My Wonderland.com.pl

W Patronite od 03.09.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1592

Liczba Patronów: 1834

Zostań Patronem
Kup na prezent
5 patronów
197 miesięcznie
2 467 łącznie
Pokaz mody w Irlandii? Czemu nie :)
Właśnie dostaliśmy zaproszenie na wydarzenie Polonijne w Irlandii!! Mają oni ograniczone środki finansowe na "ściągnięcie" ekipy "Oceanii", a ja chciałabym zabrać na to wydarzenie również tancerki i choreografa.

Zostań Patronem i "dorzuć się" do wyjazdu :)

O Autorze

 

W marcu wraz z całą ekipą ludzi pokazaliśmy światu nowy projekt "Oceania".

Był to wernisaż połączony z pokazem kreacji widocznych na fotografiach. Wszystko zorganizowane zostało w formie bajki. Magiczna muzyka opowiadająca o królowej Oceanów i niesamowite dekoracje sprawiły, że każdy poczuł się jak w głębinach podwodnego świata. Do tego fantastyczne stroje i niesamowite stroje, fryzury i makijaże.

Bajka na wyciągnięcie ręki!

Ja jestem organizatorem takich pokazów, można powiedzieć, że są to mini musicale modowe.Poza tym projektuje i szyje kreacje, ale takie bardzo nietypowe kreacje, które oprócz tego, że pojawiają się na wybiegach to wypożyczam je fotografom z całej Polski do sesji.

Do pokazów zawsze przygotowuje personalną muzykę, fotografie w formie obrazów i oczywiście kreacje. W takich wydarzeniach uczestniczą nie tylko modelki, ale również tancerki z niesamowitą choreografią. Dużo świateł i dym dają wrażenie widzowi, że jest w magicznym świecie, dotknął magicznego klimatu. A co najważniejsze każdy taki pokaz tworzą ludzie z pasją, ludzie, którzy sami zgłaszają się do mnie, ponieważ chcą sprawdzić się kreatywnie :) Dla przykładu są to fryzjerki, które w swoim salonie nie mają możliwości "udziwniania" fryzur, a u mnie mają wolną rękę, albo makijażystki, których klientki nie mają ochoty paradować w fioletowych rzęsach. U mnie każdy ma tą przestrzeń do woli, za darmo i ze świetnym efektem.

Do tej pory finanse zgromadzone na moim koncie przeznaczyłam na kompozytora, wydruk plakatów, ramy i makijaże. Kolejne wsparcia od Patronów będę przeznaczać na wyjazd do Irlandii, aby tamtejszym mieszkańcom miasta Gorey przedstawić naszą wizję podwodnego świata "Oceania".

Zobacz! Poniżej przesyłam video do nowiutkiego utworu stworzonego na potrzeby projektu "Oceania" . 

Zobacz mojego IG, na który codziennie wstawiam ciekawe InstaStory: https://www.instagram.com/mywonderland.com.pl/

Posłuchaj utworu "Oceania".

Po co wspierać "My Wonderland"? Zobacz video.

Zobacz video backstage z premiery pokazu kreacji THE BIRDS

Zobacz video backstage premierowego pokazu THE BIRDS

 

Zobacz video backstage z pokazu projektu POLANIE w Sędziszowie Małopolskim

Zobacz video backstage premierowego pokazu POLANIE

Zobacz video backstage z pokazu projektu THE BIRDS w Sędziszowie Małopolskim


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 8 zł
Justyna Pytko
Justyna Pytko
Próg: 56 zł
Magdalena Kazalska
Magdalena Kazalska
Próg: 56 zł
Anna Kazalska
Anna Kazalska
Próg: 56 zł
Agata Łotowska
Agata Łotowska
Próg: 21 zł