Avatar użytkownika

Piotr Miemiec

1
patron
10 
miesięcznie
40 
łącznie
1
patron
10 zł 40 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Bardzo dziękuję za wsparcie! Twoje 5 zł jest dla mnie satysfakcją, że to co robię, Tobie się podoba. Dzięki takim osobom jak Ty, będę mógł systematycznie ulepszać swoją galerię zdjęć, aby korzystanie z niej było coraz to lepsze. Oczywiście nie zapomnę wspomnieć o Tobie na jednej ze stron.
10 zł miesięcznie
Bardzo dziękuję za wsparcie! Twoje 10 zł jest dla mnie satysfakcją, że to co robię, Tobie się podoba i że chciałeś przeznaczyć tą kwotę na rozwój mojej wirtualnej galerii zdjęć. Oczywiście nie zapomnę wspomnieć o tobie na mojej stronie www, w specjalnej zakładce. Chciałbym też bardziej wyeksponować fotografie, które Ci się podobają.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Piotr Miemiec w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Jestem z zamiłowania fotografem a na moich zdjęciach chcę pokazać piękno świata. Nie tego daleko, ale tego blisko. Piękno śląskiego krajobrazu, znanych i nieznanych ciekawych miejsc. Korzystając z doświadczenia, chcę pokazać to coraz lepiej i jeszcze więcej.

Nazywam się Piotr Miemiec. Jestem jedną z wielu osób, której pasją jest fotografia. Wcale mnie nie dziwi jej popularność, ponieważ fotografia to coś pięknego i obecnie już bardzo dostępnego. W czasach, gdy wiedziałem już, że lubię fotografować, nie było jeszcze aparatów cyfrowych, zdjęcia były czarno-białe no i wszystko to nie było tanie. Tak naprawdę zdjęcia zacząłem robić dopiero, gdy kupiłem swój pierwszy cyfrowy aparat. Było to w 2005 roku. Robiłem wtedy tysiące zdjęć wszystkiego, tak jakbym chciał nadrobić poprzednie, analogowe lata ;). W tym czasie wiedziałem już w jakim kierunku pójdę i co będę głównie fotografował. To wtedy powstała też moja strona internetowa "Górny Śląsk na zdjęciach"

 

 

 

Dlaczego Górny Śląsk na zdjęciach? - bo jestem ze Śląska. Na moich zdjęciach chcę pokazać piękno tego regionu.

Ale poza Śląskiem też jest piękny świat. Ten pokazuję na mojej drugiej stronie internetowej

 

Cele Autora

Utrzymanie strony internetowej
  • 50 zł miesięcznie
  • 40 zł brakuje
20%
Opłacenie należności związanych z utrzymaniem stron internetowych, na których znajdują się moje fotografie. Osiągnięcie tego celu pozwoli mi zlikwidować reklamy, które jestem zmuszony umieszczać na moich stronach.
Koszty związane z dojazdem
  • 200 zł miesięcznie
  • 190 zł brakuje
5%
Fotografię traktuję jako swoją pasję i nie zarabiam na swoich zdjęciach, ale jak wiadomo, każda pasja kosztuje. Cel ten ustawiam aby w jakimś stopniu zwróciły mi się koszty paliwa, odkrywając nowe miejsca na Górnym Śląsku.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Piotr Miemiec już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
10 zł
Dorota Zdrzałek
Dorota Zdrzałek
5 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.