Ostra Piła

W Patronite od 11.03.2019

Podcast dla aktualnych, przyszłych i powracających do świata IT. Rozmawiamy o tematach miękkich i twardych. Podcast jest otwarty na pomysły i komentarze słuchaczy.
Nasze plany można śledzić i brać czynny udział w ich tworzeniu, na naszej tablicy Trello pod adresem: https://trello.com/b/yXGeD0Ud/t

O Autorze

Ostrapiła podcast dla programistów, testrów, okolic IT aktualnych, przyszłych i wracających.

To my; Paweł i Jarek

Paweł i Jarek

W podcaście poruszamy tematy od organizacji spotkań IT, przez motywacje, czas wolny i hobby, przez testowanie, warstwy w aplikacjach czy bazy danych, kończąc ostatecznie na rekrutacji i awansowaniu.

Okładki podcastów

Podcast tworzony jest w otwarty sposób, gdzie każdy może zaproponować temat czy zadać pytanie.
Przed nagraniem odcinka zbieramy myśli innych, dzielimi się tą wiedzą, rozmawiamy o tym i dodajemy także swoje myśli i doświadczenie.
Korzystamy z publicznie dostępnej listy na trello, gdzie każdy może komentować to co już nagrane i to co do nagrania, w ten sposób słuchacze mają wpływ na to co i jak mówimy podczas nagrania.

Czasem się zgadzamy, czasem mamy inne poglądy, myśli i rozwiązania problemu. 

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)