W Patronite od 23.09.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie:

liczba Patronów:

0 patronów
0 zł miesięcznie
0 zł łącznie

Szklarnia

200 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

200 zł

brakuje

Marzy mi się zdrowiy i prawdziwy raj. Ta zbiórka dotyczny szklarni. Specjalnej szklarni, która będzie funkcjonowała cały rok. Podzielę się z wami każdym detalem jej budowy i zasilania. To ma być szklarnia pod uprawę, przypraw i ziół, oraz innych roślin jadalnych. Im większa tym lepsza. Tak się składa, że obiecuję sobie odłożyć na nią co roku, ale zawsze coś innego wydaje sie ważniejsze. Dlatego wrzucam to tutaj w plan edeniczny, abyście kochani sami zdecydowali, czy chcecie go zasilić własnym ciepłem :) Dzięki temu osiągnę niemodyfikowane genetycznie i wolne od oprysków przyprawy, warzywa i ważne zioła. Dzięki temu będę je mogła wysyłać i produkować z nich preparaty lecznicze ale nie tylko. PS: nie mam zamiaru uprawiać konopii :D Koszt szklarni to około 1500 zł - 2000 zł - czas jest postawienia przewiduję na marzec-kwiecień. Wspomnę także, że będzie ona "restauracją" dla moich pszczół, które zamieszkają u nas na przełomie naja i czerwca. Z Wami będzie mi lżej. Dziękuję.

Wybieg dla koni

210 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

210 zł

brakuje

Konie. Przez nie, nie śpię po nocach i po latach udało mi się zrealizować prawie swoje marzenie. Późną wiosną planuję adopcję 2 koni z Towarzystwa Opieki KTOZ. Praktycznie mamy juz wszytsko, co nam umożliwi przyjęcie koni. Ważne jest jednak aby miały one tutaj padok ćwiczebny i dlatego musimy wykarczować oraz ogrodzić 250m2 terenu za stajnią. Potrzeba do tego niestety rąk męskich. Ciężko o nie. Sama kobieta, czyli ja, tego nie dokona. Potrzebne będzie solidne ogrodzenie aby zwierzaki stały się szczęśliwymi i bezpiecznymi członkami mojej rodziny.
Jak zwykle będą naszymi bohaterami filmowymi i nieodzownymi towarzyszami na kanale Eko-Wioski. Mamy czas do maja. Osobiście mocno szykuję sie na kurs hipoterapi i chętnie Was zaproszę, abyście mogli spędzić cudowny czas z tymi zwierzakami. Jak zwykle dziękuje za każde wsparcie. Czekam na wasze odwiedziny na blogu i FB. Zaglądajcie i obserwujcie moje przygody... i pamiętajcie... przyczyniacie się wraz ze mną do budowy Edenu :) Eko-Wioska może stać się częścią Waszego wkładu.

Cena Wolności

2 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

2 000 zł

brakuje

Kochani, jeśli uda mi się osiągnąc tę kwotę miesięczną, uwolnię się od cywilizacji. Będę spokojnie, mogła pracować tylko nad projektami rozwijającymi Eko-Wioskę i co więcej znaleźć pomoc techniczną i fizyczną do realizowania przedsięwzięć jakie są zaplanowane na kolejny rok. Kwota ta zapewni przetrwanie zwierzakom i spokojną głowę do pracy nad filmami, tekstami, sadzeniem roślin, zbieraniem ziół i szykowaniem obiektu pod produkcję własną, biologiczną. Nie moge się doczekać i głęboko wierzę, że ten czas nastanie. Mam w głowie miliony pomysłów i otwarte serce, energia kipi i nie brakuje mi motywacji. Wchodzicie w to? Obserwujcie bloga i kanał, tam powstaje codziennie coś dobroczynnego!

Lot nad Kukułczym Gniazdem - czyli Dron

6 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

6 000 zł

brakuje

Jako fotografka i miłośniczka przyrody, marzę aby pokazać Wam przepiękny całokształt Gór Suchych, znajdujących się pod Wałbrzychem. Niektórzy twierdzą, że to najpiękniejszy obszar Polski. Sama chciałabym go zobaczyć z lotu ptaka, podglądać dziką zwierzynę i dostać się tam, gdzie dociera tylko porannne słońce. Zawsze stawiam na jakość. Dlatego wybrałam dobrej klasy sprzęt, na który będę zbierać finanse. Wiem z doświadczenia, że jakość obrazu jest tu niezmiernie ważna. Będę wdzięczna za każdą pomoc. Jak tylko uda się osiągnąc cel, zabieram Was w niekończącą się odcinkową podróż po krainie Matki Natury Gór Suchych. Tak naprawdę nie mogę się doczekać. Cel jest trochę szalony, bo zbyt szybko chciałabym go osiągnąć. Jest to spowodowane jedynie upływem czasu w przyrodzie, a tutaj tak pięknie i tylko chciałoby się wzbić w przestrzeń. Pozdrawiam Was serdecznie i ściskam. Dziękuję za każdą kwotę.
Zostań Patronem