Kanał powrócił w dwóch odsłonach

1 rok temu

Moi drodzy,

pewnie słyszeliście o mojej dramie ze skasowanym kanałem na YouTubie. Na szczęście już on powrócił i przywrócone zostały wszystkie materiały. Cała historia skończyła się szczęśliwie, ale drama była. Dzięki waszemu wsparciu udało się dotrzeć do osób pracujących w Google Polska i Google Japan, co doprowadziło do szybkiego przywrócenia kanału. Dziękuję wszystkim.

Historia ta naucza mnie tego, że jednak muszę uważać na mój kanał o Korei Północnej i nie mogę wszystkich swoich filmów  trzymać w jednym miejscu. Dlatego założyłem z żoną drugi kanał, który będzie głównie na temat życia w Japonii oraz podróży. Zapraszam wszystkich zainteresowanych tymi tematami. Od tej pory na Pozdro z KRLD będą tylko materiały o Korei Północnej.

Nowy kanał o Japonii znajdziecie tutaj: https://www.youtube.com/channel/UCXRJfVWEjv9qxooSbOkFmkw

Już niedługo na nowym kanale:

- vlogi nagrane przez moją żonę Aiko

- vlogi z Japonii mojego autorstwa

- gotowanie potraw japońskich z Aiko

- nauka japońskiego z Aiko

Staramy się rozwijać nowy kanał i potrzebne jest nam wasze wsparcie. Koniecznie zostawcie suba :)

Obecnie chce skupić się na skończeniu przewodnika po Korei. Będzie liczył około 150-160 stron w Wordzie. Planuję go wydać 12 lutego. Trzymajcie za mnie kciuki! Będzie on dostępny dla wszystkich patronów wspierających powyżej 15 zł. Jeśli będzie zainteresowanie to powstanie wersja na tablety w eleganckiej oprawie graficznej. 

Nadchodzą także kolejne odcinki travel vloga z KRLD!

Pozdrawiam i do zobaczenia w Pjongjangu!

Emil

Darmowy!
Trwa ładowanie...