Odjechane zwierzątka i jak ich szukać w internecie

W Patronite od 03.09.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 866

liczba Patronów: 754

4 patronów
65 zł miesięcznie
365 zł łącznie

Wykup zdjęć licencjonowanych

150 zł

miesięcznie

43%

osiągnięto

85 zł

brakuje

Taka kwota pozwoli mi rozszerzyć stronę graficzną Odjechanych zwierzątek przez zakup licencjonowanych zdjęć, szczególnie w dziedzinie makrofotografii. Zawsze staram się korzystać z zdjęć na licencji CC, ponieważ szanuję pracę fotografów. Wiąże się ona przecież często nie tylko z zakupem sprzętu czy oprogramowania do obróbki zdjęć, ale również z wyjazdami.
Zdjęcia niektórych rzadkich gatunków często w ogólnie nie występują pod licencją CC, gdyż wyjątkowo ciężko znaleźć je w środowisku naturalnym. Chcę więc doceniać pracę autorów zdjęć i wykupywać je za odpowiednią kwotę. Wasze wpłaty właśnie to mi umożliwią!

Własna biblioteczka

300 zł

miesięcznie

21%

osiągnięto

235 zł

brakuje

Dobrze wiem, że interesujące informacje na temat zwierzątek nie zatrzymują się na etapie ich rozmiarów czy miejsca życia, nie mogę ani nie chcę więc opierać się na Wikipedii. Jest to źródło nieocenione, bo odsyłające mnie do innych informacji zawartych w linkach. Internet to jednak nie wszystko i chciałabym jednak czasami zajrzeć do książek. Niestety większość z nich, szczególnie tych obcojęzycznych, średnio pasuje do mojego studenckiego budżetu. Wasze wpłaty pozwolą mi jeszcze zwiększyć liczbę źródeł moich ciekawostek, a przecież źródła są na wagę złota!

Nagrody dla was!

500 zł

miesięcznie

13%

osiągnięto

435 zł

brakuje

Taka kwota co miesiąc pozwoli mi na organizowane konkursów i nagradzanie właśnie was! Pomoc niektórych osób jest naprawdę nieoceniona, nierzadko zasypują mnie oni zwierzątkami i ciekawostkami, które następnie mogę przekazać innym. Chciałabym więc docenić ich pracę nie tylko wdzięcznością, ale również w formie materialnej. Każdego miesiąca najbardziej aktywna osoba otrzymywałaby książkę lub inną nagrodę okołozwierzątkową oraz moje pisemne podziękowania za szczególny wkład w budowę treści Odjechanych zwierzątek.
Takie wpłaty pomogą mi również poprawić formę graficzną, taką jak choćby banery – będę mogła zapłacić komuś, kto faktycznie ma pojęcie, jak obsługiwać programy graficzne!

Pełne skupienie na Odjechanych zwierzątkach

2 550 zł

miesięcznie

2%

osiągnięto

2 485 zł

brakuje

Minus poprzednie cele, taka kwota, stanowiąca właściwie minimalną krajową netto, pozwoli mi na zupełne skupienie się na pisaniu dla Odjechanych zwierzątek i dla was. Teksty, choć mogą się wydawać krótkie, wymagają czasami wiele pracy i czasu. Muszą one nie tylko być zabawne i luźne, ale również prawdziwie informatywne. W celu pokrywania różnych wydatków nie będę więc musiała już uciekać się do drobnych prace freelance czy udzielania korepetycji. Te 1650 złotych miesięcznie to gwarancja, że moje umiejętność i chęci będą poświęcone Odjechanych zwierzątkom i wam, kochani fani!
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni