My Wonderland.com.pl

W Patronite od 03.09.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1830

Liczba Patronów: 1680

Zostań Patronem
Kup na prezent
4 patronów
84 miesięcznie
1 004 łącznie
Kreacje, taniec, muzyka, światła, kolory, makijaż, foto, show i łączenie ludzi z pasją to moja specjalność. Wszystko i wszystkich zamykam w pokazie mody, ale nie takim, który możecie zobaczyć w TV. U mnie przeżyjecie coś więcej niż tylko ubrania. U mnie jest magia i ogrom kreatywności! Zobaczcie :)

O Autorze

 

Zobacz video backstage z ostatniego pokazu w Sędziszowie Małopolskim.

Zobacz video backstage pokazu z lutego 2021 r.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Justyna Pytko
Justyna Pytko
Próg: 56 zł
Magdalena Kazalska
Magdalena Kazalska
Próg: 12 zł
Anonimowy patron
Próg: 8 zł
lukasz szydlo
lukasz szydlo
Próg: 56 zł
Anna Kazalska
Anna Kazalska
Próg: 8 zł