Avatar użytkownika

Piotr Hossa

0
patronów
0 
miesięcznie
0 
łącznie
0
patronów
0 zł 0 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

Obrazek progu
25 zł miesięcznie
Thanks from the mountain. Dostaniesz tomik kalipozji jak powstanie. I kolejny, itd. Na pewno coś wartościowego. Newsy na maila jeśli sobie życzysz.
Obrazek progu
45 zł miesięcznie
No tutaj książka będzie zagryzgolona moją wypowiedzią na Twój temat lub aktualną potrzebą twórczą. Warto. Aha! Autograf. Plus newsletter jeśli chcesz.
Obrazek progu
60 zł miesięcznie
Robi dobre filmy. Znam osobiście. I my też możemy to zrobić. Tomik kalipozji wręczam osobiście. Jeśli chcesz.
Obrazek progu
100 zł miesięcznie
Robi naljepsze filmy w tym pokręconym świecie. Poezja. Kocham je. Tutaj już się przyjaźnimy więc fanty będą nieoczekiwane.
Obrazek progu
300 zł miesięcznie
Chciałem napisać Fellini bo też robi dobrze. Jeśli życzysz sobie lepszego świata i szczęśliwie na nim żyjących ludzi. Przynajmniej pod jednym adresem )

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Piotr Hossa w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Kalipozje to połączenie poezji, ilustracji i kaligrafii. Słowa, gestu i abstrakcyjnego obrazu. To mój autorski środek wyrazu. Manifest zawieszony tutaj na mocy przynależnej artystom wolności twórczej. Z czasem powstaną niewielkie, pięknie wydane 13x15 cm kalipozje. Pierwsza, druga itd. Warto mieć.

 

Uwielbiam abstrakcyjne słowa i obrazy, zwłaszcza te w dużym formacie z gestem i zmieszanymi technikami; abstrakcyjne zbitki słowne, zabawy językiem. Zatrzymuję się i poddaję w wątpliwość sens poważnego podejścia do wynalazków zachodniej cywilizacji A.D. 2000+. Może nie jutro ale wkrótce nadejdzie kolejna cywilizacja. A potem kolejna itd.

So why so serious?

 

 

Pomysł na kalipozje powstał w mojej głowie podczas pracy nad obrazami abstrakcyjnymi dużo większymi. Teraz pociąga mnie delikatność i intymność mniejszej formy wypowiedzi. Sama/sam na sam z myślami i rysunkami. Co prawda jego myślami i rysunkami ale teraz już trochę moimi. Czyż nie tak działa codzienne przenikanie się głów i przeskakiwanie idei z jednej do drugiej? Telewizję przemilczmy.

Jeśli jesteś zainteresowany to na instagramie można prześledzić jak powstawał mój krytyczny punkt widzenia. Imię i nazwisko. Bez spacji z małych liter. Do zobaczenia Piotr.

 


 

Cele Autora

Kalipozje 01
  • 38 000 zł miesięcznie
  • 38 000 zł brakuje
0%
To będzie pierwsza edycja. 13x15 cm oprawa płótno jasne. 2000 sztuk. Kaligrafie, ilustracje i około 30 wierszy. Edycja kolekcjonerska. Numerowana osobiście przeze mnie. Każdy dostanie po jednej.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Piotr Hossa już teraz!

Zostań Patronem

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.