Avatar użytkownika

Rekografia

3
patronów
60 
miesięcznie
7 920 
łącznie
3
patronów
60 zł 7 920 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Serdeczny, choć wirtualny uścisk ręki, który chętnie powtórzę przy najbliższym spotkaniu!
10 zł miesięcznie
Dedykowany ebook w pliku PDF o moim projekcie Poczet Odtwórców Polskich. Zawiera on 10 wybranych sylwetek rekonstruktorów historycznych, ich szczegółowe opisy oraz zakulisowe historie z projektu oraz poprzedni próg.
25 zł miesięcznie
Poradniki w formie PDF "Jak przygotować się do pozowanej sesji portretowej" oraz "Jak nie wyjść z larpa/rekonstrukcji bez dobrego zdjęcia?" oraz poprzednie progi
50 zł miesięcznie
Wybrane z moich zdjęć w wysokiej jakości druku w formacie A3 wraz z wysyłką i, jeśli sobie tego zażyczysz, dedykacją oraz poprzednie progi.
100 zł miesięcznie
5 pozowanych zdjęć specjalnie dla Ciebie, które wykonamy na najbliższym larpie lub rekonstrukcji historycznej oraz poprzednie progi.
150 zł miesięcznie
dedykowany warsztat online z podstaw fotografii wraz z omówieniem technicznym Twoich zdjęć oraz trzy pierwsze progi.
200 zł miesięcznie
Dedykowana fotoksiążka z wybranymi przez Ciebie zdjęciami wraz z wysyłką i, jeśli sobie tego zażyczysz, dedykacją oraz trzy pierwsze progi.
300 zł miesięcznie
Wybierz 300 zł
10 dostępnych miejsc
Zaproszę wskazaną osobę na dzień zdjęciowy projektu Poczet Odtwórców Polskich w formie zakulisowo-edukacyjny oraz trzy pierwsze progi.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Rekografia w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Rekonstrukcje historyczne, wydarzenia kulturalne, larpy - wszędzie tam możecie spotkać postać przemykającą wśród ludzi, obwieszoną sprzętem fotograficznym. Tak, to ja - Bartek, dla wielu znanych lepiej jako Rekografia. Zajmuję się fotografią od prawie 10 lat - fotografując, ucząc i poznając świat.

To był maj, pachniały wrocławskie parki - a w moim mieszkaniu zadzwonił telefon. Rozbrzmiał w nim głos mojej dobrej koleżanki, która zaprosiła mnie na średniowieczny jarmark. Przyjechałem, zrobiłem zdjęcia, poznałem ludzi i... wsiąkłem. Był to pamiętny, 2014 rok. 

Od tamtego czasu możecie mnie spotkać na polach bitew, między namiotami, w obozach czy podczas biesiad. Zarówno rekonstrukcyjnych jak i larpowych, ponieważ zawitałem do tego świata w 2017 roku. Zdjęć, które udało mi się wykonać są tysiące, a nawet dziesiątki tysięcy. Sceny batalistyczne, rodzinne, rzemiosło, portrety czy scenki rodzajowe - wszystko to staram się pokazywać, by „zamrozić” te niesamowite światy na zdjęciu. Dużo moich zdjęć możecie znaleźć na moim Fanpage’u lub na Instagramie.

W 2018 roku rozpocząłem realizację projektu Poczet Odtwórców Polskich, w którym portretuję Polki i Polaków odtwarzających różne okresy historyczne. Przed moim obiektywem stanęli między innymi rycerze, powstańcy wielkopolscy, średniowieczni aptekarze, damy w strojach z okresu żałoby po powstaniu styczniowym czy kondotierzy. Każda sfotografowana sylwetka to także opis - dzięki czemu możecie dowiedzieć się więcej o bohaterach danej epoki. Zapraszam Was oczywiście na stronę projektu. Jednocześnie możecie zobaczyć, dzięki działaniu kanału Nihil Novi TV jak taka sesja wygląda od środka!

Cele Autora

Żyję!
  • 1 200 zł miesięcznie
  • 1 140 zł brakuje
5%
Dzięki Wam nie muszę się martwić o rachunki, opłaty i koszta zdrowotne. Mogę ze spokojem utrzymać się z dorywczej pracy i przetrwać ten ciężki czas. Dziękuję!
Żyję spokojnie!
  • 1 800 zł miesięcznie
  • 1 740 zł brakuje
3%
Swoim wsparciem dajecie mi spokój - mogę się utrzymać i bez stresu szukać pracy, nie boją się o to, czy uda mi się utrzymać na powierzchni. Dzięki Wam dam radę!
Żyję i rozwijam się!
  • 2 500 zł miesięcznie
  • 2 440 zł brakuje
2%
Praca fotografa to nie tylko ciągłe robienie zdjęć, ale także rozwijanie się - nauka, doświadczenie i rozwijanie sprzętowe. Dzięki Waszemu wsparciu jestem w stanie jeszcze bardziej zwiększać swoje możliwości, a co za tym idzie - cieszyć Wasze oczy nowymi zdjęciami!
Żyję i tworzę!
  • 3 500 zł miesięcznie
  • 3 440 zł brakuje
1%
Nie wszystkie zdjęcia, które widzicie na moich stronach pochodzą ze zleceń płatnych. Część to moje własne projekty tworzone dla przyjemności tworzenia. To praca moja i ludzi zaangażowanych w ich tworzenie. Wreszcie to projekty, które mają służyć nie tylko radości ale i edukacji i popularyzacji - jak Poczet Odtwórców Polskich. Dzięki Waszej pomocy mogę wrócić do ich kontynuowania!
Żyję i daję!
  • 5 000 zł miesięcznie
  • 4 940 zł brakuje
1%
Właściwie to nawet nie wiem co powiedzieć - ten próg jest dla mnie szaloną abstrakcją, która zatyka dech w piersiach. Prócz tworzenia chcę też dawać od siebie innym - czy to zdjęciowo, czy warsztatowo. Dzięki Waszej pomocy mogę znów pomyśleć o spotkaniach z młodzieżą, pomocy początkującym fotografom czy darmowemu wsparciu zdjęciowemu. Dziękuję z całego serca i obiektywu!

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Rekografia już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Jacek Pakuła
Jacek Pakuła
25 zł
Karol Dolezinski
Karol Dolezinski
25 zł
Jakub Bałdyga
Jakub Bałdyga
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.