Motoryzacyjny Skrót Tygodnia

W Patronite od 22.03.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 3022

Liczba Patronów: 3093

Zostań Patronem
Kup na prezent
1 patron
20 miesięcznie
1 970 łącznie
Motoryzacyjny Skrót Tygodnia to program, w którym Mikołaj i Patryk co tydzień dostarczają wam nowości ze świata motoryzacji! W MST znajdziesz nowości ze świata motoryzacji, testy najnowszych samochodów oraz wywiady z ciekawymi osobami, które lubią samochody lub motocykle :).

O Autorze

Od lipca 2018 roku prowadzimy razem podcast - „Motoryzacyjny Skrót Tygodnia”. Pomysł zrodził się niedługo po tym, jak ruszyliśmy z naszą autorską audycją radiową, o tej samej nazwie: „Motoryzacyjny Skrót Tygodnia” . MST szybko stał się popularny na wielu kanałach podcastowych, a od niedawna wydajemy go również w wersji wideo! Teraz kiedy nasze materiały pochłaniają nam coraz więcej czasu, program, który powoli stał się pracą. Z tej okazji potrzebujemy waszego wsparcia i zapraszamy Was do współtworzenia tego projektu! Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za Wasze zaangażowanie i czujemy, że razem możemy osiągnąć jeszcze więcej!

Historia rozpoczęła się w 2018 roku i z powodzeniem mogłaby znaleźć swoje miejsce w poczytnym harlekinie. Pewnego dnia spotkaliśmy się na drodze, dwoma sportowymi samochodami. Jednego zauroczył dźwięk współczesnego wolnossącego V8, a drugiego kanarkowy kolor lakieru kompaktowego nadwozia głośnego hothacha. Wymieniliśmy się nickami z Instagrama, jeden oznaczył drugiego i po kilku tygodniach zasiadaliśmy już przed studyjnymi mikrofonami. 

Kiedy pytają Mikołaja, czy po socjologii jest zawód, odpowiada, że jest i to całkiem spory. Swoje studenckie życie dzielił na uczelniane zajęcia, nagrania, sesje zdjęciowe, przejazdy, start-up'owe próby i wiele innych „projektów”. Jak na razie na stałe wyszło mu to, że co tydzień jeździ nowym samochodem i regularnie opowiada o tym na antenie Radia Kampus i w „Motoryzacyjnym Skrócie Tygodnia”. Nie widnieje w Wikipedii, nawet sam o sobie nie nakręcił filmu, nie spisano jego bibliografii, ale raz był na castingu do filmu. Dalej wypomina Bogusławowi Lindzie role w Psach 3. Jego dziadek jest dumny od czasu ,gdy opowiadał o wygranej w Lotto w Angorze. Jego przemyślenia o samochodach można znaleźć w kwartalniku „Fashion Magazine”, gdzie prowadzi dział Technologia i Motoryzacja.

Patryk, sam się często nazywa człowiekiem z kanału. Swoje studenckie i późniejsze życie poświęcił karierze na youtube. Gdyby pisał swoją sylwetkę, pewnie zacząłby o tego, że w swoich działaniach jest perfekcjonistą, lecz na pewno niemałostkowym. Dobrze współpracuje w grupie, chociaż przejawia raczej cechy indywidualisty – no, duety mieszczą się jeszcze w jego strefie komfortu… Nie widnieje w Wikipedii, nikt nie nakręcił o nim filmu dokumentalnego, nie spisano jego biografii, nie był bohaterem ani nawet statystą w serialu – jeszcze! Racjonalista z duszą hedonisty, miłośnik rapu, choć lubi mówić, że Jazzu, amator kwaśnych jabłek i… żółtego AMG. Cały on.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika