglądały :).
50 zł miesięcznie
WOW! TO JUŻ DUŻA SUMA! Dziękujemy, że nas wspierasz :).
Jesteśmy Ci bardzo wdzięczni za wsparcie. Dzięki Tobie będziemy mogli skupić się na doskonaleniu programu!
Wspierając nas kwotą 50 złotych miesięcznie co 3 miesiące dostaniesz od nas specjalny Kubek MST :).
100 zł miesięcznie
DZIĘKUJEMY!
To już bardzo dużo pieniędzy!
Oczywiście będzie na Ciebie czekał Kubek MST, dostaniesz możliwość zadzwonienia do podcastu Motoryzacyjny Skrót Tygodnia i bycia jego częścią!
Dodatkowo, jak tylko pojawi się taka możliwość, planujemy nagrania MST na żywo, w plenerze, a Ty jesteś na zaproszony!
500 zł miesięcznie
DZIĘKUJEMY!
Dostaniesz wszystko co w poprzednich progach i... zaprosimy Cię do odcinka!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Motoryzacyjny Skrót Tygodnia w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Motoryzacyjny Skrót Tygodnia to program, w którym Mikołaj i Patryk co tydzień dostarczają wam nowości ze świata motoryzacji! W MST znajdziesz nowości ze świata motoryzacji, testy najnowszych samochodów oraz wywiady z ciekawymi osobami, które lubią samochody lub motocykle :).

Od lipca 2018 roku prowadzimy razem podcast - „Motoryzacyjny Skrót Tygodnia”. Pomysł zrodził się niedługo po tym, jak ruszyliśmy z naszą autorską audycją radiową, o tej samej nazwie: „Motoryzacyjny Skrót Tygodnia” . MST szybko stał się popularny na wielu kanałach podcastowych, a od niedawna wydajemy go również w wersji wideo! Teraz kiedy nasze materiały pochłaniają nam coraz więcej czasu, program, który powoli stał się pracą. Z tej okazji potrzebujemy waszego wsparcia i zapraszamy Was do współtworzenia tego projektu! Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za Wasze zaangażowanie i czujemy, że razem możemy osiągnąć jeszcze więcej!

Historia rozpoczęła się w 2018 roku i z powodzeniem mogłaby znaleźć swoje miejsce w poczytnym harlekinie. Pewnego dnia spotkaliśmy się na drodze, dwoma sportowymi samochodami. Jednego zauroczył dźwięk współczesnego wolnossącego V8, a drugiego kanarkowy kolor lakieru kompaktowego nadwozia głośnego hothacha. Wymieniliśmy się nickami z Instagrama, jeden oznaczył drugiego i po kilku tygodniach zasiadaliśmy już przed studyjnymi mikrofonami. 

Kiedy pytają Mikołaja, czy po socjologii jest zawód, odpowiada, że jest i to całkiem spory. Swoje studenckie życie dzielił na uczelniane zajęcia, nagrania, sesje zdjęciowe, przejazdy, start-up'owe próby i wiele innych „projektów”. Jak na razie na stałe wyszło mu to, że co tydzień jeździ nowym samochodem i regularnie opowiada o tym na antenie Radia Kampus i w „Motoryzacyjnym Skrócie Tygodnia”. Nie widnieje w Wikipedii, nawet sam o sobie nie nakręcił filmu, nie spisano jego bibliografii, ale raz był na castingu do filmu. Dalej wypomina Bogusławowi Lindzie role w Psach 3. Jego dziadek jest dumny od czasu ,gdy opowiadał o wygranej w Lotto w Angorze. Jego przemyślenia o samochodach można znaleźć w kwartalniku „Fashion Magazine”, gdzie prowadzi dział Technologia i Motoryzacja.

Patryk, sam się często nazywa człowiekiem z kanału. Swoje studenckie i późniejsze życie poświęcił karierze na youtube. Gdyby pisał swoją sylwetkę, pewnie zacząłby o tego, że w swoich działaniach jest perfekcjonistą, lecz na pewno niemałostkowym. Dobrze współpracuje w grupie, chociaż przejawia raczej cechy indywidualisty – no, duety mieszczą się jeszcze w jego strefie komfortu… Nie widnieje w Wikipedii, nikt nie nakręcił o nim filmu dokumentalnego, nie spisano jego biografii, nie był bohaterem ani nawet statystą w serialu – jeszcze! Racjonalista z duszą hedonisty, miłośnik rapu, choć lubi mówić, że Jazzu, amator kwaśnych jabłek i… żółtego AMG. Cały on.

Słuchaj w Patronite Audio!

Słuchaj Motoryzacyjny Skrót Tygodnia w aplikacji Patronite Audio.
Pobierz aplikację na swój telefon lub słuchaj w przeglądarce.

Słuchaj

Cele Autora

Utrzymanie podcastu
  • 699 zł miesięcznie
  • 679 zł brakuje
2%
Dzięki comiesięcznemu wsparciu o takiej wysokości przestaniemy tracić pieniądze na każdym odcinku Motoryzacyjnego Skrótu Tygodnia :).
Dziękujemy, że nas wspierasz!
Dwa odcinki MST każdego tygodnia!
  • 6 000 zł miesięcznie
  • 5 980 zł brakuje
0%
Dzięki takiemu wsparciu będziemy w stanie odsunąć część rzeczy, które robimy na rzecz MST! Pozwoli to na wyprodukowanie 2 odcinku Motoryzacyjnego Skrótu Tygodnia w każdym tygodniu, a co ważniejsze wyprodukowanie ich w jeszcze lepszej jakości i być może w innym miejscu ;).

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Motoryzacyjny Skrót Tygodnia już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Kamil Klimaszewski
Kamil Klimaszewski
20 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.