Muzeum Historii Ubioru

W Patronite od 25.09.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 958

Liczba Patronów: 1036

Zostań Patronem
10 patronów
302 miesięcznie
6 035 łącznie

Zostajemy na Kwiatowej

4 000 zł

miesięcznie

7%

osiągnięto

3 698 zł

brakuje

Muzeum nie posiada własnego lokalu. Mieści się w wynajmowanej przestrzeni kamienicy z XIX wieku, zaraz przy deptaku - ulicy Półwiejskiej w Poznaniu.
Dzięki takiej lokalizacji może odwiedzić nas więcej zwiedzających, ale wiąże się ona również z wysokimi kosztami. Osiągnięcie progu 4000 zł/miesiąc da nam możliwość pokrycia comiesięcznych wydatków i da nam pewność, że zostajemy w tym pięknym miejscu.

Nie musząc martwić się o przetrwanie muzeum, będziemy mogli skupić się na planowaniu nowych wystaw i warsztatów, oferując Wam nowe atrakcje związane z historią i dziedzictwem kulturowym wspaniałego, XIX stulecia.

Więcej rąk do pracy!

8 000 zł

miesięcznie

3%

osiągnięto

7 698 zł

brakuje

Muzeum to nie tylko eksponaty, ale również, a może przede wszystkim, grupa ludzi z pasją i niespożytymi pokładami chęci. Mimo, że ich nam nie brakuje, mamy ograniczone możliwości - po prostu jest nas zbyt mało.

Przy osiągnięciu tego progu będziemy mogli powiększyć nas zespół. Dla Was oznaczać to będzie, że Muzeum będzie czynne sześć dni w tygodniu, a nie cztery, jak obecnie.

Kolejne stroje odzyskają dawny blask!

15 000 zł

miesięcznie

2%

osiągnięto

14 698 zł

brakuje

W zbiorach Muzeum znajduje się wiele ubiorów, których nie możemy Wam pokazać, mimo, że bardzo byśmy chcieli. Mają one ogromną wartość historyczną, ale czas nie obszedł się z nimi łaskawie. Potrzebują one skomplikowanych zabiegów i środków, by przywrócić im dawną świetność.

Osiągnięcie tego progu pozwoli nam przeprowadzić konserwację kolejnych zabytkowych sukien z naszych zbiorów, by potem pokazać je w pełnej krasie na wystawie w przestrzeni naszego Muzeum.
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Joanna Loana Masiak
Joanna Loana Masiak
Próg: 25 zł
Julia Chuchler
Julia Chuchler
Próg: 5 zł
P edc
P edc
Próg: 5 zł
Ewelina Maga
Ewelina Maga
Próg: 12 zł
Izabela Pitcher
Izabela Pitcher
Próg: 100 zł
Zuzanna Grudzińska
Zuzanna Grudzińska
Próg: 50 zł