Avatar użytkownika

Nasze Radio 92,1 FM... nostalgicznie

2
patronów
30 
miesięcznie
1 785 
łącznie
2
patronów
30 zł 1 785 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

15 zł miesięcznie
dobrze, że jesteś - każdy patron otrzyma od nas imienne mailowe podziękowanie
20 zł miesięcznie
cieszymy się, że jesteś - każdy patron otrzyma od nas imienny certyfikat w pdf do samodzielnego wydrukowania
30 zł miesięcznie
Wybierz 30 zł
10 dostępnych miejsc
zadedykowanie piosenki w Koncercie Życzeń - będą to pierwsze piosenki po 12 ze specjalną zapowiedzią prowadzącego :-) oczywiście wybieramy tylko te piosenki, które tworzą niepowtarzalny klimat Naszego Radia... nostalgicznie
50 zł miesięcznie
Wybierz 50 zł
5 dostępnych miejsc
Niepowtarzalny Nostalgiczny Kubek
Chcesz wypić poranną kawę lub herbatę w niepowtarzalnym kubku? Mamy dla Was bardzo limitowaną ofertę :-)
To tylko kilka sztuk dla naszych najwierniejszych patronów. Możemy Wam zagwarantować, że kawa z takiego kubka wraz z Naszym Radiem nostalgicznie w tle smakuje inaczej i gwarantujemy, że rozpoczynający się dzień będzie wyjątkowy.
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
10 dostępnych miejsc
zadedykowanie piosenki o dowolnej, wybranej porze dnia - będzie to utwór ze specjalną zapowiedzią prowadzącego :-) oczywiście wybieramy tylko te piosenki, które tworzą niepowtarzalny klimat Naszego Radia... nostalgicznie
500 zł miesięcznie
Wybierz 500 zł
5 dostępnych miejsc
oferta dedykowana do naszych najwierniejszych patronów - wspierając nas tą kwotą możesz nie tylko współtworzyć magiczny świat dawnych lat ale również otrzymać kampanię reklamową stworzoną z komunikatów reklamowych o wartości 1500 zł
1000 zł miesięcznie
Wybierz 1000 zł
5 dostępnych miejsc
oferta dedykowana do naszych najwierniejszych patronów - wspierając nas tą kwotą możesz nie tylko współtworzyć magiczny świat dawnych lat ale również otrzymać kampanię reklamową stworzoną ze spotów reklamowych o wartości 3000 zł
3000 zł miesięcznie
Wybierz 3000 zł
5 dostępnych miejsc
chcesz zostać naszym największym patronem? Mamy dla Ciebie wyjątkową i niepowtarzalną ofertę. Wspierając nas tą kwotą otrzymasz kampanię reklamową o wartości 3000 zł ale również Twoje logo zamieścimy na naszej stronie internetowej, otrzymasz nasz specjalny kubek i będziesz mógł zadedykować playlistę trzech utworów o dowolnej porze na naszej antenie, pamiętając oczywiście o tym, żeby były to utwory z magicznego świata Naszego Radia... nostalgicznie. Dodatkowo każdy patron wybierając tę kwotę otrzyma specjalne podziękowanie, dzięki któremu będzie mógł pokazać całemu światu, że jest z nami.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Nasze Radio 92,1 FM... nostalgicznie w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Muzyka tamtych lat to dla nas wielka pasja. Od wielu lat robimy wszystko, aby podzielić się z Wami tą niesamowitą magią.
Codziennie możecie nas posłuchać drogą tradycyjnie, na terenie województwa łódzkiego na 92,1 FM oraz on-line na https://nostalgicznie.nasze.fm/

"Nic nie może przecież wiecznie trwać"?

– Nieprawda, możemy razem ocalić od zapomnienia piękne melodie sprzed lat. Możemy znów nadać blask pokrytym patynom piosenkom i wspomóc artystów, którzy przez tyle lat dostarczali nam radości i wzruszeń, śpiewając swoje ponadczasowe przeboje.

Muzyka tamtych lat to dla nas wielka pasja. Od wielu lat robimy wszystko, aby podzielić się z Wami tą niesamowitą magią.

Codziennie możecie nas posłuchać drogą tradycyjnie, na terenie województwa łódzkiego na 92,1 FM.

Ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby słuchać nas z każdego miejsca na świecie.

Wystarczy wejść na stronę: https://nostalgicznie.nasze.fm/

n919e48b3a46fe68.jpeg

Nasze Radio nostalgicznie od lat promuje na swojej antenie nagrania sprzed lat, dokładamy ogromu starań w wyszukiwaniu i archiwizacji utworów, których bardzo często nie można usłyszeć w żadnej innej rozgłośni radiowej na świecie.

Tylko u nas mogliście posłuchać tak wielu niesamowitych piosenek, które stworzyła Agnieszka Osiecka, wiecie, że to właśnie ona napisała tekst do Ballady o pancernych (choć pewnie kojarzycie tę piosenkę jako Deszcze niespokojne - tak, tak to ta z Czterech Pancernych i Psa)? U nas takie rzeczy usłyszycie w każdej chwili.

Robimy to przede wszystkim dla Was, bo radio to dla nas magia. Podróż przez dekady z Naszym Radiem Nostalgicznie jest podróżą pełną wspomnień i nostalgii. Pozwala przypomnieć sobie minione dekady tym, którzy spoglądają na nie z tęsknotą i poznać muzykę tamtych lat, tym, którzy urodzili się odrobinę później :-)

Współtwórzmy razem tą niesamowitą rzeczywistość.

Pomóż nam, wspierając akcję dowolną kwotą i wspólnie „Ocalmy od zapomnienia” te piękne melodie oraz ich twórców.

Każda Wasza wpłata pozwoli nam poczuć, że jesteśmy w tym razem, że nie tylko my czujemy magię włączając Nasze Radio Nostalgicznie.

i05596c0d239fe23.jpeg

Posłuchajmy wspólnie.

www.nostalgicznie.nasze.fm

Słuchaj w Patronite Audio!

Słuchaj Nasze Radio 92,1 FM... nostalgicznie w aplikacji Patronite Audio.
Pobierz aplikację na swój telefon lub słuchaj w przeglądarce.

Cele Autora

Ocalmy Od Zapomnienia
  • 30 000 zł miesięcznie
  • 29 970 zł brakuje
0%
Taka kwota pozwoli na tworzyć najlepsze radio oparte w większości na polskiej muzyce lat minionych. Dzięki Waszym wpłatom będziemy mogli unowocześnić nasze studio ale przede wszystkim pozyskiwać i odnawiać nagrania sprzed lat. Pozwoli nam to również tworzyć nowe formy komunikacji między nami a Wami, korzystając z platform internetowych oraz radiowych.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Nasze Radio 92,1 FM... nostalgicznie już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Jerzy Brzyszcz
Jerzy Brzyszcz
15 zł
Krystian Felijakowski
Krystian Felijakowski
15 zł
Andrzej Fijałkowski
Andrzej Fijałkowski
15 zł
Mirosław Miodek
Mirosław Miodek
50 zł
Mariola Woźniak
Mariola Woźniak
20 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.