Sofogranie

Obrazek posta

Kochani!! 

Muszę się przyznać, że marketingowcem jestem słabym. Mówić o swoich działaniach i w ogóle o sobie jest trudno a tym bardziej jeśli chce się kogoś zachęcić do wsparcia Twojej artystycznej drogi. Zaczynam od początku! Witam się z Wami wiosną, zapraszając Was jednocześnie do zaglądniecia na mój kanał, gdzie w ramach cyklu Sofogranie, zapraszam muzyków, z którymi lubię dzielić się swoją pasją.  Wielu ten pomysł się spodobał, więc tym bardziej cieszę się, że słuchacie tych wykonań. 

Do Patronite przekonał mnie mój mąż :). Wierzy, że mogę zrobić wszystko, więc trzeba walczyć o swoje, choć pandemia, inflacja, teraz wojna i rozliczne problemy, nikomu nie ułatwiają życia. 

Piszę piosenki. Pragnę je wydać ale nie zrobię tego sama. Tylko dzięki Wam, mogę przekuć pomysły na produkcję utworów w rzeczywisty proces. Do tej pory, dzięki pomocy kilku mecenasów, mogłam ruszyć z Sofograniem. Teraz, mam ogromną nadzieję, że wspólnie zrobimy kolejny krok. Jeśli zatem kochasz muzykę tak jak ja, dołącz do mnie :) 

https://youtube.com/channel/UCisNRHJDwENtgL5UBxurt3w

#kamilabakalarczyk #sofogranie

Zobacz również

Nowości na kanale!
Przed nocą i mgłą
Sofogranie z Leszkiem Zaleskim

Komentarze (0)

Trwa ładowanie...