Myśli Uwolnione

0 patronów
0 miesięcznie
8 725 łącznie

Krótkometrażowy dokument

8 000 zł

39%

osiągnięto

4 820 zł

brakujeW naszej wizji rozwoju projektu "Myśli Uwolnione" widzimy dużo poważniejsze rzeczy od krótkich podcastów na naszym kanale i felietonów na blogu. Realizując ten cel stworzymy 30-40 minutowy dokument na temat 500+ w Polsce. Dzięki tej kwocie będziemy mogli przeprowadzić własne badania, swobodnie poruszać się po kraju i poza nim by porozmawiać z ekspertami i nakręcić własne materiały, a także wypożyczyć odpowiedni sprzęt by dokument był na najwyższym poziomie nie tylko merytorycznym, a także audiowizualnym.

Nowy obiektyw

700 zł

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!Lepsza jakość obrazu oraz większe możliwości! Dzięki temu obiektywowi poprawimy wizualną i estetyczną jakość naszych odcinków. Obiektyw, który mamy na oku to Nikkor 35mm f/1.8 oraz odpowiedni filtr szary (ND) by wykorzystać pełen potencjał tego szkła. Będziemy chętniej wychodzić w plener i zyskamy pełną swobodę nagrywania praktycznie w dowolnych warunkach oświetleniowych. Nasze odcinki zyskają bardziej filmowy look.

Remont studia

3 000 zł

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!Ta kwota pozwoli nam opłacić komponenty potrzebne do ulepszenia naszego studia. W projekt zmian będą wchodzić nowe tła, malowanie ścian, ale także poprawa akustyki nagraniowej. Dzięki waszemu wsparciu chcemy zakupić ekrany akustyczne, dyfuzory i całą masę innych rzeczy tak by słuchanie naszych odcinków to była czysta przyjemność. Dodatkowo zostając naszym Patronem będziesz miał wpływ na ostateczny wygląd studia, więc jeżeli irytuje Cię coś w odcinkach, a jesteś stałym widzem to tym bardziej warto w nas zainwestować!
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Tomasz Krajewski
Tomasz Krajewski
Próg: 20 zł
Kamil Strzempowicz
Kamil Strzempowicz
Próg: 10 zł
Marek Granowicz
Marek Granowicz
Próg: 5 zł