W Patronite od 12.12.2018

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 19

Liczba Patronów: 76

Zostań Patronem
235 patronów
13 049 miesięcznie
272 362 łącznie

Jeden film dokumentalny w ciągu roku

15 000 zł

miesięcznie

86%

osiągnięto

1 951 zł

brakuje

Taka kwota wsparcia pozwoli mi na wyjazd do kraju, który nas interesuje i zrobienie o nim naprawdę dobrego filmu dokumentalnego. Przy tym miesięcznym budżecie jesteśmy z ekipą w stanie zrobić jeden dokument w ciągu roku. Kto nie chciałby zobaczyć mojego filmu o Izraelu, Rosji, Iranie, Białorusi, Kolumbii, Japonii, Chinach czy Niemczech lub Szwecji? Nie mówiąc o Turcji czy wielkim szatanie… Wywiady z politykami, filmy o treści, jakiej szukacie, a nigdzie jej nie ma, bo nikt tego wam wcześniej nie przedstawiał w ten sposób, w jaki zamierzam to robić. Film jest najważniejszą, że sztuk, wiedział to Lenin, wiedział to Goebbels, wiedzieli i wiedzą nasi serdecznie przyjaciele, real playerzy.

Dwa filmy dokumentalne w ciągu roku

22 000 zł

miesięcznie

59%

osiągnięto

8 951 zł

brakuje

Osiągnięcie tego progu comiesięcznego wsparcia pozwoli na zrealizowanie dwóch filmów dokumentalnych w ciągu roku pracując na lepszym sprzęcie i angażując w produkcję więcej osób.

YouTube

2 000 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Taka kwota pozwoli mi na częstsze publikowanie filmów na YouTube. Przeglądy aktualnych wydarzeń, analizy i aktualna geopolityka z odniesieniami do historii. Przy tym progu będę mógł sobie pozwolić na co najmniej 12 nagrań w miesiącu.

Kwerendy i wizyty w archiwach

7 000 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Osiągnięcie tego progu comiesięcznych stałych wpłat pozwoli mi na przeprowadzanie kwerend, wizyty w archiwach; od Foreign Office przez Ministerstwo Innostrannych Dieł idąc, po Departament Stanu oraz inne archiwa państwowe i biblioteki. Mnóstwo rzeczy nie zostało jeszcze opublikowanych, a tam, wierzcie mi, znajdę sporo ciekawych rzeczy, których nie tyle ujawnienie, ile analiza trochę namieszają. Wymaga to czasu, mnóstwa pracy i cierpliwości oraz wiedzy, gdzie, czego szukać. Rozumieć rzeczy zakryte. Z tego będą niezłe historie, z tego będzie niezła kabała. Zmieni to poważnie nasze postrzeganie wielu spraw przeszłych i obecnych. Polska potrzebuje posiadać swojego agenta. Jestem jednym z nich.
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Mr Kojak
Mr Kojak
Próg: 50 zł
Piotr Banach
Piotr Banach
Próg: 50 zł
olaf 86
olaf 86
Próg: 100 zł
Daniel
Daniel
Próg: 50 zł
anrzy machaczkala
anrzy machaczkala
Próg: 20 zł
Anonimowy patron
Próg: 20 zł