Avatar użytkownika

Dominika Witczak

0
patronów
0 
miesięcznie
0 
łącznie
0
patronów
0 zł 0 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Będzie na rysiki do automatycznego ołówka lub coś słodkiego, co zasili mnie w chwilach kryzysu.
Dostaniesz tu specjalne podziękowania na maila ;)
10 zł miesięcznie
Na koraliki lub inne półprodukty potrzebne do wykonania biżuterii.
Poza podziękowaniem otrzymasz na maila kupon z 5% zniżką na zakup rękodzieła w moim sklepie stacjonarnym.
Dziękuję za wsparcie :)
20 zł miesięcznie
Za tę kwotę kupię sobie nowe pisaki lub kredki. Przydadzą się do wizualizacji nowych pomysłów. Na tubkę farby też starczy ;)
Poza podziękowaniem otrzymasz na maila kupon z 10% zniżką na zakup rękodzieła w moim sklepie stacjonarnym.
Bardzo doceniam Twoje wsparcie :)
50 zł miesięcznie
To bardzo dużo! Za taką kwotę mogę zaszaleć w sklepie dla rękodzielników, kupić płótna, tkaniny, nici, sznurki, wełnę lub zainwestować w materiały pomagające mi doskonalić i rozwijać swoje umiejętności.
Poza podziękowaniem otrzymasz na maila kupon z 15% zniżką na zakup rękodzieła w moim sklepie stacjonarnym.
Dziękuję za Twoje wsparcie!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Dominika Witczak w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Cześć! Jestem Dominika i od 2020 roku prowadzę w Mogilnie swoją Pracownię Artystyczną. Wyspecjalizowałam się w tworzeniu witraży, ale obecnie zajmuję się szeroko pojętym rękodziełem, maluję, rysuję oraz tworzę autorską biżuterię. Hobbystycznie interesuję się komiksem.

Rękodzieło towarzyszy mi od dziecka. Rozwijałam swoje plastyczne zainteresowania w lokalnym Domu Kultury. Właśnie tam poznawałam różne techniki plastyczne i poszerzałam swoje artystyczne horyzonty.

 

W 2018 roku obroniłam pracę magisterską na Uniwersytecie Artystycznym im. Magdaleny Abakanowicz w Poznaniu, której część praktyczną stanowił witraż umieszczony w Urzędzie Miejskim w Mogilnie. Jest to jak do tej pory moja największa realizacja. Chociaż szczerze przyznam, że lepiej czuję się w mniejszych projektach.

 

 

 

Pomimo, że własna pracownia marzyła mi się od dawna nie od razu udało mi się zrealizować to marzenie - najpierw trzeba było na nie zarobić. Pracowałam w różnych miejscach, nie zawsze związanych z moim zawodem czy zainteresowaniami. W końcu jednak przyszedł taki moment, w którym powiedziałam sobie “teraz albo nigdy” i założyłam własną działalność.

 

 

W 2020 roku udało mi się spełnić marzenie o własnej pracowni, prywatnym zaciszu, w którym mogłabym realizować swoje artystyczne projekty. Głowę mam nadal pełną pomysłów, tylu rzeczy chciałabym jeszcze spróbować. W zeszłym roku nauczyłam się robić na drutach tylko dlatego, że spodobał mi się kolor wełny! W planach mam też naukę wyszywania, jednak do tego wszystkiego potrzebny jest czas, którego ostatnio zaczyna mi brakować.

 

Jako artystka chciałabym się skupić przede wszystkim na pracy twórczej i realizacji nowych pomysłów. Niestety bardzo trudno jest utrzymać się z pracy twórczej, tylko nielicznym się to udaje. Jak wiadomo popularność w Internecie wcale nie przekłada się na zapłacone rachunki. W 2023 roku musiałam podjąć się dodatkowej pracy na etacie, by podreperować swoje finanse, bo "z czegoś trzeba żyć". Przez to czas, który mogę poświęcić na tworzenie skurczył się do minimum... Na początku uważałam, że to szkodzi mojej twórczości, jednak z czasem doszłam do wniosku, że lepiej będzie gdy wróci ona do strefy hobby. Ze stabilnym etatem nie muszę martwić się o utrzymanie, a mogę realizować kreatywne pomysły bez stresu, że musi to przynieść dochód. Presja skutecznie odbierała radość tworzenia.

 

 

Praca twórcza to coś co uwielbiam, to moja prawdziwa pasja bez względu na to jaki zawód obecnie wykonuję. Wielu bliskich i klientów wspiera mnie w moich działaniach. Dzięki nim mam pewność, że tworzę coś wartościowego i ważnego dla nich i dla siebie. Jeżeli Tobie też podoba się moja twórczość i chcesz pomóc mi się rozwijać, możesz to zrobić za pomocą Patronite!

Cele Autora

Na karmę dla kota.
  • 8 zł miesięcznie
  • 8 zł brakuje
0%
Trudno mi ustalić konkretny limit czy cel. Każda kwota, którą od Ciebie otrzymam, jest dla mnie ogromnym wsparciem.
Wyobraź sobie, że w każdym moim witrażu czy rękodziele będzie Twoja złotówka! Że przyczynisz się do powstania tych wszystkich pięknych rzeczy!

A dlaczego za cel ustawiam akurat 8 zł?
Jak byłam dzieckiem wszystko, co było związane z cyframi i liczeniem określałam słowem "osiem". Z tego powodu postanowiłam symbolicznie wybrać "8".
Może kiedyś zamieni się w 800 lub 8000?

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Dominika Witczak już teraz!

Zostań Patronem

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.