W Patronite od 04.02.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1837

Liczba Patronów: 2051

Zostań Patronem
2 patronów
40 miesięcznie
120 łącznie
Miło Cię tu widzieć. Jestem finalistką 6-stej edycji programu MasterChef. Zawodowo zajmuję się fotografią. Moją pasją są kulinaria. Z wykształcenia jestem dziennikarzem. Moim marzeniem jest otwarcie studia kulinarnego, oraz wydanie książki, którą napisałam. Prywatnie jestem mamą Franka i Stacha :)

O Autorze

Cześć! Nazywam się Natalia, mam 26 lat i jestem rodowitą wrocławianką. Z wykształcenia jestem dziennikarzem. Skończyłam wydział dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Wrocławskim. Zawodowo zajmuję się fotografią. Moją pasją jest gotowanie.

VI EDYCJA PROGRAMU MASTERCHEF

Po sukcesie w programie Masterchef zaczęłąm tworzyć treści kulinarne, prowadzić warsztaty i pisać blog nataliagmyrek.pl Dzięki temu, że odkryłam swój kulinarny talent, po finale programu zaczęłam prowadzić warsztaty kulinarne i współpracować z markami ze świata gastronomii. Zaczęłam prowadzić profile na portalach społecznościowych: facebook, instagram, tik tok.

STUDIO FOOD & FOTO

Wizualizuję marzenia. Moją pracą dyplomową na zakończenie studiów był projekt mojego studia kulinarnego. Marzę, że dzięki Waszemu wsparciu i mojej ciężkiej pracy będę mogła stworzyć miejsce, w którym będą gotować, nagrywać filmy, prowadzić warsztaty kulinarne, fotografować i pić z Wami kawę i zajadać ciastka.

   

ZAWODOWO FOTOGRAF- RUBINOWE STUDIO

Kocham fotografować emocje. Oprócz stałych uczuć do garów i stylizacji potraw do zdjęć, kocham fotografować ludzi. Wydobywać z nich emocje. Nigdy nie potrafiłam zdecydować, co bardziej mnie napędza, więc oprócz STUDIO FOOD & FOTO postanowiłam stworzyć drugi projekt RUBINOWE STUDIO, w którym zawieram emocjonalne kadry. Chrzty, śluby, komunie, narodziny, oświadczyny, miłość. Jestem świadkiem tego wszystkiego na co dzień, to mnie napędza. Moim marzeniem jest mieć własne miejsce, w którym będę łączyć te dwie wielkie pasje. Gdzie będę dzielić się sobą z innymi ludźmi.

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni