Avatar użytkownika

Olga Drzymała

3
patronów
225 
miesięcznie
6 225 
łącznie
3
patronów
225 zł 6 225 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Jestem bardzo wdzięczna za wsparcie. Dziękuję, że doceniłaś i doceniłeś moje dotychczasowe zaangażowane w szerzenie wiedzy na temat jeździectwa opartego na zrozumieniu i porozumieniu z wierzchowcem. Osobom wspierającym mnie na tym progu oferuję dostęp do filmików będących odpowiedzią na problemy w pracy z końmi, które nurtują czytelników moich blogów.
25 zł miesięcznie
Jestem bardzo wdzięczna za wsparcie. Dziękuję, że doceniłaś i doceniłeś moje dotychczasowe zaangażowane w szerzenie wiedzy na temat jeździectwa opartego na zrozumieniu i porozumieniu z wierzchowcem. Osobom wspierającym mnie oferuję możliwość przeczytania najnowszych postów na kilka dni przed ich publikacją na moich blogach.
50 zł miesięcznie
Dziękuję za wsparcie i docenienie wieloletniej pracy, jaką włożyłam w tworzenie blogów. Jeżeli nurtują Cię jakieś problemy związane z pracą z koniem, to napisz do mnie. Omówię możliwe sposoby rozwiązania danego problemu pisząc post na jednym z blogów. Oferuję napisanie takiego postu raz na trzy miesiące.
100 zł miesięcznie
Dziękuję za wsparcie. Patronom wspierającym mnie w tym progu oferuję konsultacje filmowe. Przysłany przez Ciebie filmik, pokazujący Twoją pracę z wierzchowcem, odeślę z moim komentarzem, spostrzeżeniami i radami co do dalszej pracy. Za wsparcie na tym progu oferuję dwie takie konsultacje miesięcznie.
200 zł miesięcznie
Dziękuję za wsparcie. Patronom wspierającym mnie w tym progu oferuję konsultacje filmowe. Przysłany przez Ciebie filmik, pokazujący Twoją pracę z wierzchowcem, odeślę z moim komentarzem, spostrzeżeniami i radami co do dalszej pracy. Za wsparcie na tym progu oferuję cztery takie konsultacje miesięcznie.
300 zł miesięcznie
Dziękuję za wsparcie. Patronom wspierającym mnie w tym progu oferuję konsultacje filmowe. Przysłany przez Ciebie filmik, pokazujący Twoją pracę z wierzchowcem, odeślę z moim komentarzem, spostrzeżeniami i radami co do dalszej pracy. Za wsparcie na tym progu oferuję sześć takich konsultacji miesięcznie.
400 zł miesięcznie
Wybierz 400 zł
4 dostępne miejsca
Dziękuję za wsparcie. W zamian za nie oferuję stały kontakt telefoniczny i na internetowych komunikatorach. W każdej chwili otrzymasz porady związane ze współpracą z Twoim końskim podopiecznym. Patronom wspierającym mnie w tym progu oferuję również konsultacje filmowe. Przysłany przez Ciebie filmik, pokazujący Twoją pracę z wierzchowcem, odeślę z moim komentarzem, spostrzeżeniami i radami co do dalszej pracy. Za wsparcie na tym progu oferuję nieograniczone konsultacje online.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Olga Drzymała w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Moją największą pasją jest jeździectwo. Propaguję taki sposób pracy z wierzchowcami, by układ między zwierzęciem a jeźdźcem można było nazwać dżentelmeńskim i partnerskim.

DO MOICH CZYTELNIKÓW, JEŹDŹCÓW I OSÓB NIEZWIĄZANYCH Z JEŹDZIECTWEM

 

 

List motywacyjny

 

Szanowni Państwo

 

Od ponad dwudziestu lat jestem związana zawodowo z jeździectwem. Od dziesięciu lat dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem w internetowej przestrzeni publicznej. Piszę posty szkoleniowe i poglądowe - około-jeździeckie. Nagrywam filmy i podcasty oraz tworzę proste grafiki, żeby w jak najbardziej obrazowy sposób wyjaśnić niuanse towarzyszące pracy jeźdźca i konia.

