Odjechane zwierzątka i jak ich szukać w internecie

W Patronite od 03.09.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1104

liczba Patronów: 858

6 patronów
85 zł miesięcznie
770 zł łącznie
Odjechane zwierzątka i jak ich szukać w internecie to treści, jakich sama poszukuję w internecie. Piszę je więc nie tylko dla was, ale również dla siebie, realizując się pisarsko, dydaktycznie i biologicznie. Odjechanego czytania!

O Autorze

Odjechane zwierzątka powstały z myślą o moich znajomych. Zawsze dysponowałam sporą liczbą ciekawostek zoologicznych z różnych źródeł, do zajęć do studiach po najzwyklejsze filmy przyrodnicze. Przy każdym spotkaniu znajomi potrafili pytać mnie o nową ciekawostkę. Bo czy wiedzieliście, że największy gryzoń świata, czyli kapibara, może ważyć ponad 60 kilogramów?  Albo że wombaty robią kupkę w kształcie sześcianu? Lubię myśleć, że dzięki mnie już wiecie.

Zawsze pisywałam coś również na boku, mniej lub bardziej fabularnie, lecz bez większych sukcesów. Często starałam się w swoje teksty wplatać jakiś humor, a teraz mogę robić to codziennie. Chciałabym uważać, że ludzie lubią moje opisy, uznając je za ciekawe, zabawne i informatywne. Chcę przybliżać zwierzęta, nie tylko te urocze i znane, wypełniając taką niszę w polskiej stronie internetu.

Nikt jednak nie lubi czytać encyklopedii, więc moja radosna twórczość może czasem poprawiać niektórym humor, innym oswajać się z pająkami a jeszcze innym rozbudowywać arsenał własnych ciekawostek. Piszę po prostu to, co sama chciałabym czytać, ale rzeczowo, bez krzykliwości nienaukowych portali nazywających wypustki Creatonotos gangis odnóżami i określających pająki jako insekty. 

Mam nadzieję, że czujecie ideę mojej misji i dzielicie moją radość. 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!