Barbara Turek

W Patronite od 10.01.2018

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 146

liczba Patronów: 369

27 patronów
1 715 zł miesięcznie
53 840 zł łącznie
Mam na imię Basia. Z wykształcenia jestem pedagogiem i coachem. Zamiast biegać poruszam się na wózku. Staram się prowadzić aktywne życie i robić wszystko to, na co pozwala mi moja niepełnosprawność – a nawet więcej.

O Autorze

Mam na imię Basia. Od urodzenia poruszam się na wózku. Usiadłam na nim z powodu błędu lekarskiego. Mój świat legł w gruzach i nie potrafiłam sobie z tym zupełnie poradzić. Dziewięć lat temu moje życie zupełnie się zmieniło – dziś jestem całkowicie inną osobą.
 Nie potrafię biegać, ale czasami mam wrażenie, że latam, przekraczając to, co pozornie wydaje się niemożliwe. Od 2016 r. prowadzę bloga Pełnymi Garściam, od dłuższego już czasu również fanpage na Facebooku i profil na Instagramie, gdzie opisuję swoje życie i pokazuję, że nie ma rzeczy niemożliwych – są tylko te trudniejsze do zrobienia.

W 2019 r. ktoś zaproponował mi spisanie szalonych historii, z których składa się moje życie. Kolejne "niemożliwe" stało się realne i powstała książka "Pełnymi Garściami", czyli 

Historia o tym, jak można nie mieć prawie nic i mieć wszystko.

Od lat, konsekwentnie uprawiam “kaznodziejstwo na kółkach”, czyli staram się wszędzie, wszystkim i na wszystkie możliwe sposoby opowiadać o tym, jak Bóg nieustannie zaskakuje mnie nowymi pomysłami i pomaga w ich realizacji. Czy to na rekolekcjach dla młodzieży, czy spotkaniach z więźniami, czy w telewizji śniadaniowej - każde spotkanie jest cenne.

Zawodowo jestem pedagogiem i coachem. Kocham spotykać się z ludźmi, rozmawiać i inspirować ich do działania.


Podróże są nieodłącznym elementem mojego życia. Nie znoszę siedzieć w jednym miejscu, dlatego z ogromną radością zawsze jestem gotowa na to, by spakować swój plecak i ruszyć przed siebie! W 2017 roku udało mi się wraz z dwójką przyjaciół wyruszyć autostopem do Rzymu po to, by spotkać się z Papieżem Franciszkiem i przekazać mu ok. 10000 intencji modlitewnych. Akcja zakończyła się powodzeniem i po raz kolejny pozwoliła mi uwierzyć, że warto sięgać po marzenia.
 


Rok później podleliśmy kolejne wyzwanie i dotarliśmy autostopem do Medjugorie. Kto wie, gdzie jeszcze nas poniesie... :)

Dlaczego zdecydowałam się na uruchomienie konta na Patronite? I dlaczego potrzebuję Twojej finansowej pomocy?

Aby rozwijać się i samodzielnie funkcjonować potrzebuję mieszkania. Na co dzień opiekują się mną przyjaciele. To niezwykłe, ale od dziewięciu lat ktoś nieustannie za darmo służy mi swoją pomocą i wszystko jest oparte na zaufaniu. Żeby przeżyć dzień potrzebuję pomocy przynajmniej trzech osób. Potrzebuję wsparcia w zasadzie w każdej czynności, zaczynając od porannej toalety.

Pod koniec 2017 roku, dostałam możliwość zamieszkania w kawalerce w centrum Krakowa. Dzięki temu mogłam swobodnie działać, a poziom mojej samodzielności znacznie wzrósł.

Dzięki Twojemu wsparciu zrealizuje moje marzenia:

  • rozwinę swoją działalność jako trener rozwoju osobistego (dzięki samodzielnemu mieszkaniu mogę przyjmować ludzi na konsultacje)
  • będę rozwijać i polepszać jakość materiałów publikowanych na moich kanałach. Mam nadzieję, że dzięki temu uda mi się zainspirować jak najwięcej  ludzi do tego by czerpali z życia Pełnymi garściami!

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem