Odjechane zwierzątka i jak ich szukać w internecie

W Patronite od 03.09.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2344

Liczba Patronów: 1690

Zostań Patronem
Kup na prezent
5 patronów
55 miesięcznie
3 735 łącznie
Odjechane zwierzątka i jak ich szukać w internecie to treści, jakich sama poszukuję w internecie. Piszę je więc nie tylko dla was, ale również dla siebie, realizując się pisarsko, dydaktycznie i biologicznie. Odjechanego czytania!

O Autorze

Odjechane zwierzątka powstały z myślą o moich znajomych. Zawsze dysponowałam sporą liczbą ciekawostek zoologicznych z różnych źródeł, do zajęć do studiach po najzwyklejsze filmy przyrodnicze. Przy każdym spotkaniu znajomi potrafili pytać mnie o nową ciekawostkę. Bo czy wiedzieliście, że największy gryzoń świata, czyli kapibara, może ważyć ponad 60 kilogramów?  Albo że wombaty robią kupkę w kształcie sześcianu? Lubię myśleć, że dzięki mnie już wiecie.

Zawsze pisywałam coś również na boku, mniej lub bardziej fabularnie, lecz bez większych sukcesów. Często starałam się w swoje teksty wplatać jakiś humor, a teraz mogę robić to codziennie. Chciałabym uważać, że ludzie lubią moje opisy, uznając je za ciekawe, zabawne i informatywne. Chcę przybliżać zwierzęta, nie tylko te urocze i znane, wypełniając taką niszę w polskiej stronie internetu.

Nikt jednak nie lubi czytać encyklopedii, więc moja radosna twórczość może czasem poprawiać niektórym humor, innym oswajać się z pająkami a jeszcze innym rozbudowywać arsenał własnych ciekawostek. Piszę po prostu to, co sama chciałabym czytać, ale rzeczowo, bez krzykliwości nienaukowych portali nazywających wypustki Creatonotos gangis odnóżami i określających pająki jako insekty. 

Mam nadzieję, że czujecie ideę mojej misji i dzielicie moją radość. 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika