Make Things Happen Today

W Patronite od 12.08.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
0 patronów
0 miesięcznie
0 łącznie
Dyplomowany life coach 🔜 w krótce też psycholog 👩‍🎓📙, a przede wszystkim żywy dowód na to, że w życiu można robić to na co ma się tylko ochotę i być szczęśliwym tak po prostu, bez powodu i to każdego dnia! 😊☀️ Pomagam, wspieram i dzielę się miłością, bo lubię 🙌🏻❤️

O Autorze

Cześć!

Dziękuję, że wpadłeś na PATRONITE

Skoro tu jesteś to najprawdopodobniej już co nieco o mnie wiesz, ale w dużym skrócie nazywam się Roksana Weber, nieustannie realizuję swoje cele i marzenia, zarówno te duże i małe, począwszy od wypicia świeżo wyciśniętego soku z pomarańczy na śniadanie, poprzez zorganizowanie wyprawy w Himalaje a kończąc na... końca to raczej nie widać 😅 Moja głowa jest pełna pomysłów i jestem święcie przekonana, że Twoja też.

Dzień, w którym zdecydowałam postawić na swoją kartę, jest jednym z najwspanialszych dni mojego życia. Teraz stawiam na siebie każdego dnia i jestem szczęśliwa i tu uwaga! KAŻDEGO DNIA. 😊

Słynny marvelowy bohater Loki, a dokładniej Tom Hiddleston w jednym ze swoich wywiadów powiedział: „Wszyscy mamy dwa życia. Drugie zaczyna się wtedy kiedy zdasz sobie sprawę, że masz tylko jedno życie.”Tak właśnie było ze mną.

Dzisiaj

wspieram swoich klientów oraz pacjentów jak i tych, którzy na chwilę przysiedli się do mnie na ławkę życia wiedzą z zakresu komunikacji międzyludzkiej, farmacji, coachingu oraz psychologii połączonej ze wszystkimi darami jakie zostły mi dane i umiejętnościami, które nieustannie rozwijam.

Kawałek chleba dla Ciebie 

Na swoim kanale YouTubowym R&W Make Things Happen dzielę się swoją rzetelną wiedzą i udostępniam skuteczne narzędzia

- obniżające lęk

- kojące umysł, serce i duszę

- wspomagające pracę nad sobą oraz

- dające moc pozytywnej energii

Dzięki nim mogę Ci towarzyszyć w Twoim procesie transformacji, tak byś nie czuł się samotny. To taki mój dobry kawałek chleba, którym mogę podzielić się z Tobą.

Oto mały smaczek tego co tworzę:

 

Na moich pozostałych social mediach znajdziesz ciekawe porady oraz inspiracje do zmiany swojego życia na lepsze, tak i byś Ty sam czuł się szczęśliwy każdego dnia.

IG: @makethingshappentoday https://www.instagram.com/makethingshappentoday/

TikTok: @moveyourlife https://tiny.pl/9mndq

FB: https://www.facebook.com/weberroksana/

MY BLOG:  https://makethingshappentoday.com

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem