PIESEK WARSZAWSKI

W Patronite od 05.12.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 908

Liczba Patronów: 535

Zostań Patronem
Kup na prezent
33 patronów
465 miesięcznie
25 140 łącznie

Nowy aparat fotograficzny lub laptop!

10 000 zł

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Naszym głównym celem jest rozwój, dlatego chcemy fotografować pieski warszawskie jeszcze lepszym aparatem i nie martwić się, że ten który mamy nam się zepsuje. Naszym marzeniem jest pracować z aparatem Sony A7 III z jasnym obiektywem 35mm, który swoją uniwersalnością umożliwi nam fotografowanie i nagrywanie filmów w najwyższej jakości. Dodatkowo aparat ten posiada system Real-time Animal Eye AF, który jest największym atutem w naszej pracy, gdyż pozwala rozpoznać oko pieska i śledzić je w trakcie wykonywania portretu i nagrywania materiałów wideo.

Jeżeli jednak nasze aparaty wciąż będą dawały radę ze zdjęciami i plikami wideo, to zdecydujemy się na zakup laptopa, który zapewni nam dogodną pracę z fotografią i edycją wideo.

To nasze najważniejsze cele!

Nowy aparat, który widzi psie oko!

25 000 zł

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Udało się zrealizować nasz pierwszy cel - mamy szybkiego laptopa! Teraz czas na kolejne wyzwanie! Nasz stary aparat powoli przechodzi na zasłużoną emeryturę... Słabo już widzi, nie wie co to 4K i trochę straszy pieski swoimi gabarytami. Możecie sprawić, że przyszłe pieskowarszawskie portrety zostaną wykonane z jeszcze większą precyzją. Nasze fotograficzne marzenie widzi oko psa nawet w biegu! Jest na co zbierać, jest też co wspierać - bądźcie w tym z nami!
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Adriana Kulas
Adriana Kulas
Próg: 5 zł
Lukasz Ciszak
Lukasz Ciszak
Próg: 5 zł
Paulina Browińska
Paulina Browińska
Próg: 10 zł
Ola Kabać
Ola Kabać
Próg: 5 zł
Marcin Hłybin
Marcin Hłybin
Próg: 5 zł
Filet Z Psa
Filet Z Psa
Próg: 15 zł