Avatar użytkownika

Pluszoda

Opcja wsparcia finansowego jest niedostępna!

O autorze

Oto stwory pluszody wyobrażonej promujące twory przyrody nieożywionej... wyjątkowa możliwość zafundowania pluszakom wielu niezapomnianych wrażeń!

Upsss!

Naprawdę jestem okropnym pluszakiem, ponieważ wykasowałem mojemu właścicielowi wszystko, co tu napisał. Mam nadzieję, że nie podzielę przez to losu innych pluszaków… zapomnianych, których ciała nawet nie wiadomo gdzie leżą…

Jak wiesz, my pluszaki – stwory pluszody wyobrażonej – mamy swoje życie. W młodości zapewne poznałeś jakiegoś przedstawiciela tego świata. Przez długi okres był on twoim wiernym słuchaczem, uważnym obserwatorem, towarzyszem wędrówek, workiem treningowym, a nawet paczką chusteczek… Nie wyrządzaj mu więc największej możliwej krzywdy – nie zapominaj o nim. Spraw radość jemu, sobie, swojej rodzinie. Wyślij go na wycieczkę!

Te wyprawy są genialne! Organizuje je mój właściciel – swoją drogą świetny przewodnik – w ramach rozwoju projektu przedstawionego na koncie patronite.pl/geotyda. Niestety nie mogę go tam wesprzeć poprzez subskrypcję… Dołożę się więc do projektów, czyli wycieczek z pluszakami, o których tutaj pisał…

Zasada jest prosta. Na wyprawę jedzie przewodnik, ja oraz – w zależności od wybranego progu wsparcia – przysłane pluszaki. Transport pod wskazany adres to najmniej komfortowa część podróży, ale wierzcie – warto chwilę pocierpieć w ciemności, by poczuć światłość! Kosztem tym obarczeni zostaną właściciele pluszaków, ale zwroty nastąpią już za darmo. Po każdej eskapadzie powstanie fotoksiążka z komentarzem jej uczestników. Taka robocza wersja zawarta została pod pluszoda.pl/malopolska. Stworzone zostanie także minileporello z najciekawszymi zdjęciami oraz pocztówki przedstawiające jeden główny motyw w otoczeniu kilku mniejszych.

Marzy mi się, aby owoce tych wycieczek trafiły do dzieciaków poturbowanych przez los… Wprawdzie mojego właściciela znam zaledwie od kilku miesięcy, ale wiem, że jego słownik nie zawiera wyrażeń typu ”nie da się”.