Avatar użytkownika

Odjechane zwierzątka i jak ich szukać w internecie

2
patronów
20 
miesięcznie
4 195 
łącznie
2
patronów
20 zł 4 195 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Chociaż większość może uznać taką kwotę za drobną, każda wpłata będzie sprawiać mi ogromną radość. Dziękuję więc wszystkim, którzy być może kupią jedną kawę lub batonika miesięcznie mniej, aby cieszyć się ciekawymi treściami zoologicznymi! Taka wpłata oznacza oczywiście oficjalne wpisanie na listę patronów na stronie i moją wdzięczność!
10 zł miesięcznie
Patronite podpowiada mi, że kwota 10 złotych to kwota ciesząca się największą popularnością wśród patronów, więc powinna się najpewniej u mnie pojawić. Będzie oznaczać ona oczywiście naprawdę już sporą wdzięczność, a to zaledwie 2,5 zł tygodniowo! Oznacza to również honorowe miejsca na liście patronów z dodanymi serduszkami! <3
25 zł miesięcznie
Taka kwotna oznacza wasz ogromny szacunek dla mojej pracy i prawdziwą chęć zdobywania luźnej, zoologicznej wiedzy. To wpłaty mówiące mi, że naprawdę warto dla was pisać!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Odjechane zwierzątka i jak ich szukać w internecie w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Odjechane zwierzątka i jak ich szukać w internecie to treści, jakich sama poszukuję w internecie. Piszę je więc nie tylko dla was, ale również dla siebie, realizując się pisarsko, dydaktycznie i biologicznie. Odjechanego czytania!

Odjechane zwierzątka powstały z myślą o moich znajomych. Zawsze dysponowałam sporą liczbą ciekawostek zoologicznych z różnych źródeł, do zajęć do studiach po najzwyklejsze filmy przyrodnicze. Przy każdym spotkaniu znajomi potrafili pytać mnie o nową ciekawostkę. Bo czy wiedzieliście, że największy gryzoń świata, czyli kapibara, może ważyć ponad 60 kilogramów?  Albo że wombaty robią kupkę w kształcie sześcianu? Lubię myśleć, że dzięki mnie już wiecie.

Zawsze pisywałam coś również na boku, mniej lub bardziej fabularnie, lecz bez większych sukcesów. Często starałam się w swoje teksty wplatać jakiś humor, a teraz mogę robić to codziennie. Chciałabym uważać, że ludzie lubią moje opisy, uznając je za ciekawe, zabawne i informatywne. Chcę przybliżać zwierzęta, nie tylko te urocze i znane, wypełniając taką niszę w polskiej stronie internetu.

Nikt jednak nie lubi czytać encyklopedii, więc moja radosna twórczość może czasem poprawiać niektórym humor, innym oswajać się z pająkami a jeszcze innym rozbudowywać arsenał własnych ciekawostek. Piszę po prostu to, co sama chciałabym czytać, ale rzeczowo, bez krzykliwości nienaukowych portali nazywających wypustki Creatonotos gangis odnóżami i określających pająki jako insekty. 

Mam nadzieję, że czujecie ideę mojej misji i dzielicie moją radość. 

Cele Autora

Utrzymywanie strony
  • 75 zł miesięcznie
  • 55 zł brakuje
26%
Po co ta kwota? Strona https://odjechanezwierzatka.pl/ wymaga opłacenia aby mogła iść w obecnej formie. To nie tylko formalna witryna poważnego blogera, ale archiwum (gdyby Facebook zdecydował się zrobić jakiegoś fikołka) oraz przede wszystkim wyszukiwarka dla was. Wpisy pogrupowane są w nieco inny sposób niż na fanpage. Zdecydowanie wygodniej się je także czyta!
75 zł miesięcznie wystarczy zarówno na opłacenie domeny i hostingu jak i certyfikatu bezpieczeństwa – nie chcę, żeby wchodzenie na moją stronę skutkowało problemami z bezpieczeństwem waszych danych.
Wiedza i książki
  • 125 zł miesięcznie
  • 105 zł brakuje
16%
Po opłaceniu abonamentu za utrzymywanie witryny, resztę wpłat będę mogła przeznaczyć m.in. na zakup książek o tematyce biologicznej, zarówno czysto akademickich jak i tych popularnonaukowych. Patroni mogą oczywiście podpowiadać tytuły takich pozycji!

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Odjechane zwierzątka i jak ich szukać w internecie już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Agnieszka Kańska
Agnieszka Kańska
10 zł
Zofia Pilecka
Zofia Pilecka
10 zł
Di. Cre
Di. Cre
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.