Stowarzyszenie Łódzki Inkubator Psychoanalityczny

W Patronite od 25.01.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2151

Liczba Patronów: 1739

Zostań Patronem
Kup na prezent
3 patronów
40 miesięcznie
560 łącznie

Reaktywacja cyklu "Psychoanaliza i Film"

750 zł

miesięcznie

5%

osiągnięto

710 zł

brakuje

Przez siedem lat udawało nam się prowadzić psychoanalityczno filmowy projekt dzięki organizowanym przez nas odpłatnym wykładom, seminariom i warsztatom. Dochody z tych przedsięwzięć pokrywały między innymi koszty praw do publicznych projekcji filmów. Z powodu pandemii naszą działalność musieliśmy zawiesić, zamknięcie kin dodatkowo wpłynęło na decyzję o odłożeniu na bok realizacji tego przedsięwzięcia. Życie jednak toczy się dalej, stopniowo wydobywamy się z pandemicznego przygaszenia i z naszą energią i Waszą pomocą zamierzamy reaktywować "Psychoanalizę i Film".

Comiesięczne spotkania w ramach cyklu "Psychoanaliza i Film"

1 500 zł

miesięcznie

2%

osiągnięto

1 460 zł

brakuje

Taka kwota pozwoli nam na dość swobodny wybór filmów, które chcielibyśmy Wam przedstawić i na zapraszanie do Łodzi ciekawych gości (tu myślimy o czasach po pandemii, w końcu musza takie nadejść!). Co więcej, przy takim wsparciu damy radę realizować projekcje co miesiąc.

"Psychoanaliza i Film" i wiele innych dobrych celów

3 000 zł

miesięcznie

1%

osiągnięto

2 960 zł

brakuje

Taka comiesięczna kwota pozwoli nam na realizowanie nie tylko projektu filmowego, ale również na organizowanie seminariów, wykładów, spotkań dyskusyjnych wokół literatury, pisanie i publikowanie artykułów i wielu innych pomysłów, które pojawiaja się w naszych głowach i którymi chętnie będziemy się z Wami dzielić.
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anna Chwiałkowska Dąbkowska
Anna Chwiałkowska Dąbkowska
Próg: 20 zł
Ewa Robak
Ewa Robak
Próg: 10 zł
Marzena Iwanska
Marzena Iwanska
Próg: 10 zł