Niekryty Krytyk

W Patronite od 11.07.2017

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 140

liczba Patronów: 68

217 patronów
2 215 miesięcznie
40 595 łącznie
YouTube'owy satyryk, autor książek oraz audycji radiowych, felietonista, entuzjasta dowcipów czarnych jak wczesny Jackson.

O Autorze

 

Nazywam się Maciek Frączyk, ale znacie mnie pewnie pod pseudonimem Niekryty Krytyk. W 2009 roku tak mocno podjarałem się filmami Angry Video Game Nerda, że postanowiłem ciężko zarobione nauczaniem angielskiego pieniądze przeznaczyć na zakup kamery. "Skoro ten koleś może w pojedynkę robić własne show, to dlaczego ja nie mogę?" - pomyślałem, no i tak to się zaczęło! Dzięki działalności internetowej swoje głębokie jak gardło Jenny Jameson przemyślenia mogłem zaprezentować w Radiu Zet, a obecnie na łamach miesięcznika CKM. Po drodze przytrafiło się także kilka książek, które, jak na nasze warunki, rozeszły się zaskakująco dobrze. Fajnie.

 

Moje jakże urocze poczucie humoru pokazałem w filmach, a Wam się spodobało. Mi z kolei spodobało się, że Wam się podoba, i tak od ośmiu lat pajacuję przed obiektywem aby choć na chwilę poprawić humor moim widzom i oderwać ich od często mocno kopiącej po dupie rzeczywistości. Obejrzeliście moje filmy ponad 250 milionów razy, a YouTube'owy kanał subskrybujecie w ilości 1,5 miliona. Kosmos, szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że za tym całym cyrkiem stoi jedna osoba. No i tu pojawia się problem. 

 

Założyłem konto na Patronite, ponieważ chciałbym nieco rozruszać to, co się dzieje na kanale - a do tego potrzebuję kilku dodatkowych rąk, szczególnie do montażu, który potrafi ciągnąć się jak gile podczas jesieni. Optymalnie myślę o dwóch filmach tygodniowo, ale wszystko w Waszych rękach - możliwe jest również zreaktywowanie zakurzonych formatów lub stworzenie nowych. Kto wie! Jeśli chcesz więcej Niekrytego Krytyka, zapraszam do patronowania:) Jeszcze raz - DZIĘKI!

 

Kocham mamę. I każdego z Patronów.

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem