Strefa Patrona:

217

patronów

4510 zł

miesięcznie

13000 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
12
miesięczne wsparcie
13
liczba patronów

  Podcast dla fotografów Niezłe Aparaty. W audycji najczęściej poruszamy tematy związane z biznesowym podejściem do fotografii ślubnej i rodzinnej.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 100%
cel: 1000 zł miesięcznie
cel osiągnięty!
Nowe odcinki Niezłych
Nieregularnie, ale przynajmniej raz w miesiącu pojawi się nowy odcinek podcastu Niezłe Aparaty.

Wszystkim nam zależy by historia Niezłych rozwijała się w dalszym ciągu zmieniając branżę i środowisko fotograficzne.

Przez ostatni rok poznałem wiele ciekawych historii. Fotografów, którzy odkrywali swoją nową drogę dzięki audycji, zapisywali się na warsztaty prowadzone przez gości audycji, odświeżali swoje strony internetowe, poświęcali więcej uwagi na nowe sposoby promocji usług fotograficznych.

Nie każdy może sobie pozwolić na wsparcie audycji i doskonale to rozumiem, dla części początkujących fotografów liczy się każda złotówka, dlatego zachęcam was do inwestycji w podcast TYLKO jeśli pozwala na to wasza sytuacja materialna.

PS. Dotychczasowe odcinki Niezłych będą oczywiście dostępne w sieci bez ograniczeń.
0%
100%
osiągnięto 100%
cel: 2000 zł miesięcznie
cel osiągnięty!
Podcast co dwa tygodnie
Ta kwota pozwoli mi na zaangażowanie większej ilości czasu na pracę nad nowymi audycjami. Podcast będzie mógł ukazywać się regularnie co dwa tygodnie.

Nagrywanie podcastu to nie tylko godzinna rozmowa z gościem, to także przygotowanie materiałów, pytań, poznanie twórczości zaproszonego gościa, edycja dźwięku, przygotowanie publikacji etc. Masa czasu. W 2017 był to mój drugi etat.

Uważam, że audycja powinna być otwarta dla wszystkich dlatego, że wasza uwaga to zysk zaproszonych gości, którzy dzielą się swoją wiedzą, ale dzięki temu zyskują większą rozpoznawalność.

Patronite to moim zdaniem idealne rozwiązanie ponieważ panuje tu dobrowolność. Słowo klucz. :) Jeśli lubisz Niezłe Aparaty to wspierasz, zresztą wspierasz już samym słuchaniem, ale tu dajesz jeszcze coś więcej od siebie. Za co ci ogromnie dziękuję.
0%
100%
osiągnięto 100%
cel: 4000 zł miesięcznie
cel osiągnięty!
Jeden podcast tygodniowo
W tym momencie będziemy mogli zachować równowagę, oddelegować jedną osobę w firmie tylko i wyłącznie do pracy nad kolejnymi odcinkami. Podcast będzie ukazywał się regularnie, tak jak do tej pory (w każdy kolejny czwartek).

Czyli wszystko zostaje po staremu, doświadczenie podpowiada mi, że pojawiania się odcinków co tydzień jest optymalne dla większości słuchaczy (sądzę to po braku komentarzy ludzi narzekających na to, że nie ma czego słuchać podczas obróbki zdjęć) :)

Podcast na pewno poza nagrywaniem kolejnych odcinków potrzebuje inwestycji w sprzęt, więc pozyskane środki wykorzystamy także po to by podnosić jakość dźwięku (także po stronie rozmówców).
0%
75 %
100%
osiągnięto 75%
cel: 6000 zł miesięcznie
brakuje 1490 zł
Odcinki nagrywane podczas wyjazdów
Jak pewnie wiecie jedne z najbardziej popularnych odcinków Niezłych były nagrywane podczas moich wyjazdów. Tak się jakoś składa, że część fotografów nie lubi rozmawiać "przez Internet" – dlatego proponuje mi spotkania w cztery oczy.

Bardzo chętnie godzę się na coś takiego, ale niestety dojazdy w różne części Polski muszą wiązać się z zaangażowaniem środków i nie mam tu na myśli jedynie poświęconego czasu.

Spotkania w cztery oczy mają jednak tę przewagę, że podczas niektórych z nich pewnie dałoby się połączyć z grupą patronów przez Facebook Live i sami moglibyście zapytać moich gości o interesujące was kwestie. Więcej prywatnej treści dla patronów to oczywiście jeden z wielu argumentów by dołączyć do tej społeczności. :)

O Autorze

Cześć! Nazywam się Jacek Siwko, od grudnia 2016 prowadzę podcast dla fotografów Niezłe Aparaty. Organizuję też warsztaty i robię zdjęcia ślubne.

Kiedy byłem mały jeździłem z babcią i dziadkiem na halę targową. Babcia szła na zakupy, a my z dziadkiem zostawaliśmy "pilnować" jego fiata 126 p. Babcia po powrocie zastawała zawsze ten sam obrazek: mojego dziadka otoczonego przez spory tłum słuchaczy. Potrzebę rozmowy mam więc we krwi. 

Kiedy zaczynałem prowadzenie swojej własnej firmy fotograficznej w 2011 nie znałem nikogo z mojej branży. Dziś wiem, że najważniejsze są częste kontakty z innymi fotografami. Nie każdy ma możliwość spotykać się z najlepszymi, ale każdy przy odrobinie dobrej woli może posłuchać co mają do powiedzenia dzięki temu, że istnieje coś takiego jak podcast Niezłe Aparaty

Wierzę, że jego obecność na rynku fotografii pomaga słuchaczom inaczej podejść do swojej działalności, daje możliwość wyciągania wniosków z błędów, które inni popełnili wcześniej i inspiruje do rozwoju

Wkrótce zostanę tatą po raz trzeci, prowadzenie podcastu, edycja dźwięku, przygotowania do kolejnych odcinków, poszukiwanie informacji o gościach, umawianie rozmów – wszystko to zajmuje dużo czasu, który jest moim najcenniejszym zasobem.

Podcast jest moją wielką pasją (czwartym dzieckiem), zdecydowałem się oddać go w Wasze ręce po to by z czystym sumieniem móc wygospodarować na niego jak najwięcej czasu, który normalnie poświęcam na pracę zarobkową prowadząc firmę. 

Poza tym część pracy związanej z podcastem deleguję, więc środki które zdecydujecie się przeznaczyć na wsparcie będę mógł poświęcić na wynagrodzenia oraz inwestycje, których wymaga profesjonalnie funkcjonująca audycja.

Wasze zaangażowanie pozwoli na profesjonalizację audycji. 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

10 zł / miesiąc
patroni: 56
Właśnie przekręcasz kluczyk w stacyjce. Maszyna rusza, a Ty siedzisz w środku z innymi patronami podcastu.

Decydując się na taką kwotę miesięcznego wparcia Niezłych Aparatów dołączysz do tajnej grupy na Facebooku (Niezłe Patronaty), w której będą ukazywać się treści niepublikowane w innych miejscach. Pojawią się tam rzeczy "zza kurtyny" podcastu.

Chciałbym by w tej grupie znaleźli się fotografowie, którym zależy by rozwijać nie tylko swoją twórczą stronę, ale też biznesową. Będziesz mieć wpływ na kierunek w jakim rozwija się podcast – wiąże się to również z możliwością sugerowania tematów i pytań, które zadaję zaproszonym fotografom.

PS. Każda kwota, którą zdecydujesz się poświęcić na wspólny cel jakim jest dalsze funkcjonowanie tej audycji to dla mnie dowód najwyższego uznania. Dziękuję pięknie.
Zostań patronem
20 zł / miesiąc
patroni: 144
Wciskając pedał gazu w nieco mocniejszy sposób – sprawiasz, że tryby maszyny podcastowej zaczną chodzić znacznie lepiej niż do tej pory.

Jeśli uznasz, że 20 PLN to idealna kwota, która nie będzie problemem dla Twojego budżetu to (poza nagrodą przewidzianą w niższym progu) pojawisz się w klubie 20+.

Co to takiego? Klub 20+ to lista patronów opublikowana na stronie Niezłych Aparatów – z linkiem do strony www = lekki bonus dla Twojego fotograficznego SEO (jeśli jeszcze nie ogarniasz terminów takich jak "relevancy" i jego znaczenia w pozycjonowaniu to spokojnie takimi sprawami też będziemy zajmować się na grupie wsparcia dla patronów.

Otrzymasz również 20% zniżki na ebooki z poradami dla fotografów, które pojawią się w 2018 w sklepie Niezłych.

Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 13
Kiedyś włożyłem dziadkowi wielki kamień pod siedzenie w "maluchu" (miał być na skalniak w ogrodzie mojej mamy, zapomniałem go wyjąć i dziadek przez pół roku miał zagadkę: "czemu ten maluch tak dużo pali?").

Ty robisz coś bardziej szalonego – kładziesz ten kamień na pedał gazu... Spore spalanie, ale dzięki Tobie nie muszę już się tym martwić.

Korzyści, które otrzymają patroni z progów 10&20 są też Twoim udziałem, do tego dostaniesz DARMOWY dostęp do wszystkich ebooków z poradami dla fotografów, które planuję wypuścić w 2018.
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 5
Czekaj, muszę zaparkować wehikuł. Takie wsparcie zasługuje na coś ekstra (poza wszystkim, o czym pisałem w niższych progach) otrzymasz ode mnie godzinną konsultację (raz na 3 miesiące) przez Skype / Google Hangout (ewentualnie inny FaceTime czy Messenger).

Porozmawiamy o Twoim biznesie, fotografii, pracy z parą na sesji, konstrukcji oferty czy innym zagadnieniu, z którym się aktualnie zmagasz. Dla mnie takie rozmowy są bezcenne bo dzięki nim mogę pomóc komuś w bezpośredni sposób.

W podcaście pojawiają się pomocnicze treści, ale czasem potrzeba uwagi / rady skierowanej konkretnie do ciebie by ruszyć z miejsca.
Zostań patronem

Najnowsi Patroni