 

Praca jeźdźca i konia jaką promuję wyróżnia się na tle powszechnego jeździectwa. Uczę jeźdźców partnerskiego sposobu prowadzenia wierzchowców, które można porównać do partnerskiego tańca dwojga ludzi. Promuję pracę z koniem opartą na porozumieniu, obopólnym zrozumieniu i bez użycia siły oraz kar wobec zwierzęcego partnera. Uczę poprzez rozbudzenie wyobraźni jeźdźca – budując w tej wyobraźni porównania pomagające zrozumieć trudności w niewerbalnej komunikacji między partnerami.

 

Jestem osobą komunikatywną, rzetelną, wszechstronną. Sumiennie wywiązuję się ze swoich obowiązków. Potrafię pracować w zespole, jak i samodzielnie. Cechuję się wysoka kulturą osobistą.

 

Aplikuję na stanowisko zdolnego twórcy i proszę o rozważenie objęcia mnie mecenatem na Patronite.pl (https://patronite.pl/olga-drzymala). Zwracam się z tą prośbą nie tylko do osób związanych z jeździectwem. Proszę o rozważenie mojej kandydatury na to stanowisko osoby, którym nie jest obojętny dobrostan koni służących ludziom. Osoby, które dzięki wsparciu będę mogła reprezentować budując przestrzeń, w której jeźdźcy znajdą wiedzę i pomoc przy tworzeniu partnerskich relacji z końskimi podopiecznymi.

 

Z wyrazami szacunku 

Olga Drzymała            

 

 

Curriculum Vitae

 

Dane personalne:

imię i nazwisko: Olga Drzymała

 

Doświadczenie zawodowe:

 • Prowadzenie szkółki jeździeckiej w KJ Rancho 

 • Prowadzenie szkoleń jeździeckich dla dzieci i osób dorosłych w trybie indywidualnym

 • Szkolenie koni

 • Prowadzenie przydomowej stajni

 • Prowadzenie blogów jeździeckich i tworzenie filmów i podcastów jeździecko-szkoleniowych:

 • Prowadzenie blogów jeździeckich i tworzenie filmów i podcastów jeździecko-szkoleniowych:

 1. Blog „Pogotowie jeździeckie

 2. Blog „Jeździecki elementarz Pogotowia jeździeckiego

 3. Blog „Taka oto końska historia

 4. Blog „Pogotowie jeździeckie podcasty i treningi

 5. Blog „Stajnia Pachnąca Żywicą w Kwiejcach Nowych

 6. Kanał na YouTube

 7. Tik-tok „Pogotowie jeździeckie

 

Umiejętności:

Praca z dziećmi wymagającymi szczególnej uwagi, umiejętność przekazywania w zrozumiały sposób złożonych tematów związanych ze współpracą jeźdźca i konia – dostosowane do poziomu i wieku odbiorcy, tworzenie jeździeckich materiałów edukacyjnych: grafik, prostych animacji, filmów instruktażowych, umiejętność szkolenia koni na zasadzie zrozumienia i porozumienia.

Znajomość obsługi komputera: Windows, MS Word, MS Excel, Corel, Canva, Movie Maker, Zoom.

 

Dodatkowe umiejętności

Kreatywność, asertywność, komunikatywność, cierpliwość.

 

Zainteresowania:

Rysunek, malarstwo, szycie, haft, robótki ręczne

 

 

 

Słuchaj w Patronite Audio!

Słuchaj Olga Drzymała w aplikacji Patronite Audio.
Pobierz aplikację na swój telefon lub słuchaj w przeglądarce.

Słuchaj

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Olga Drzymała już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

BARBARA BUDKIEWICZ
BARBARA BUDKIEWICZ
100 zł
Malgorzata Knauff
Malgorzata Knauff
25 zł
Katarzyna Helwich
Katarzyna Helwich
100 zł
Marcin Wróbel
Marcin Wróbel
100 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.