Nienawiść.pl

W Patronite od 07.05.2018

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 244

liczba Patronów: 156

62 patronów
935 zł miesięcznie
38 598 zł łącznie
Czasem jest tak, że się po prostu wkurzę. Czasem jest tak, że muszę usiąść i spisać to, co gra mi gdzieś w duszy. Piszę o nas - Polkach i Polakach, o tym co nas trapi i co nam przeszkadza. Czasem piszę nawet o miłości. Prosiliście, bym założył Patronite. Więc (zdania nie zaczyna się od więc) jestem.

O Autorze

Kim jestem?

Jestem facetem z internetu, który nie jest do końca normalny, bo zamiast w wolne wieczory jeść kotlety schabowe, wygniatać tyłkiem kanapę z IKEI i oglądać "Mazurską noc kabaretową" siedzi i tłucze w klawisze poklejonego taśmą laptopa.

Część z Was być może mnie już zna. Prowadzę stronę nienawiść.pl, na której piszę moje teksty.

Co ja mówię - część z Was na pewno mnie już zna, bo to Wy namówiliście mnie, bym pojawił się w tym miejscu i wyciągnął rękę po Wasze ciężko zarobione pieniądze :) No dobra, ja wiem, że to się teraz nazywa "wsparciem autora", mecenatem wręcz, ale i tak czuję się, jak striptizerka wypinająca tyłek dla kilku jednodolarowych banknotów.

Jeszcze nie wiem, jak się z tym czuję. Wychowałem się w czasach, gdy wszystko w Internecie było całkowicie darmowe: legalnie, półlegalnie i nielegalnie. Ale hej! Jeśli uważacie, że ten eksperyment wypali i chcecie postawić mi kawę lub piwo - czemu nie. Spróbuję.

Piszę o nas - o naszym społeczeństwie, o Polkach i Polakach, o tym co siedzi mi gdzieś głęboko, jak irytująca drzazga, która kłuje, drapie i nie da o sobie zapomnieć. Piszę sporo o polityce, a raczej o jej patologii i o tym, jak garstka antypatycznych buców próbuje zniszczyć całkiem fajne miejsce do życia, jakim jest przecież nasz kraj.

Piszę, bo jestem ogólnie wkurwiony.

Tak samo, jak Wy.

Czasem piszę też o miłości. Bo tak.

Oprócz tego, że piszę dla siebie i dla Was, zarabiam na chleb w mediach. Jestem dziennikarzem, choć w dzisiejszych czasach i na dzisiejszym rynku mediów to duże słowo.

Nie przedstawiam się, bo w odróżnieniu od otaczających mnie medialnych celebrytów uważam, że wartością człowieka jest to, co ma do powiedzenia, a nie to jak często świeci ryjem w telewizji. Bo zostać tak zwanym ryjem jest bardzo łatwo. Trudniej - spisać swoje myśli zachowując przy tym jakikolwiek poziom. Nawet taki malutki.

Możesz zapoznać się z moimi tekstami tutaj. I zachęcam Cię do tego. Tekstów jest sporo i być może znajdziesz w nich coś dla siebie.

Więc (zdania nie zaczyna się od więc) jestem. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Jeśli masz ochotę wesprzeć mnie w mojej pisaninie to będę szczęśliwy. Jeśli nie - kup sobie piwo i czytaj bez żadnych wpłat.

 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem