Piotr Miemiec

W Patronite od 01.07.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
0 łącznie
Jestem z zamiłowania fotografem a na moich zdjęciach chcę pokazać piękno świata. Nie tego daleko, ale tego blisko. Piękno śląskiego krajobrazu, znanych i nieznanych ciekawych miejsc. Korzystając z doświadczenia, chcę pokazać to coraz lepiej i jeszcze więcej.

O Autorze

Nazywam się Piotr Miemiec. Jestem jedną z wielu osób, której pasją jest fotografia. Wcale mnie nie dziwi jej popularność, ponieważ fotografia to coś pięknego i obecnie już bardzo dostępnego. W czasach, gdy wiedziałem już, że lubię fotografować, nie było jeszcze aparatów cyfrowych, zdjęcia były czarno-białe no i wszystko to nie było tanie. Tak naprawdę zdjęcia zacząłem robić dopiero, gdy kupiłem swój pierwszy cyfrowy aparat. Było to w 2005 roku. Robiłem wtedy tysiące zdjęć wszystkiego, tak jakbym chciał nadrobić poprzednie, analogowe lata ;). W tym czasie wiedziałem już w jakim kierunku pójdę i co będę głównie fotografował. To wtedy powstała też moja strona internetowa "Górny Śląsk na zdjęciach"

 

 

 

Dlaczego Górny Śląsk na zdjęciach? - bo jestem ze Śląska. Na moich zdjęciach chcę pokazać piękno tego regionu.

Ale poza Śląskiem też jest piękny świat. Ten pokazuję na mojej drugiej stronie internetowej

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika