Stowarzyszenie Akcja Miś

W Patronite od 19.11.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
3 744 łącznie

Plan minimalny - Trójka podopiecznych

800 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

800 zł

brakuje

W semestrze zimowym 2021 wspieramy trójkę dzieci. Obecnie dzieci uczęszczają już na zajęcia, które są kredytowane z kasy Stowarzyszenia. Nie wymagamy, aby opiekunowie dzieci spłacili kiedykolwiek ten kredyt. Uważamy, że to naszym zadaniem, jako Stowarzyszenia, jest znalezienie osób/firm gotowych pokryć koszty zajęć. Da to szansę na przedłużenie zajęć na kolejny semestr. Jeśli pojawią się nadmiarowe wpłaty, to zwiększymy liczby dzieci, których rozwój wspieramy.

Wspieramy 10-tkę dzieci

2 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

2 000 zł

brakuje

Zebranie miesięcznej kwoty w tej wartości zapewni wsparcie dla 10 dzieci. Jesteśmy gotowi do zorganizowania pomocy dla takiej liczby potrzebujących. Współpracujemy w trybie ciągłym z psychologiami, pedagogami w lokalnych placówkach - o ile uda się zebrać fundusze zidentyfikujemy kolejnych podopiecznych. Mamy też kontakt z OPS-ami oraz fundacjami oraz stowarzyszeniami wspierającymi, czy to np. rodziny zastępcze, czy też rodziny w potrzebie. Potrzeby są duże.

maks obecnych możliwości

5 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

5 000 zł

brakuje

Za taką kwotę wesprzemy rozwój umiejętności 25 dzieci. Obiecujemy, że zmobilizujemy wszelkie siły w Stowarzyszeniu żeby Was nie zawieść. Jesteśmy pewni że damy radę - zidentyfikujemy nie tylko potrzebujące dzieci ale też najlepsze możliwe formy wsparcia dla nich. Nie pobieramy żadnych opłat na rzecz Stowarzyszenia na to działanie. Cała kasa idzie na potrzeby dzieci. Nasz czas i energia jest naszym wkładem w budowę lepszego społeczeństwa.
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Tony Sentinella
Tony Sentinella
Próg: 43 zł
Adam Nowicki
Adam Nowicki
Próg: 100 zł
Agnieszka  Klimkiewicz
Agnieszka Klimkiewicz
Próg: 200 zł
Anonimowy patron
Próg: 100 zł
Agata Słowikowska
Agata Słowikowska
Próg: 100 zł