Nasze Radio 92,1 FM... nostalgicznie

W Patronite od 15.10.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
1 200 łącznie
Muzyka tamtych lat to dla nas wielka pasja. Od wielu lat robimy wszystko, aby podzielić się z Wami tą niesamowitą magią.
Codziennie możecie nas posłuchać drogą tradycyjnie, na terenie województwa łódzkiego na 92,1 FM oraz on-line na https://nostalgicznie.nasze.fm/

O Autorze

"Nic nie może przecież wiecznie trwać"?

– Nieprawda, możemy razem ocalić od zapomnienia piękne melodie sprzed lat. Możemy znów nadać blask pokrytym patynom piosenkom i wspomóc artystów, którzy przez tyle lat dostarczali nam radości i wzruszeń, śpiewając swoje ponadczasowe przeboje.

Muzyka tamtych lat to dla nas wielka pasja. Od wielu lat robimy wszystko, aby podzielić się z Wami tą niesamowitą magią.

Codziennie możecie nas posłuchać drogą tradycyjnie, na terenie województwa łódzkiego na 92,1 FM.

Ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby słuchać nas z każdego miejsca na świecie.

Wystarczy wejść na stronę: https://nostalgicznie.nasze.fm/

n919e48b3a46fe68.jpeg

Nasze Radio nostalgicznie od lat promuje na swojej antenie nagrania sprzed lat, dokładamy ogromu starań w wyszukiwaniu i archiwizacji utworów, których bardzo często nie można usłyszeć w żadnej innej rozgłośni radiowej na świecie.

Tylko u nas mogliście posłuchać tak wielu niesamowitych piosenek, które stworzyła Agnieszka Osiecka, wiecie, że to właśnie ona napisała tekst do Ballady o pancernych (choć pewnie kojarzycie tę piosenkę jako Deszcze niespokojne - tak, tak to ta z Czterech Pancernych i Psa)? U nas takie rzeczy usłyszycie w każdej chwili.

Robimy to przede wszystkim dla Was, bo radio to dla nas magia. Podróż przez dekady z Naszym Radiem Nostalgicznie jest podróżą pełną wspomnień i nostalgii. Pozwala przypomnieć sobie minione dekady tym, którzy spoglądają na nie z tęsknotą i poznać muzykę tamtych lat, tym, którzy urodzili się odrobinę później :-)

Współtwórzmy razem tą niesamowitą rzeczywistość.

Pomóż nam, wspierając akcję dowolną kwotą i wspólnie „Ocalmy od zapomnienia” te piękne melodie oraz ich twórców.

Każda Wasza wpłata pozwoli nam poczuć, że jesteśmy w tym razem, że nie tylko my czujemy magię włączając Nasze Radio Nostalgicznie.

i05596c0d239fe23.jpeg

Posłuchajmy wspólnie.

www.nostalgicznie.nasze.fm


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Dorota Eppel
Dorota Eppel
Próg: 100 zł