W Patronite od 12.12.2018

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 20

Liczba Patronów: 72

Zostań Patronem
263 patronów
13 666 miesięcznie
239 652 łącznie

Jeden film dokumentalny w ciągu roku

15 000 zł

miesięcznie

91%

osiągnięto

1 334 zł

brakuje

Taka kwota wsparcia pozwoli mi na wyjazd do kraju, który nas interesuje i zrobienie o nim naprawdę dobrego filmu dokumentalnego. Przy tym miesięcznym budżecie jesteśmy z ekipą w stanie zrobić jeden dokument w ciągu roku. Kto nie chciałby zobaczyć mojego filmu o Izraelu, Rosji, Iranie, Białorusi, Kolumbii, Japonii, Chinach czy Niemczech lub Szwecji? Nie mówiąc o Turcji czy wielkim szatanie… Wywiady z politykami, filmy o treści, jakiej szukacie, a nigdzie jej nie ma, bo nikt tego wam wcześniej nie przedstawiał w ten sposób, w jaki zamierzam to robić. Film jest najważniejszą, że sztuk, wiedział to Lenin, wiedział to Goebbels, wiedzieli i wiedzą nasi serdecznie przyjaciele, real playerzy.

Dwa filmy dokumentalne w ciągu roku

22 000 zł

miesięcznie

62%

osiągnięto

8 334 zł

brakuje

Osiągnięcie tego progu comiesięcznego wsparcia pozwoli na zrealizowanie dwóch filmów dokumentalnych w ciągu roku pracując na lepszym sprzęcie i angażując w produkcję więcej osób.

YouTube

2 000 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Taka kwota pozwoli mi na częstsze publikowanie filmów na YouTube. Przeglądy aktualnych wydarzeń, analizy i aktualna geopolityka z odniesieniami do historii. Przy tym progu będę mógł sobie pozwolić na co najmniej 12 nagrań w miesiącu.

Kwerendy i wizyty w archiwach

7 000 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Osiągnięcie tego progu comiesięcznych stałych wpłat pozwoli mi na przeprowadzanie kwerend, wizyty w archiwach; od Foreign Office przez Ministerstwo Innostrannych Dieł idąc, po Departament Stanu oraz inne archiwa państwowe i biblioteki. Mnóstwo rzeczy nie zostało jeszcze opublikowanych, a tam, wierzcie mi, znajdę sporo ciekawych rzeczy, których nie tyle ujawnienie, ile analiza trochę namieszają. Wymaga to czasu, mnóstwa pracy i cierpliwości oraz wiedzy, gdzie, czego szukać. Rozumieć rzeczy zakryte. Z tego będą niezłe historie, z tego będzie niezła kabała. Zmieni to poważnie nasze postrzeganie wielu spraw przeszłych i obecnych. Polska potrzebuje posiadać swojego agenta. Jestem jednym z nich.
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
100 zł miesięcznie
Grzegorz Wójcik
Grzegorz Wójcik
90 zł jednorazowo
Przemek seklecki
Przemek seklecki
20 zł miesięcznie
Anonimowy patron
60 zł jednorazowo
Anonimowy patron
90 zł jednorazowo
Dawid POLAK
Dawid POLAK
12 zł jednorazowo