Nie jesteś zalogowany Zaloguj
Szukaj
Przydatne linki
Nie jesteś zalogowany
Opcja wsparcia finansowego jest niedostępna!
Architektura oparta o zdarzenia
O testowaniu z Olą Kunysz, gdy przeparsujemy pojawi się opis
I oto nastał 56. odcinek podcastu w którym to rozmawiamy o tym co ciekawego można znaleźć w projekcie. Czy nowa/stara technologia to jedyne co daje projekt? Czy może jest może coś jeszcze?
W 55. odcinku omawiamy język angielski w polskiej firmie. Czy jest to wymóg czy może tylko 'nice-to-have'. Tematowi przyglądamy się z kilku perspektyw takich jak jak wyglądałby programistyczny świat gdyby jednak używać języka polskiego no i jak powstają kwiatki typu 'czyWybranoPsa'. Miłego słuchania.
Folder z wersjonowaniem odcinka
Promowani autorzy
Las Na Zawsze | Fundacja
Sadzimy bioróżnorodne i chronimy dojrzałe Lasy Na Zawsze. To najprostsza forma pozytywnego i twórczego działania, które ogranicza skalę zmian klimatycznych. Lasy Na Zawsze są zarządzane przez naturę. Nie można ich wyciąć. Mają rosnąć zawsze. Dla nas, dla przyszłych pokoleń, dla Ziemi. Dołącz!
Demagog
Demagog to pierwsza polska organizacja fact-checkingowa. Od 2014 roku weryfikujemy wypowiedzi polityków, sprawdzamy obietnice wyborcze, walczymy z fake newsami i dezinformacją. Dzielimy się wiedzą i edukujemy.