Barbara Turek

W Patronite od 10.01.2018

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 122

liczba Patronów: 236

25 patronów
1 330 zł miesięcznie
37 280 zł łącznie

Mieszkanie / rozwój osobisty

1 500 zł

miesięcznie

88%

osiągnięto

170 zł

brakuje

Pod koniec 2017 roku dostałam możliwość zamieszkania w kawalerce w centrum Krakowa, która jest całkowicie przystosowana do moich potrzeb. Miesięczny koszt utrzymania takiego mieszkania to 1500 złotych. Pomoże mi ono swobodnie działać jako coach, przyjmując ludzi u siebie – dzięki temu poziom mojej samodzielności znacznie wzrośnie.

Regularne vlogi

3 000 zł

miesięcznie

44%

osiągnięto

1 670 zł

brakuje

Przy utrzymaniu tej kwoty zobowiązuję się do regularnego relacjonowania swojego codziennego życia, tworząc vlogi. Wierzę, że dzięki Twojej pomocy uda mi się zainspirować jak najwięcej ludzi do tego by czerpali z życia Pełnymi garściami!

Podróże

6 000 zł

miesięcznie

22%

osiągnięto

4 670 zł

brakuje

Nie straszne jest mi ziemskie pielgrzymowanie i zamierzam pokonać wiele dróg. Autostopem dojechałam do Watykanu, a w przyszłości planuję jeszcze więcej wyzwań! Razem z grupą przyjaciół chciałabym przebyć wiele kilometrów, aby odwiedzić święte miejsca i stworzyć tym przestrzeń do inspiracji siebie oraz innych.

Rozwijamy Pełnymi Garściami

10 000 zł

miesięcznie

13%

osiągnięto

8 670 zł

brakuje

Kochani, razem z Wami pragnę rozwijać Pełnymi garściami - zarówno pod względem treściowym jak i technicznym. Do tej pory prawie wszystkie materiały video na Pełnymi garściami, nagrywałam moim telefonem komórkowym albo prosiłam o pomoc moich przyjaciół, którzy wolontaryjnie pomagali mi w tych działaniach. Zależy mi na tym, aby płacić im za ich prace. Chcę również zakupić trochę sprzętu do samodzielnego nagrywania moich przygód w terenie. Jeśli więc chcecie mi pomóc, zapraszam do wsparcia.
Zostań Patronem